платени водоеми-ЯМБОЛ

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Аватар
S.Koychev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 803
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:26 pm
Местоположение: Ямбол

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от S.Koychev »

ами сега има ли някой платен на който може да се ходи???
Ribarche
Аватар
BERBALDO
новобранец
новобранец
Мнения: 92
Регистриран на: Сря Яну 06, 2010 6:26 pm
Местоположение: ЯМБОЛ

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от BERBALDO »

кога за последно си ходил там колега от кога е инфото за роза става вапрос
СНОЩИ НАПРАВИ ЛИ СЕ - АМА РАЗБИРА СЕ
Аватар
S.Koychev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 803
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:26 pm
Местоположение: Ямбол

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от S.Koychev »

На Роза сега мисля че няма да има още,трябва да се по затопли малко, и не само там а на всички платени ;)
Ribarche
Аватар
svincyyy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 344
Регистриран на: Съб Авг 15, 2009 12:11 pm
Местоположение: Ямбол

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от svincyyy »

Вчера бяхме на роза мн дребна каракуда неси заслужава още да се ходи.А някои да знае нещо за езерото в с.Инзово бях там когато го ораха и пръскаха против папур и треви.Собственика каза март месец е готово идваите сом шаран сичко ще има.Онзи ден минахме покраи него направено е доста добре с беседки по целия бряг,но не слязохме да питаме как стоят нещата с риболова а и несе виждаха рибари.Ако някои има инфо за там да драсне някои ред.
Не Си Хвърляите Кордите По Земята Доста Е Неприятно :)
Аватар
S.Koychev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 803
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:26 pm
Местоположение: Ямбол

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от S.Koychev »

За язовира в с.Инзово говорих с един колега който каза че на 15.04 ще го пускат,таксата незнам колко пари е но до 2 кг риба вземаш.Я ми кажи нещо повече за тоя язовир къде точно се намира в Инзово преди селото в ляво или някъде другаде? Разбрах че щели големи риби(амури по 5-6 кг и шарковци) да пускат ама дали ще е така...
Ribarche
Аватар
svincyyy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 344
Регистриран на: Съб Авг 15, 2009 12:11 pm
Местоположение: Ямбол

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от svincyyy »

ехее до 2 кг зимаш това неми се вярвА МН МН ама и аз като говорих с собственика още като го правеха каза че ще има големи риби.Ами как датиго обесня намира се до сметището на селото под горичката.Следиш канала на селото.Не не е този преди селото в ляво този които е до тополите имаш предвид тои се пази от мн време и не е разрешен риболова.Този се намира по точно питаш за крачмата на селото лятната градина ли как и викат и патя е там стената му представлява на язовира мост по които се минава то там си е и асфалтов път.Сорру че немога да ти обясня по по-подробно и ясно но несъм от това село и съм ходил само 1 пат там просто тарсехме тогава платен язовир в региона и случаино попаднахме на него но беше в процес още.Но от приятели го подразбрах точно мястото и пътя до там кара се по главния и се завива на дясно още преди големия завои които е на центара.Ама питаш хората по главния за езерото платения язовир ще ти кажат не е толкова забутано а пътят е само асфалт до там и с ферари ще стигнеш н.п. за това.А ии гогато влизаш в селото 500 метра преди него като си на високото гледаи в дясно и ще го видиш от там може се ориентираш накаде да завиеш.Дано съм помогнал и кажи ако отидеш как стоят нещата.То на аткриването ще е лудница ами може наминем по нататака и ние.Успех
Не Си Хвърляите Кордите По Земята Доста Е Неприятно :)
Аватар
svincyyy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 344
Регистриран на: Съб Авг 15, 2009 12:11 pm
Местоположение: Ямбол

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от svincyyy »

