Предложение!

Как да запазим околната среда чиста

Модератор: Кърцата

Публикувай отговор
Аватар
crazybot
фен клуб-скобар
Мнения: 388
Регистриран на: Съб Фев 16, 2008 11:50 am
Местоположение: София

Предложение!

Мнение от crazybot »

Колеги дайте да се организираме като се постопли времето(март, април месец) да почистиме Чепинската или Негованската баластриера ,а може и двете. Много хора от форума ходиме там, защо пък да не ние по-чисто и по-приятно за риболов тази година?
А ако събереме пари да направим едно зарибяване ще е още по хубаво, но тук нещата са малко по-сложни.
eminem94
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2729
Регистриран на: Чет Май 22, 2008 10:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Предложение!

Мнение от eminem94 »

Аз съм за.Макар,че все още не съм ходил там да ловя.Също и за зарибявнето.Мисля,че няма да е проблем да дадем примерно по 5-10 лева .
Аватар
r699
фен клуб-скобар
Мнения: 127
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 1:23 pm
Местоположение: sofiq

Re: Предложение!

Мнение от r699 »

eminem94 написа:Аз съм за.Макар,че все още не съм ходил там да ловя.Също и за зарибявнето.Мисля,че няма да е проблем да дадем примерно по 5-10 лева .
И АЗ САМО КАЖЕТЕ КОГА :drinkers:
Аватар
crazybot
фен клуб-скобар
Мнения: 388
Регистриран на: Съб Фев 16, 2008 11:50 am
Местоположение: София

Re: Предложение!

Мнение от crazybot »

eminem94 написа:Аз съм за.Макар,че все още не съм ходил там да ловя.Също и за зарибявнето.Мисля,че няма да е проблем да дадем примерно по 5-10 лева .
И аз вярвам ,че на никой не му е проблем да даде 5 лева ,но нали трябва банкови сметки да се откриват, трябва да се намери човек с бус а-у ,затова написах че по-трудно ше се организира зарибяване
eminem94
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2729
Регистриран на: Чет Май 22, 2008 10:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Предложение!

Мнение от eminem94 »

Чак Пък банкови сметки ... Събираме се на някоя Софийска среща,Събираме парите и примерно другата седмица отиваме зарибяваме,чистим и тнт .
MonsTer_EnerGy
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 600
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 2:34 pm
Местоположение: гр.Троян

Re: Предложение!

Мнение от MonsTer_EnerGy »

Offtopic

Извинявам се , че излизам извън темата , но искам да попитам от къде в област Ловеч може да се купува риба за зарибяване , защото и аз планирам да направим една такава акция с колегите от село Врабево ( на 20 км. от Троян ) да изчистим и зарибим едно малко язовирче ? Ако можете да дадете и телефон ще е супер . Благодаря предварително ! Поздрави и наслука ! ;)
Изображение
Аватар
Paublo_Eskobar
Модератор
Модератор
Мнения: 3794
Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 8:05 pm
Местоположение: София

Re: Предложение!

Мнение от Paublo_Eskobar »

MonsTer_EnerGy написа:Offtopic

Извинявам се , че излизам извън темата , но искам да попитам от къде в област Ловеч може да се купува риба за зарибяване , защото и аз планирам да направим една такава акция с колегите от село Врабево ( на 20 км. от Троян ) да изчистим и зарибим едно малко язовирче ? Ако можете да дадете и телефон ще е супер . Благодаря предварително ! Поздрави и наслука ! ;)
Много извън темата,ако питаш мене! :lol:

Иначе съм съгласен за едно почистване,с удоволствие ще дойда.
Последно промяна от Paublo_Eskobar на Сря Фев 17, 2010 6:27 pm, променено общо 1 път.
Този който никога не е грешил, никога не е опитвал нещо ново!
Алберт Айнщайн
MonsTer_EnerGy
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 600
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 2:34 pm
Местоположение: гр.Троян

Re: Предложение!

Мнение от MonsTer_EnerGy »

Не те разбрах . Искаш да кажеш , че няма от къде да се купи дребна риба за зарибяване ?


Иска да ти каже, още един офтопик и си чао отвсекъде!!!barutchiata
Изображение
Аватар
Ivkata72
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Мар 04, 2008 11:53 am
Местоположение: София

Re: Предложение!

Мнение от Ivkata72 »

Аз съм също за!Казвайте кога и отиваме! :)
balyk
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 543
Регистриран на: Съб Окт 10, 2009 10:26 am
Местоположение: Варна

Re: Предложение!

Мнение от balyk »

Привет.Това ми е далече пич, инъче нямаш грижи.Аз от началото на лятото до като бива времето, чистя една от буните на Кранево( където е барачката на мидарнка) отдавна се отказах да обяснявам на когото и да било.Почти винаги си тръгвам последен и вземам 1-2-3чувала(стига да имам чували инъче стават около 10торбички).Много е трудно съм забелязал да си изчистиш.Ама....България.Наслука!И в риболова и в почистването и дано повече като теб(ама не само на писане).
Публикувай отговор

Обратно към “Екосистемата около Бивака”