Страница 1 от 1

улов на шаран

Публикувано на: Сря Апр 14, 2010 10:03 pm
от KIKO_11
Искам да споделя за един доста прекрасен за семеен излет водоем.Намира се в село Кръстевич по пътя от Пловдив за Стрелча.В селото има табели-яз.Дренака.На изхода за хижа Бунтовна ако някой е ходил.В подножието на балкана е и е страхотен за отдих и риболов.А колкото за рибата положението е следното:има доста шаран ,излиза както на леко така и на тежко.Каракуда която е малко в сравнение с шарана.Шараните които се ловят са от 0.500 до 1.500 кг. като има и добри парчета но всичко е до късмет.Арендатора го пуска тази година за сефте да се лови.Таксата е 10 лв -3 въдици-2риби .Има и толстолоб но още е малък.

Re: улов на шаран

Публикувано на: Сря Апр 14, 2010 10:27 pm
от sme6ko83
Пуснат ли е за риболов вече?

Re: улов на шаран

Публикувано на: Сря Апр 14, 2010 10:28 pm
от bat_boiko_nikolov
Действително, едно приятно водоемче за почивка, но и от една година с арендаторски регламенти !
Шаран и каракуда / и то едра / си имаше и преди да го вземат под аренда / колко ли зарибител е пуснат :wink: / !
Ето и малко снимки .....


Изображение



Изображение


Изображение

Re: улов на шаран

Публикувано на: Сря Апр 14, 2010 11:03 pm
от qno_zloo
... колега , кажи на какво ги дра.

Re: улов на шаран

Публикувано на: Чет Апр 15, 2010 8:21 pm
от KIKO_11
Колеги в момента калве на царевица и на червей.Има и голям шаран който може да го пробвате на гамбуз, който го има във водоема.Аз нямах слука за голям но 1.5 кг на леко си го бива.

Re: улов на шаран

Публикувано на: Съб Апр 17, 2010 9:13 am
от nasko_merlina
Колега в тази такса ли влизат шараните,а каракудата безплатна ли е
?

Re: улов на шаран

Публикувано на: Съб Апр 17, 2010 2:58 pm
от KIKO_11
Шарана влиза в таксата а каракудата е без пари но е рядко явление.Шарана е доста.Предполагам че ако се развива така за догодина ще е доста апетитен за риболов водоем.

Re: улов на шаран

Публикувано на: Съб Апр 17, 2010 8:47 pm
от nasko_merlina
Благодаря колега :smt023 :smt023 :smt023

Re: улов на шаран

Публикувано на: Нед Апр 18, 2010 10:46 pm
от stoilkatastz
колега и аз благодаря за инфото. :smt023 :smt023