Щука около Ловеч

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

sudjuka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 10:25 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Щука около Ловеч

Мнение от sudjuka »

martineti написа: :lol: Раци има не е като да няма. Иначе в неделя ходих на разходка до там и гледам ,че беше пълно и се ловяха хубави таранки около половинка. За мислям следващата разходка да е с въдиците.
Обади се кога мислиш да ходиш натам,може и аз да дойда :D Че не съм стъпвам там от пролетта
Силните мъже хващат бика за рогата и викат “Оле!”, а калпавите се хващат за рогата и викат “Олеле!”
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

Нямаш никакви грижи Павка. Ще се обадя да организираме някой риболов там.
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

Ето за 20-30 мин на чавдарци 3бр от този калибър и една малко по-добра.
Изображение
Изображение
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
sudjuka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 10:25 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Щука около Ловеч

Мнение от sudjuka »

Нали щеше да се обаждаш бре младеж?
Силните мъже хващат бика за рогата и викат “Оле!”, а калпавите се хващат за рогата и викат “Олеле!”
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

sudjuka написа:Нали щеше да се обаждаш бре младеж?
Беше съвсем инцидентно и бях там само за около 30-40 минути. За това не съм се обаждал.Иначе да замислим нещо за Славяни. Претполагам там трябва да се е раздвижила?!?
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
sudjuka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 10:25 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Щука около Ловеч

Мнение от sudjuka »

Вероятно и там се е размърдала.Вчера или онзи ден на Александрово са извадили 4 кг щука :D и там требва да се побва
Силните мъже хващат бика за рогата и викат “Оле!”, а калпавите се хващат за рогата и викат “Олеле!”
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

Аз съм отпуска до неделя така ,че когато кажеш съм на лице:)
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
pep4o83
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Мар 04, 2010 10:19 pm
Местоположение: плевен

Re: Щука около Ловеч

Мнение от pep4o83 »

martineti написа:Аз съм отпуска до неделя така ,че когато кажеш съм на лице:)
павката не е рибар.неси губи времето с него.но пък ако си решил даиму да хвърля на шише.поздрави го от бат пейо благодария предварително.
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

Аз точно заради това го викам :) нали трябва да има някой който да прави компания докато ловиш :D
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
stankojoan
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Авг 21, 2009 2:30 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от stankojoan »

Колеги на Залковският дето е на пътя Ловеч-Плевен как е?
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

Един приятел беше там миналата неделя и остана капо. Дори и царички не са дърпали :lol: От целия водоем само едни хорица били хванали една "свирка"
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Щука около Ловеч

Мнение от oneillbgm »

Само за Ловеч и региона...
Хех, предпочитам да ходя на Бибора, празен не се връщам. Преди 10 дена хванах 55 см щука, а началника онзи ден над 60 см и я показа в работата.

Други опции са Александровският на стената, щука там има много, но на късмет. Също така преди с.Александрово долу вдясно под Газовата има в р.Осъм, както и сом.
с.Йоглав има след моста един голям гьол.
с.Умаревци старото корито много и големи, но местата вече са непристъпни.
По р.Осъм около Йоглав, Умаревци, Александрово.
До ВЕЦ Камен рид често се ловят щуки от 4кг нагоре. (р.Осъм)
с.Владиня водоема, но много народ ходи там, едно място има до с.Слатина, не толкова известно- горе на Венеца (военната база), свободно и нестопанисвано. Това са най- силните опции по Ловеч, има и на други места- Липака (слабо), разклона за с.Катунец веднага вдясно до чешмата, останалите са слабо или стопанисвани.

Ако познавате Жицата :lol: от с.Горан, на неговият "стопанисван" горански водоем има мнооого щука, изгладняла щука, може да ви позволи да ловите.

Ако днес не бях дежурен, да съм хванал въдиците вече :) :D :rolleyes:
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

oneillbgm написа:горе на Венеца (военната база), свободно и нестопанисвано.
Колега на Венеца го бият с ток и вече не е толкова добра оферта.
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
venci_29
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 230
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 12:02 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от venci_29 »

oneillbgm написа:Само за Ловеч и региона...
Хех, предпочитам да ходя на Бибора, празен не се връщам. Преди 10 дена хванах 55 см щука, а началника онзи ден над 60 см и я показа в работата.

Други опции са Александровският на стената, щука там има много, но на късмет. Също така преди с.Александрово долу вдясно под Газовата има в р.Осъм, както и сом.
с.Йоглав има след моста един голям гьол.
с.Умаревци старото корито много и големи, но местата вече са непристъпни.
По р.Осъм около Йоглав, Умаревци, Александрово.
До ВЕЦ Камен рид често се ловят щуки от 4кг нагоре. (р.Осъм)
с.Владиня водоема, но много народ ходи там, едно място има до с.Слатина, не толкова известно- горе на Венеца (военната база), свободно и нестопанисвано. Това са най- силните опции по Ловеч, има и на други места- Липака (слабо), разклона за с.Катунец веднага вдясно до чешмата, останалите са слабо или стопанисвани.

Ако познавате Жицата :lol: от с.Горан, на неговият "стопанисван" горански водоем има мнооого щука, изгладняла щука, може да ви позволи да ловите.

Ако днес не бях дежурен, да съм хванал въдиците вече :) :D :rolleyes:
....ехеее ти си запознат доста,кажи кога ще ме водиш да ги почваме !!!!
stankojoan
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Авг 21, 2009 2:30 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от stankojoan »

Също така преди с.Александрово долу вдясно под Газовата има в р.Осъм, както и сом.



За Дяволското място на Осъма ли става дума???
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”