Страница 1 от 1

Шарани на Доганово

Публикувано на: Сря Окт 19, 2011 8:06 pm
от vankata86
Здравейте колеги!!И аз да споделя едно излетче от 15.10,малко късничко,но по-добре късно ,от колкото никога :lol: :lol: :lol: Та в петък вечер се чувам по телефона със двама колеги от форума и мой приятели Крум(Kuzmich) и Тошко(pizzafish) :) и се разбираме да ходим на въпросното място за шарковци :wink: В Събота сутринта ставам приготвям се, подреждам багажа и чакам Kuzmich да звънне,че е тръгнал към нас :) И ето Kuzmich звъни,само ме попита на кой етаж бях,че да се качи да ми помогне със пренасянето на багажа ,че нали съм със счупен крак :lol: и той ми помага за по-тежките неща за което ,много,много съм му благодарен и газ към Доганово :) Пристигнахме към 7:00,7:15 и почнахме да разпъваме сергиите ,та към 8:00,8:15 бяхме на вода!!!Захранихме първоначално със тежка храна,малко стрелба с бял и царевица и чакаме първото кълване :idea: И след около 30мин. започнах да викам на Тошко,айде искам да видя опънат ластика ти...и оп-обаче се опъна моя :lol: :lol: :lol: и първия шарко в кепа :) Но не след дълго Крумчо и Тошко извадиха първите си риби 8) И след това една голяяяяяяма палза ,риби скачат ,но не пипат :idea: :idea: Пробвахме всичко за което се сетим :lol: И накрая ги набарахме на какъв монтаж и сръв искат да взимат:монтажа беше на пропадане и стръв торен със два бели 8) Аз бях със плувка 0.75,основно 0.16,повод 0.14,кука B611 номер 14 и ластик 0.96 веспе ,голям кеф е с малък диаметър ластик и риби по 1,200,1,500 да вадиш :) направо жестокоооооооооо :lol: :lol: :lol: Ловихме до към 18:30 и почнахме да събираме,че сега нали по-рано става тъмно :? Крайния резултат беше някъде към 30 риби,като Крумчо хвана към 20,аз към 6-7 и Тошко 3-4 :) Но с Крумчо не можеме да се мерим ,все пак стигна до полуфинал на Вятърните мелници :wink: Айде стига съм писал,че сиг. вече досаждам :lol: :lol: :lol:
Ето и няколко снимки :)
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Дано ви е харесал репортажа :roll: :oops:
Поздрави и наслука на всички :fish1:

Re: Шарани на Доганово

Публикувано на: Сря Окт 19, 2011 8:33 pm
от stoj40doc
Браво колега, добри рибета :D , добре сте си прекарали.

Re: Шарани на Доганово

Публикувано на: Сря Окт 19, 2011 8:44 pm
от joroNH
:smt023

Re: Шарани на Доганово

Публикувано на: Сря Окт 19, 2011 10:33 pm
от MITKO70
Добър риболов сте направили .То гьолче на Доганово,да не е дето се премести Венци от Белопопци или е друго.Какви са условията за риболов?

Re: Шарани на Доганово

Публикувано на: Сря Окт 19, 2011 10:51 pm
от cveto77mir
Добро иэлетче

Re: Шарани на Доганово

Публикувано на: Чет Окт 20, 2011 7:54 am
от qno_zloo
Евала за излета, само каракуди ли има или са пуснали и трофейни шарани. :drinkers:

Re: Шарани на Доганово

Публикувано на: Чет Окт 20, 2011 8:49 am
от vankata86
MITKO70 написа:Добър риболов сте направили .То гьолче на Доганово,да не е дето се премести Венци от Белопопци или е друго.Какви са условията за риболов?
Да на Венци от Белопопци е!!!Условията са 8лв. на пръчка като има три гьолчета едно до друго!!1В едното има пъстърви,в другото шарани до 2кг. и имаш право да си вземеш един,а третия са уж шарани над 1.5кг. и нямаш право да си взимаш нищо :)

Re: Шарани на Доганово

Публикувано на: Чет Окт 20, 2011 8:52 am
от vankata86
qno_zloo написа:Евала за излета, само каракуди ли има или са пуснали и трофейни шарани. :drinkers:
Каракуди не сме ловили и не знам да има,но докато бях аз там,на това гьолче където не си взимаш рибата едни колеги извадиха сомче към 2-3кг. и един шаран към 4.200кг. :wink: сомчето на фидер ,а шарана на щека :)

Re: Шарани на Доганово

Публикувано на: Чет Окт 20, 2011 9:01 am
от naskobo
Ako някой се чуди, къде изчезва рибата от яз.Огняново.....

Re: Шарани на Доганово

Публикувано на: Чет Окт 20, 2011 9:17 am
от qno_zloo
naskobo написа:Ako някой се чуди, къде изчезва рибата от яз.Огняново.....
Много пресилено се исказа, дай снимки или видео да видиме думитети.

Re: Шарани на Доганово

Публикувано на: Чет Окт 20, 2011 10:23 am
от dragonaz
qno_zloo написа:
naskobo написа:Ako някой се чуди, къде изчезва рибата от яз.Огняново.....
Много пресилено се исказа, дай снимки или видео да видиме думитети.
Подкрепям и двамата.
Яното го подкрепям, защото Доганово изглежда да е зарибен единствено и само от развъдник.
А другият колега със съмненията, защото съм чувал от хора (в личен разговор), които живеят
в Огняното и ловят на Белопопци, че в последното гьолче голяма част от рибата е мрежена от язовира и това било без съмнение.

Чудесен излет и евала за това, че сте ги "намерили", "набарали" тези красиви шарковци :)
Браво на майсторите.

Re: Шарани на Доганово

Публикувано на: Чет Окт 20, 2011 1:55 pm
от vankata86
ето още малко снимчици от излета :wink:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Re: Шарани на Доганово

Публикувано на: Чет Окт 20, 2011 6:06 pm
от mitko ribara
Браво добри риби!