Мисля че е ВАЖНО !!!

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от Vid »

Ако бяхме нормална държава, нормалната забрана на този вид риба е през размножителния период, каквато е и настоящата заповед. Едва ли това, че общата забрана ще обхване и тези риби, това ще увеличи популацията им, Не, просто ще се лишим от удоволствие от любимото хоби....
Мисля, че с оглед на много намаляла популация на щука и сулка е наложителна забраната не за риболов, а за задържане и прибиране дори на мерни екземпляри за период от 2-3 години. Ама нали сме си "аборигени", така че по-горе цитираните забрани са си в реда на нашата "аборигенска действителност".
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
rachev58
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Мар 08, 2010 12:03 pm

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от rachev58 »

kolegi taka go pravqt po celiya svyat.bravo s vas sam.
Аватар
Д.Граховски
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2900
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 8:14 pm
Местоположение: Дупница/София :)

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от Д.Граховски »

Да по целия свят го правят ама там хората са съвестни и ако излезе закон да не сер*ат цял месец няма да го прават защото така трябва,а тука каквито и закони да има всеки търси начин да ги заобиколи,в неделя примерно едни шопаци хванаха 3 щукички по 20 см и си ги взеха.2 нарупения в случая ама не им дреме и тъй като беше великден проверяващи нямашеееее.
Tell people there’s an invisible man in the sky who
created the universe, and the vast majority believe you.
Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.

Изображение

[url]http://maximo.bg/url]
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от krokibg »

Каквото и да се пише,каквото и да се говори,ефект ще има от тези забрани на бялата и щуката !!! Имайте търпение и до две години ще видите за какво става въпрос :idea: :idea: :idea: Има и такива,които се правят че пускат белите риби,но две риби са нищо в сравнение с чувалите бяла които се взимаха от мъстилищата преди забраната да стане факт.Така че,имайте търпение и дано ИАРА вземат и започнат да проверяват лодките които тролят за сом.Поне десет лодки ще изгорят :idea: :idea: :idea:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
batbubi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 9:19 am

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от batbubi »

Мисля, че е ВАЖНО, а модераторите ако преценят - да го преместят другаде:
http://www.moreto.net/novini.php?n=177771
Супер неприятна работа .....
0885022272 / 0885897615
Аватар
sa4kov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 137
Регистриран на: Пон Авг 30, 2010 12:06 am
Местоположение: София

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от sa4kov »

krokibg написа:Каквото и да се пише,каквото и да се говори,ефект ще има от тези забрани на бялата и щуката !!! Имайте търпение и до две години ще видите за какво става въпрос :idea: :idea: :idea: Има и такива,които се правят че пускат белите риби,но две риби са нищо в сравнение с чувалите бяла които се взимаха от мъстилищата преди забраната да стане факт.Така че,имайте търпение и дано ИАРА вземат и започнат да проверяват лодките които тролят за сом.Поне десет лодки ще изгорят :idea: :idea: :idea:

Е.... минали са 3 години от последния пост в тази тема..... малко повече от предаването на петицията , някаква промяна има ли колеги ? :roll:
ДОГРАМАТА МИ ХЛОПА!
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от Vid »

sa4kov написа:
krokibg написа:Каквото и да се пише,каквото и да се говори,ефект ще има от тези забрани на бялата и щуката !!! Имайте търпение и до две години ще видите за какво става въпрос :idea: :idea: :idea: Има и такива,които се правят че пускат белите риби,но две риби са нищо в сравнение с чувалите бяла които се взимаха от мъстилищата преди забраната да стане факт.Така че,имайте търпение и дано ИАРА вземат и започнат да проверяват лодките които тролят за сом.Поне десет лодки ще изгорят :idea: :idea: :idea:

