Какво кълве на яз.Пясъчник?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Aleks4o
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Яну 02, 2019 6:54 pm

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от Aleks4o »

zazz написа:
Aleks4o написа:
zazz написа:Kолеги, дайте някаква информация за язовира.

В момента пясака се е раздал много каракуда излиза и шаранчета явно са по строги мерките за бракониерите и рибата е почнала да дава иначе на пясака всеки ден е пълно по плитчините излиза рибата
Мерси колега,има ли някакво място където да се слезе на язовира с нископроходим автомобил и мястото да не е скалисто.
Може да се слиза под гористната местност където се пада след заведението на стената посока беловица от страната на дупката цялата страна се стига лесно до там и на беловица също лесно се стига до ръкава, единственото трудно проходимо място е от страната на гората и староселския ръкаф но и той се минава с лека кола
angel81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 381
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 3:18 pm
Местоположение: Пловдив, Паничерeц

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от angel81 »

Много каракуда, хайверна .. има и бабанки по 7,800 грама.
късмет работа . .
to4eh
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 130
Регистриран на: Пет Юли 13, 2012 10:24 pm

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от to4eh »

angel81 написа:Много каракуда, хайверна .. има и бабанки по 7,800 грама.
На плувка или дъно? И на каква стръв?
Angmar
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 10:22 am

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от Angmar »

Здравейте, някой с прясно инфо за язовира има ли? Никога не съм ходил и обмислям посещение.
to4eh
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 130
Регистриран на: Пет Юли 13, 2012 10:24 pm

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от to4eh »

Angmar написа:Здравейте, някой с прясно инфо за язовира има ли? Никога не съм ходил и обмислям посещение.
Колега инфо тук трудно ще ти даде някой, понеже местните селяци са окупирали язовира с каравани и други каруци денонощно, че много ги е страх някой да не си налови 7-8 каракудки, все едно язовира е техен.
Ето малко инфо от мен: бях там преди около седмица, даваше каракуда на царевица по ръкавите от към Старосел и Паничери, но до ръкава на който ходих пътя е черен и се минава през една рекичка, добре е да ти е малко по-висока колата.
Angmar
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 10:22 am

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от Angmar »

to4eh написа:
Angmar написа:Здравейте, някой с прясно инфо за язовира има ли? Никога не съм ходил и обмислям посещение.
Колега инфо тук трудно ще ти даде някой, понеже местните селяци са окупирали язовира с каравани и други каруци денонощно, че много ги е страх някой да не си налови 7-8 каракудки, все едно язовира е техен.
Ето малко инфо от мен: бях там преди около седмица, даваше каракуда на царевица по ръкавите от към Старосел и Паничери, но до ръкава на който ходих пътя е черен и се минава през една рекичка, добре е да ти е малко по-висока колата.
Благодаря колега, не е като да е единственият язовир в района. Наслука :fishing3:
Aleks4o
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Яну 02, 2019 6:54 pm

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от Aleks4o »

Angmar написа:Здравейте, някой с прясно инфо за язовира има ли? Никога не съм ходил и обмислям посещение.
Дава каракуди шарани също дава и то големки излизат ама повечето е късмет все пак
angel81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 381
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 3:18 pm
Местоположение: Пловдив, Паничерeц

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от angel81 »

каракуда на бял червей на ФИДЕР , средата на юни за един ден долу горе 15 килограма двама души, следващата седмица отидохме уж с преспиване за шаран, за 5 въдици във водата - две шаранчета на царевица и бонджук, и на един фидер около 9, 10 кила каракуда за 1 ден .. става въпрос за местата след паметника и преди канала на краварника. Място има много , пътя е магистрала понеже са направили параклис до краварниците и критичните места по пътя са оправени.
късмет работа . .
Angmar
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 10:22 am

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от Angmar »

Благодаря, и наслука!
angel81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 381
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 3:18 pm
Местоположение: Пловдив, Паничерeц

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от angel81 »

angel81 написа:каракуда на бял червей на ФИДЕР , средата на юни ..........краварника. Място има много , пътя е магистрала понеже са направили параклис до краварниците и критичните места по пътя са оправени.
Воден Свят, Перфектната буря .. , едвам се измъкнахме днес от въпросните места по въпросната магистрала. Иначе каракуди и повечко хубави перки тоз път, шараните се лупкат върху дънарките , пипане няма , и така.
късмет работа . .
Pelzer
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 121
Регистриран на: Чет Апр 02, 2009 7:48 pm

Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от Pelzer »

Здравейте колеги! Може ли да се направи в момента целенасочено риболов на фидер, и какви риби можем да очакваме? Поздрави.
alankulu1987
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1101
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 8:35 pm

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от alankulu1987 »

Фидер риболов можеш да практикуваш след 2 седмици, а най-добре лятото. Като риби - Червеноперки, каракуди, шаран.
Pelzer
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 121
Регистриран на: Чет Апр 02, 2009 7:48 pm

Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от Pelzer »

А като места колега? Къде ще е най-разумно да се застане по това време на годината(средата на Март)?
Аватар
Mr.Fish
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 155
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 11:02 am
Местоположение: Пловдив

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от Mr.Fish »

Един маестро на шараните без кеп ги вадеше, риташе рибите като футболна топка. Не разбирам защо го правят тия хора...Висят там цяло лято. Окупирали са бреговете с десетки въдици. И с лодките почва едно разпъване...Ако изпуснат още малко язовира всички ще ловят на 3 шамандури.
Ентусиастите като мен само се надяват на нещо мятайки от ръка.
За Отечеството работя, байо! Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно. Дякон Игнатий
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Какво кълве на яз.Пясъчник?

Мнение от Don4o_62 »

Това са потенциални кинти във вид на шаран,кво го боли че ги рита,пък може да го е яд че са малки и кинтите ще бъдат по малко :lol: на Пясъчник 90 пр. от висящите там,точно за това висят постоянно,хвани продай им е мотото,от 4 г. съм го отписал тоя язовир, не съм ходил и едва ли ще ида :mrgreen:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”