Страница 1 от 1
Куфар(кутия) за риболовни принадлежности
Публикувано на: Вто Сеп 08, 2009 3:58 pm
от rytmiks1
Здравейте,
До този момент ползвам една пътническа чанта, в която са всички кутии с джунджуриите. И всеки път ровя като изоглавен ,ужасно е.Искам да си купя кутия която да побира всичко (корди,олова,блесни,воблери,куки)

. Повечето кутии , които гледах имат доста луфтове. Моля споделете какво използвате.
Re: Куфар(кутия) за риболовни принадлежности
Публикувано на: Вто Сеп 08, 2009 6:23 pm
от tatkoogi
Ползвам чанта на Том Хоук. Подарък ми е, и не мога да кажа къде се предлага, но ми е много удобна. Вътре в нея има комплект кутий с ограничителни разпределитили. Нямат никакви луфтове и нещата не се смесват

Ако ти е достатъчно като обем можеш да помислиш за нещо такова. В чантата има 2бр. кутий. Отделно има преден и странични джобове. Съжалявам, но не мога да кача снимка. Успех!
Re: Куфар(кутия) за риболовни принадлежности
Публикувано на: Вто Сеп 08, 2009 8:25 pm
от Бачо Илия
Ползвам чанти на Трабуко и разни и разнообразни кутиии; винаги е за предпочитане този вариант, пред "куфара"-сбирщайн; кутиите са доста на брой и в чантата се слагат тези който ще са необходими за съответния излет- "фидерни", "шаранджийски", "плувкарски", "сбирулинаджийски", "толстолобаджийски", "щукаро-костуро-бялорибни" и т.н. както и комбинации между тях
п.п. имам и един голям "куфар"....в който държа всичко излишно
п.п.п. ей това всичко влиза в тази чанта на картинката; в случая става дума за риболов с директен телескоп и фидери("метод") на язовир Миромир- миналата година:
Тук са чанта, раница, калъф и столче в един и същи "стил"- това е при излети с фидер и мач на аренден ( над яз, Копринка); представям си да се помъкна на Душанци с 45 минути преход пеша, с "куфар"
На яз. Копринка- риболов с мач, директен и болонезе; в чантата са само кутии за тези способи

Re: Куфар(кутия) за риболовни принадлежности
Публикувано на: Вто Сеп 08, 2009 11:24 pm
от gvr
колегата с питането има лично:)

Re: Куфар(кутия) за риболовни принадлежности
Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 10:52 am
от fish
Re: Куфар(кутия) за риболовни принадлежности
Публикувано на: Сря Сеп 09, 2009 12:23 pm
от rytmiks1
Блоагодаря на всички . Ще се спра на варианта с прозрачни кутии в една чанта пътна.
Re: Куфар(кутия) за риболовни принадлежности
Публикувано на: Чет Сеп 17, 2009 8:42 am
от NikiStoianov
Аз до преди 10 дена бях с куфарче, но го разкрах. Първо вярно всичко събира, но не уплътнява хубаво и нещата се смесват. Освен това събира много прашуляк и всеки месец трябваше да го пренарежам и чистя. А най-лошото беше, че уж бидейки от средните размери - не се събираше в нито една от раниците ми (по-широко идва). Това ме принуждаваше да ходя с ръчна пътническа чанта от големите - много неудобни за носене чанти. За туй реших да го разкарам. Сега съм с прозрачни кутий и съм много доволен - побират се навсякъде.
Re: Куфар(кутия) за риболовни принадлежности
Публикувано на: Нед Окт 11, 2009 7:08 pm
от Иван Златев
колега здрасти и аз мога да ти помагна с линкчета поразгледай има много хубави и позни неща които могат да ти свършат наистина добра работа
http://soto.superhosting.bg/~bulit200/?type=1&cat=59
http://soto.superhosting.bg/~bulit200/?type=1&cat=69 
Re: Куфар(кутия) за риболовни принадлежности
Публикувано на: Пон Окт 19, 2009 8:28 am
от babushka
Аз използвам ученическа раница, има много джобове, където си слагам в найлонови пликове отделно плувките, кукичките, влакната, светулките, тежестите, чепаретата и най-необходимите ми инструменти за моментно сглобяване.Има място и за някоя дебела дрежка за по-студени дни.