я,пак да ви подсетя..

Как да запазим околната среда чиста

Модератор: Кърцата

Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

То от "Искаро по длибоко и от Витоша по високо нема!"Инициативата е важна.Не насаждайте пак столична дестинация.И ние от провинцията сме риболовци,ларж сме и четем този форум.Иначе идеята е похвална.Дайте банкова сметка и аз пращам!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

Пет кила разгледай ми подписа по специално ТУК а и може да разгледаш ТАЗИ тема , само впомеждудругото - на последната Екоакция бяха пуснати 84кг. двестаграмови сивена , в последствие от тях бяха уловени около 20кг. които заминаха за дома за стари хора в Драгалевци а останалите си останаха у водата :D Подробности със снимки ако те интересуват а иначе идеята ти е похвална :D


sapuna1971 не насаждаме " столични десинации " , мисля че ТОВА ти е достатъчно близо и ако имаш желание догодина може да дойдеш :D
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

sapuna1971 отеглям поканата си към теб най -официално !!! То бива , бива ама да "гепиш" сайта на любезните ни домакини на първото за годината риболовно училище организирано от спининг клуб "Стари видри" от Русе и да го представиш за свой кат тук там бучнеш нещо от типа :
Горнооряховски рибар
е меко казано ..............
Баси , тва плагиатстването е верно арна работа - що да се тормозиш като мое да сереш на труда на другите ?!?
Верно че вече имаш малце проблеми с новият ти сайт ама "Каквото повикало такова се обадило" :wink:
Та сапуне да си знаеш - не е убаво тва , не е , ама ич :idea:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

1.Поканата си е покана,и сигурно ще се възползвам
2.Сайтовете се защитават,ако производителят им иска да не се копира сорса им
3.Това,че съм забравил да махна индекса от хоста си е моя грешка.Имам няколко разработени варианта,и със сигурност няма да е копиран от никъде.Е препратки разбира се,че ще има,дори се канех да звъня на собственниците на Янтра и да ги уведомя,че ще се възползвам от огромната информация на тяхната страница.
4.Радвам се,че съм регистрирал този хост.Явно съм преварил някого.Пусна ли страницата,ще я оповестя лично.Не бих го направил във форум,където всеки рови само в подобни сайтове.Измамата би се разкрила много бързо,така че споко.
5.Можеше на ЛС да ми драснеш все пак!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Мнение от Росен »

sapuna1971 написа:... Е препратки разбира се,че ще има,дори се канех да звъня на собственниците на Янтра и да ги уведомя,че ще се възползвам от огромната информация на тяхната страница...
Считаме се за уведомени!

Ти не се възползваш от "огромната информация на тяхната страница" - ти направо я крадеш и я представяш за своя!

Както решиш - ние ще вземем необходимите мерки!

П.П.
sapuna1971 написа:5.Можеше на ЛС да ми драснеш все пак!
Имаше два добронамерени мейла от мен, на които не отговори!

П.П.2 А, забравих - ето го КОПИЕТО на "Sapuna1971" - http://ribar.free.bg
Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Мнение от Мунчо »

Нахални хорица има на този свят...малки човеченца...
Malemi написа:Нишо не сте хванали но поне сте спасили патката и шуката ( тя маи е мъртва но нищо )
"Еби им майката на другите и в себе си утеха намери. И ако в себе си утеха не намериш, еби си майката и ти!"

http://www.starividri.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

Цитат на РВ: Понеже не ми отговори, приемам че ще продължаваш да го крадеш ...



„Пръкне ли се нещо, което е

Цитат:

всяко произведение на литературата, изкуството и науката, което е резултат на творческа дейност и е изразено по какъвто и да е начин и в каквато и да е обективна форма


то поражда права за неговия автор.
Тук се включват компютърните програми, в т.ч. начина по който ги виждаш на екран както и базите данни, който си сътворил.
Така че това, което е направил онзи юнак си е чисто интелектуално пиратство и попада под ударите на Закона за авторското право и сродните му права. С авторски права се занимава Министерство на културата (http://mc.government.bg/page.php?p=52&s=53&sp=0&t=0&z=0 виж т. 12 и 13).”



При продължаване от твоя страна ще бъдат занимавани НСБОП, хостинг-провайдера ти и действайме по административния ред ...



Все пак се надявам да си свестен пич и да помогнеш за развитието на сайта, а не да го крадеш ...





Поздрави!



Росен Велев


Абе момчета,не си мислете че стоя постоянно пред монитора.Двата Ви мейла са за по-малко от два часа.Пак повтарям ---нищо не крада,и нищо не съм оповестил за завършен сайт.Рових и намерих.Проверих как ще стои табулацията на страницата и забравих да делна индекса.Разбирам,че ви е мъчно за дадените парички,ама не го правете национален проблем.За НСБОП .. .. ......
:lol: А иначе понятието референция ми е добре известно.Спамим по темата вече!
Въпреки всички нападки оставам лоялен,сам си градя всичко и ще ви се обадя за популяризация накрая!Идеята е важна все пак!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

Едно "Извинявайте" май би звучало по-добре и може би случката би била забравена :roll:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Deacon
новобранец
новобранец
Мнения: 87
Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 4:28 pm
Местоположение: София

Мнение от Deacon »

Извинете,
Че се намесвам...
Ама мисля, че има и по нормален начин да се разберете...
На 4-очи и 2 въдици например... Един съвместен риболовен излет мисля че ще оправи нещата. Може на "по бира... с картофки " :lol:
Защо така... Стават и грешки, но не е убит човек все пак....
Де'т се вика подайте си ръце и си кажете "Извинявай мило другарче!" :) ... Поне така ги карат да правят децата в градината на сина ми...
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

I`m Sorry!!!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Мнение от Росен »

Това е друго - Благодаря за проявеното разбиране и искрено желая успех на новия сайт - такива сайтове трябва да има за всяка една риболовна дестинация в България.
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

Получих разбиране!Благодаря Ви момчета!Обещавам в най-скоро време да хостна нещо прилично.Настъпващата зима ми обещава повече свободно време,повече винце и повече идеи.И с ваша помощ се надявам да се справя.Все пак съм лаик в този бранш,ама желанието ми е голямо.Последен мой пост,с тази насоченост в тази тема.
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Публикувай отговор

Обратно към “Екосистемата около Бивака”