Страница 1 от 1
Пясъчник
Публикувано на: Нед Сеп 26, 2004 4:12 pm
от altavoto_me4e
здравейте колеги
вчера бях на язовир пясъчник в един от ръкавите на язовира
времето беше страхотно сутринта хванахме 7 каракуди и един клен по 300 грама имаше шарани които скачаха до плувките но само скачаха имаше и костур но не от онзи който всички обичат по половин и кило а ситнеш
Публикувано на: Нед Окт 23, 2005 8:48 pm
от pks
Тази година ходих три пъти на Пясъчник. Първият път през август. Вторият - през септември и третият вчера и днес (22 и 23 октомври).
През август и септември хванах по някоя и друга риба - костур, червеноперка, една прилична каракуда и една сулка. Не мога да кажа, че съм бил доволен - доста тегав риболов, но все пак - нещо..., докато днешния излет беше пълен провал. Не знам какво беше това, но след ден и половина кръстосване на язовира с блесни и воблери на всякъква дълбочина, освен една две закачки нищо. Ама истинско нищо. Приятелите от брега също. Заради това - оставащата половина от неделния ден посветихме на бирата, пържолите и ... картите. До сега не ми се беше случвало да отида на риба и да играя карти. А, освен блесните пробвах и живо рибе и на червей, при това в близост до едни колеги, на чиято лодка имаше ехолот и пак нищо.
Иначе от риболовния туризъм съм страшно доволен. Чудно време, студена бира, крехки пържоли!