Видове кльонкове

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
magiosnika---
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 172
Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 12:24 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от magiosnika--- »

Калинчо, не съм писал тук поради забрана на админа :drinkers: А това е вторият ми големец за сезона и е ловнат на 13 юли ако требва да сме точни. Нещо позабрави за първото сомче от 16 юни, оти тъй бе момко :drinkers: :ANAL: Мисля, че две рибки над два метра всяка не е толко лошо :drinkers: Ти защо все ми триеш снимките с кльонките не ти изнасят ли :wink: :lol: Не се коркай това са ми личните и не се продават :lol: ИзображениеИзображение Дека ти е сърфа - дека ми е СМЪРФА :drinkers: :lol:
kalinux
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 228
Регистриран на: Пет Дек 30, 2005 3:29 pm
Обратна връзка:

Re: Видове кльонкове

Мнение от kalinux »

Снимките ти още висят у Манията, а тъпите ти обяснения на никой не му липсват. Чудя се кога най-сетне ще станеш нормален и да почнеш да пишеш като всички останали.
От Въча по-хубав няма.
Аватар
magiosnika---
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 172
Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 12:24 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от magiosnika--- »

Ей, не мога да те разбера - модератор си и като такъв те питам. Какво те притеснява в моето писане :?: Не стига, че позволяваш директни обиди и заплахи да се сипят по мой адрес, триеш снимки и тн. ами и претенции имаш. Някой от твоите дружки са с пъти по вулгарни и цинични ама си траеш :!: Темата е за кльонкове и те моля да не ме караш да я оспамвам занимавайки се с проблемите ти.
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Видове кльонкове

Мнение от krokibg »

Няма такова джудже като Мага :lol: :lol: :lol: :lol: :ANAL: Иначе е майстор,показва по някоя риба,ама той ли е майстора или другия с фотото,няма как да знаем.Крие се като мишка и ходи по райграса :lol: :lol: :lol: Маги,и ние имаме по некоя риба,не са по два метра ама има.Има и свидетели,повече от един,докато ти нямаш нито свидетели,а явно и приятели и ходиш сам като кукувица :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Кажи сега,фотаджията ли извади рибата или се снима с на някои колега сома :lol: :lol: :lol: :lol: :ANAL:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Видове кльонкове

Мнение от chirusa_bg »

magiosnika--- написа:Ей, не мога да те разбера - модератор си и като такъв те питам. Какво те притеснява в моето писане :?: Не стига, че позволяваш директни обиди и заплахи да се сипят по мой адрес, триеш снимки и тн. ами и претенции имаш. Някой от твоите дружки са с пъти по вулгарни и цинични ама си траеш :!: Темата е за кльонкове и те моля да не ме караш да я оспамвам занимавайки се с проблемите ти.
Сърдитите и недоволните от модераторите на нариба.ком са ни напълно достатъчни!
Ако имаш някакви претенции към Калин, моля те, отправи ги в съответния форум, за който се отнасят.
Обикновено подобни обвинения са безпочвени и авторите им ги сипят във всички форуми, тъй че не бих искал да им даваме трибуна.

Всички следващи мнения извън темата ще бъдат изтривани!
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Аватар
magiosnika---
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 172
Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 12:24 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от magiosnika--- »

Крокс, великодушно ще те подмина :lol: Знаеш, че с лекота те качвам на черешата, но вече си ми омръзнал. :wink: Темата е за кльонкове и точно ти няма какво да кажеш, поради неразбирането на въпросната материя :drinkers: Помоли Франко да ти барне един кльонк и се успокой :rolleyes:
toparlak
новобранец
новобранец
Мнения: 82
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 6:22 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от toparlak »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:Няма такова джудже като Мага :lol: :lol: :lol: :lol: :ANAL: Иначе е майстор,показва по някоя риба,ама той ли е майстора или другия с фотото,няма как да знаем.Крие се като мишка и ходи по райграса :lol: :lol: :lol: Маги,и ние имаме по некоя риба,не са по два метра ама има.Има и свидетели,повече от един,докато ти нямаш нито свидетели,а явно и приятели и ходиш сам като кукувица :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Кажи сега,фотаджията ли извади рибата или се снима с на някои колега сома :lol: :lol: :lol: :lol: :ANAL:
Свидетели и приятели има и то не един и двама,но знаят да мълчат.Това,че някой не идва да ви каже наготово къде си лови рибата не го прави автоматично бракониер.В случая няма нищо лошо-снимка на сом и кльонка с който е хванат.Аз не знам някой от добрите сомаджии да е качил,честно с ръка на сърцето, снимка на кльонка си с който е хванал голям сом-всеки си го крие.На сниката на Мага това е кльонка с който е уловен сома-гарантирам го.Хубаво е да се рагира по умерено(от всички участници в темата) защото е най-лесно работата да отиде пак към простотии.И двете ни добри риби тази година са хванати по всички правила на изкуството и се дразня когато се правят опити за омаловажаване,защото примерно не тръбим навсякъде къде са хванати.Имахме и едно късане което няма да забравя никога,но това е магията на риболова.Поздрави на всички.
Аватар
magiosnika---
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 172
Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 12:24 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от magiosnika--- »

Не му се връзвай на Крокса, то до неговите риби всеки е като великан :lol: :ANAL: Изображение
МОДЕРИРАНА СНИМКА
Аз казах ХАУ
jiko
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 11:08 am

Re: Видове кльонкове

Мнение от jiko »

Абе вие нови кльонкове не правите ли? Сега му е времето, ето нещо ново :)
PC220203.jpg
PC220203.jpg (77.25 KiB) Преглеждано 3551 пъти
Прикачени файлове
PC220200.jpg
PC220200.jpg (80.51 KiB) Преглеждано 3551 пъти
jiko
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 11:08 am

Re: Видове кльонкове

Мнение от jiko »

PC220199.jpg
PC220199.jpg (86.63 KiB) Преглеждано 3551 пъти
jiko
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 11:08 am

Re: Видове кльонкове

Мнение от jiko »

дървото е дрян, пета изпъкнала 36мм.
PC220194.jpg
PC220194.jpg (59.25 KiB) Преглеждано 3552 пъти
jiko
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 11:08 am

Re: Видове кльонкове

Мнение от jiko »

а сега работя въху нещо което е направо :prayer: :prayer: :prayer: уникално
jiko
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 11:08 am

Re: Видове кльонкове

Мнение от jiko »

ето го :wink:
Прикачени файлове
PC220191.jpg
PC220191.jpg (41.46 KiB) Преглеждано 3539 пъти
jiko
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 11:08 am

Re: Видове кльонкове

Мнение от jiko »

само за ценители :)
Прикачени файлове
PC220176.jpg
PC220176.jpg (99.83 KiB) Преглеждано 3539 пъти
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Видове кльонкове

Мнение от krokibg »

magiosnika--- написа:Крокс, великодушно ще те подмина :lol: Знаеш, че с лекота те качвам на черешата, но вече си ми омръзнал. :wink: Темата е за кльонкове и точно ти няма какво да кажеш, поради неразбирането на въпросната материя :drinkers: Помоли Франко да ти барне един кльонк и се успокой :rolleyes:
Ква череша те гони бе,а Франко си е Франко,няма защо да ми прави кльонкове,аз и сам мога но ми омръзна да чопла.Купувам си ги на готово :lol: За качването на черешата,май все си там с голямата ти уста :ANAL:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”