Някои ще може ли да ми каже пътя до язовира на село Търнава и в какво състояние е.До селото пътя го знаем самоче до яз. незнаем.Мерси предварително.
Не Си Хвърляите Кордите По Земята Доста Е Неприятно :)
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от mita4eto »

svincyyy написа:Някои ще може ли да ми каже пътя до язовира на село Търнава и в какво състояние е.До селото пътя го знаем самоче до яз. незнаем.Мерси предварително.
Миналата есен сме ходили там с леко нисичък мерцедес и никъде не задра. И двата пътя бяха в добро състояние без особени препятствия, но след тази зим ане зная как е точно положението
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
svincyyy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 344
Регистриран на: Съб Авг 15, 2009 12:11 pm
Местоположение: Ямбол

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от svincyyy »

Днес бяхме там пътя е супер и си искарахме супер.
Не Си Хвърляите Кордите По Земята Доста Е Неприятно :)
Аватар
ekstazy87
новобранец
новобранец
Мнения: 44
Регистриран на: Пет Май 23, 2008 9:48 pm
Местоположение: София

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от ekstazy87 »

Здравейте колеги малко инфо и от мен за язовира с.Търнава днес бях там от 8:45 до 2:45 имах 5 шарана от които един бесхе под килогам другите бяха по килограм и нагоре ,рибата беше активна от 10 до 12 и калвеше на сладка царевица
За да си най-добрия играч трябва да си добър навсякъде ,но да си специaлен някъде .
Аватар
svincyyy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 344
Регистриран на: Съб Авг 15, 2009 12:11 pm
Местоположение: Ямбол

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от svincyyy »

Колеги кажете някои язовир зарибен на които може да се нощува и на 100-150км от Ямбол да е няма проблем ,че няма къде да отидем.Мерси предварително
Не Си Хвърляите Кордите По Земята Доста Е Неприятно :)
Аватар
svincyyy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 344
Регистриран на: Съб Авг 15, 2009 12:11 pm
Местоположение: Ямбол

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от svincyyy »

Днес 05.04.2011 от 11:00 до 18:00 към 25-30 шаранчета от 500 до 1500 грама само на мач бяхме двама човека с по една въдица.Кефа е голям постоянно кълве.Бяхме на 3 или 4 бесетка по пътя след фургона не където са беседките големите.Бяхме на малката бесетка където има една тръба в ляво от нея.Дано съм помогнал.А малки шаранчета кам 50-100 грама излизат гол за гол.Дистанция 15-20 метра бой 1.5м стръв сладка царевиса.Прес 15-20 мин. по една прашка за захранка и това е нищо др неви трябва.Няма закачки поне аз не закачих.Риби има мн и постояно скачат.Може би ако си бях взел фидета можеше да одари нещо голямо, но другия път :).Хаиде и НАСЛУКА!!!
Не Си Хвърляите Кордите По Земята Доста Е Неприятно :)
Аватар
jibira
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 494
Регистриран на: Сря Авг 16, 2006 4:50 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от jibira »

svincyyy написа:Днес 05.04.2011 от 11:00 до 18:00 към 25-30 шаранчета от 500 до 1500 грама само на мач бяхме двама човека с по една въдица...........
Браво за излета, но кой е водоема?
Живей докато си жив, понеже след това твърде дълго ще бъдеш мъртъв!
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от ivelin_1976 »

jibira написа:Браво за излета, но кой е водоема?
И какви са условията?
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
Аватар
svincyyy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 344
Регистриран на: Съб Авг 15, 2009 12:11 pm
Местоположение: Ямбол

Re: платени водоеми-ЯМБОЛ

Мнение от svincyyy »

Ами колега намира се в село Инзово на 15 км от Ямбол по-посока селата Роза,Инзово,Крумово и т.н. минава пътят.Езерото се вижда още преди да влезеш в селото от висикото.А после йато влезеш караш по главния минаваш една синя спирка в дясно се пада и си има голяма отвивка за автобус и продължаваш по главния и следващата ти пресечка в дясно е пресечката за езерото то има и една малка жълта табелка на една стена на къща Спортен риболов пише.Като завиеш само на право пътят е само асвалт.Ще го намериш 100%.Мн е хубаво езерцето.Нощен риболов не може да се практикува още.Каза от догодина като му пораскат още повече рибите.

[URL=http://www.radikal.ru][img]http:// ... .jpg[/img][/url]
Не Си Хвърляите Кордите По Земята Доста Е Неприятно :)
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”