СИЛАТА НА МОРЕТО

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
evgeni jordanov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 257
Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 9:48 pm
Местоположение: Варна

Re: СИЛАТА НА МОРЕТО

Мнение от evgeni jordanov »

AlexHD написа:E добре, останах с впечатлението, че си 12кл, а там знам, че няма Евгении. Не се познаваме...Даже рибар не съм.
Ами като ме видиш в даскало се обади, че да се запознаем ;)
Пък и рибар ще те направим :lol: :drinkers:
Това, което не ни убива, ни прави по-силни!
AlexHD
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Май 11, 2011 10:44 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: СИЛАТА НА МОРЕТО

Мнение от AlexHD »

Evgeni Jordanov написа:
AlexHD написа:E добре, останах с впечатлението, че си 12кл, а там знам, че няма Евгении. Не се познаваме...Даже рибар не съм.
Ами като ме видиш в даскало се обади, че да се запознаем ;)
Пък и рибар ще те направим :lol: :drinkers:
Просто имам познати, дори не съм учил там. А след няколко месеца завършвам морско. :D
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: СИЛАТА НА МОРЕТО

Мнение от КИРО »

Бееее - има една опция
ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ
едно квадратче дето пише в него ЛС.


по–късно ще почистя тука. :wink:
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
roko-koko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 08, 2009 8:33 am

Re: СИЛАТА НА МОРЕТО

Мнение от roko-koko »

Вчера ако някой е гледал новините в 20 -часа по Нова ,където акцента бе за мъртвите делфини,е видял мястото къде си държим лодката .Уж казаха кънпинг Корал а то в малко по-друга посока ама както и да е .Този навес където снимаха стария рибар (Илийката ,аз му викам ZZ TOP щот до скоро имаше дълга брада и кичара)сме го правили преди 4-5 години ,тогава на залива имаше само три лодки ,сега домъкнаха джетове ,гумени лодки и стана една цигания ,те точно тогава като се получи тая циганийка с 100-ци хора се разкарахме от там към къмпинг Смокиня където си изкарваме по цяло лято.Иначе заливчето е много закътано (точно зад Германката)вятър и вълна влизат само при чист Южен вятър.Има готини скали за скачане и невероятно бистра вода (допреди време).Децата там поизрастнаха ,на това заливче .Колко хора сме се събирали под навеса не е истина колко глупости са се изприказвали там ,колко танци по пейките е имало и колко сме се смели не е за вярване направо.Бяхме няколко палатки ,през седмицата долу горе спокойно,стане ли Петък обаче ,като вземат да пристигат приятелите ставаше голяма навалица ,ама и големи щуротии ставаха...........Пораснахме (в смисъл децата пораснаха )и почнаха малко повечко екстри да търсят (там си имахме всичко и ток и скари и хладилници,само течаща вода нямаше за къпане)и дигнахме от там .........ама почти всеки ден от лятото като ходим да вкарваме лодката сме там и си бъбрим със стария Бен Гън (Илийката zztop) ..a бе готино беше ама пораснахме (децата де,ние още...) И сега ни е гот на Смокиня с всички екстри.........лигочи .
Не знам дали тука трябваше да го пиша това не знам как да го нарека,и изобщо дали трябваше да го пиша(на кой му пука къде си държим лодката и колко купони сме направили и колко девственици 955e70c7e8b0a8c90f89 ........) ама ми дойде отвътре да го надраскам ........май следобед ще съм там ,леко било паднало морето (информация от zz top) 65ace96196811c664645
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: СИЛАТА НА МОРЕТО

Мнение от КИРО »

Ба си как ни е изплашило морето.Изображение
Никой лаф не обелва,а Никулден е далеч бреееее.Изображение
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: СИЛАТА НА МОРЕТО

Мнение от Булти »

Дели написа:Всеки който влиза в морето с лодка трябва да е с мисълта ,че може да му се обърне лодката или просто да падне от нея.Рано или къстно на всеки се случва.
:lol: :lol: :lol:

http://bulti.forumn.net/t11p75-topic

:lol: :lol: :lol:

:drinkers:
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: СИЛАТА НА МОРЕТО

Мнение от Булти »

...па аз тогава съм написал :
Булти написа:...вярвам в съдбата и в това , че нещата са решени , независимо от това какво ще сторим...ако ти е писано да се удавиш - ще се удавиш


...и още стоя зад думите си , въпреки , че за кой ли път пак минах на косъм ...
starcho
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1495
Регистриран на: Съб Фев 07, 2009 7:58 pm

Re: СИЛАТА НА МОРЕТО

Мнение от starcho »

Имам нагледен пример-един пияндурник се приземи от 6 етаж и оцеля,само малко накуцваше.След 5 г. умря от цироза.
Публикувай отговор

Обратно към “На раздумка за морето!”