Е.... минали са 3 години от последния пост в тази тема..... малко повече от предаването на петицията , някаква промяна има ли колеги ? :roll:
Колегата krokibg просто не вижда правилно в бъдещето....
Реалността е, че нещата ще стават още по зле с умирането на държавата Б-я, тук циганите ще се роят, образованите българи ще напускат държавата, служителите на ИАРА ще се съкращават доде не се съкрати и цялата агенция поради липса на пари..., а ние де имаме некви възможности, ще си ходим да ловим в гръцко...., щото по нашите изстъргани киречови трапове наречени БГ язовири вече не е останала ниКва риба...
Тук изключвам язовирите където се охраняват от гражданското общество, като тези Пясъчник и наскоро и Копринка и Батак, ама това начинание без помощ от държавата е невъзможно........
Това ще се случи. :(

п.п. Ние като общество сме деградирали до под ниво на някоя африканска държава...
Някой ден ще трябва да ударим пълното дъно и да почнем отначало, ама дали ще има хора тук кои да го направят??? Абе все ще има, ама дали ще са българи??
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
sa4kov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 137
Регистриран на: Пон Авг 30, 2010 12:06 am
Местоположение: София

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от sa4kov »

За жалост колега много си прав... :-\
ДОГРАМАТА МИ ХЛОПА!
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от lusienn »

Vid написа:
sa4kov написа:
krokibg написа:Каквото и да се пише,каквото и да се говори,ефект ще има от тези забрани на бялата и щуката !!! Имайте търпение и до две години ще видите за какво става въпрос :idea: :idea: :idea: Има и такива,които се правят че пускат белите риби,но две риби са нищо в сравнение с чувалите бяла които се взимаха от мъстилищата преди забраната да стане факт.Така че,имайте търпение и дано ИАРА вземат и започнат да проверяват лодките които тролят за сом.Поне десет лодки ще изгорят :idea: :idea: :idea:

Е.... минали са 3 години от последния пост в тази тема..... малко повече от предаването на петицията , някаква промяна има ли колеги ? :roll:
Колегата krokibg просто не вижда правилно в бъдещето....
Реалността е, че нещата ще стават още по зле с умирането на държавата Б-я, тук циганите ще се роят, образованите българи ще напускат държавата, служителите на ИАРА ще се съкращават доде не се съкрати и цялата агенция поради липса на пари..., а ние де имаме некви възможности, ще си ходим да ловим в гръцко...., щото по нашите изстъргани киречови трапове наречени БГ язовири вече не е останала ниКва риба...
Тук изключвам язовирите където се охраняват от гражданското общество, като тези Пясъчник и наскоро и Копринка и Батак, ама това начинание без помощ от държавата е невъзможно........
Това ще се случи. :(

п.п. Ние като общество сме деградирали до под ниво на някоя африканска държава...
Някой ден ще трябва да ударим пълното дъно и да почнем отначало, ама дали ще има хора тук кои да го направят??? Абе все ще има, ама дали ще са българи??

Видьо-Кроки пишеше преди време тук.

Но неговите приятели си остават такива,аз съм до него-харесва ми.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от Vid »

lusienn написа: Видьо-Кроки пишеше преди време тук.
Но неговите приятели си остават такива,аз съм до него-харесва ми.
Люс, по никакъв начин не обиждам колегата Любо, само споменах, че далновидността му леко издиша...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от lusienn »

За мене си остава приятел-това ми е важно-знае ли човек-някой път може да сме си полезни един друг.

Аз така знам от опит.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от Vid »

lusienn написа:За мене си остава приятел-това ми е важно-знае ли човек-някой път може да сме си полезни един друг.
Люс, Може..., ама може и НЕ, Я това знам от моя опит..
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от Martin Mihailov »

Колеги незнам кьде да пусна тази обява и затова я пускам тука ако трябва модераторите нека я преместят.Изчезнал е колега в раиона на град Батановци след помпената станция на Струма.Носил е една вьдица и зелена бризентова раница.Казвасе Емил.Някои ако знае нещо нека се обади на 112 или в някое РПУ
Емил.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”