МАЙСТОРИТЕ НА БОКЛУКА-ПЛОВДИВЧАНИ

Как да запазим околната среда чиста

Модератор: Кърцата

evgeniboy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 574
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 7:53 pm

Re: МЪРЛЯВИТЕ ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от evgeniboy »

Колега, даже не знам къде се намира селото ти , и сигурно си прав, че има мърлячи...но моля те спазвай добрия тон на форума...че не се знае , кой, къде и т.н. ще отнесе дървото!!!
Аватар
slayder
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 542
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 6:15 pm
Местоположение: Plovdiv Zdravko Sheytanov

Re: МЪРЛЯВИТЕ ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от slayder »

А ти как разбра,че са пловдивчани? :evil:
Дава ли? И дава и взема.
Аватар
bokser
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 516
Регистриран на: Съб Мар 26, 2011 8:03 am
Местоположение: Благоевград

Re: МЪРЛЯВИТЕ ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от bokser »

Майкоооооо, Хорейшо боб да яде.... (трябва да ги забранят със закон тия филми)! :wink:
Аватар
М. Сталев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Сря Май 18, 2011 5:00 pm
Местоположение: Димитровград

Re: МЪРЛЯВИТЕ ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от М. Сталев »

Хахахахахаха :smt005 :smt005 :smt005 :smt044 :smt044 :smt044
boki speca
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1136
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 1:03 pm
Местоположение: Пловдив и Ямбол
Обратна връзка:

Re: МЪРЛЯВИТЕ ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от boki speca »

diksan133 написа:знам ,защото ходя по тези места и ви виждам как висите по 2-3 дни там а и само вие ползвате купешка царевица от консерви и такива захранки.Боклците ви издават :D :D
A аз се чудех кога ще се появи и наследника на Шерлок Холмс в изстрадалата ни Родина,и ето това е вече ФАКТ,и той е от К.Андреево.Да Живей.
Колега Пловдив е голям град и да слагаш всички под един знаменател е просто несериозно.
Отправянето на заплахи от подобен род може да настроят доста повече Пловдивски рибари от колкото е цялото ви население там,и номера с "дървото" и неговото "гризване"може да не се състои както си го представяш.
Дължиш извинение.
Късмета е резултат от много добро планиране !!!
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: МЪРЛЯВИТЕ ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от antivik »

:lol: :lol: :lol: А така-аа-а, намери се човечето де от боклуците разбра, кой ги оставя :wink: . Ако се съди от боклука цял Пловдив требе да се е извървял по Ст. кладенец па и по Кърджали...Тоа пич наистина задмина и Хоумс и Хорейшо взети заедно, сега ако каже, че и експертиза на отпечатъците от гумите е направил, съвсем ще му повярвам :smt043 :smt044 :lol: .
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Аватар
петър власев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 735
Регистриран на: Чет Апр 28, 2005 9:19 am
Местоположение: пловдив

Re: МЪРЛЯВИТЕ ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от петър власев »

А бе прав е човека до някъде и го приветствам за това му изказване...
Без да си кривя душата мога да кажа ,че в пловдивски регион няма и един водоем ,който да не е зарит с боклуци....Кой мислите го прави това,някой от видинско ли? :D А покрай Марица да не говорим!!!
И наистина доста пловдивчани ходят в този регион на риболов...
я чувствась себя очен хорошо
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: МЪРЛЯВИТЕ ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от аксел »

Съгласен съм с колегата,нищо че съм кореняк Пловдичанин:вместо да се замислим над неговите приказки,да погледнем,че бреговете на реката около Пловдив са заринати с буклуци,ние тръгваме да размахваме заканително пръсти и да го удряме на мъжко достойнство.Предлагам вместо извинение, ние да се обадим на колегата и да спретнем една оборка на реката на Капитан Андреево, нищо,че не съм ходил там,колегата спокойно може да ми пише на лични,ако иска заедно с него ще отида да събера буклуците на колегите,пък и местата ще видя,че съм слушал легенди за тях.Готов съм да прежаля "едни пари" за бензин.
валатът не най-лошото нещо на света
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: МЪРЛЯВИТЕ ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от butnik »

Дааа,положението с боклуците покрай водоемите ни става опасно.Правят се Петиции срещу бракониерите-ПОХВАЛНО,но едва ли те замърсяват,замърсяваме НИЕ риболовците.Има съвестни будители,събират боклука,обаждат се и подават сигнали за нарушения от бракониери и какво става-кервана си върви кучетата си лаят.Толкова ли е трудно всеки да носи няколко чувалчета за боклук в колата си,едва ли ще заемат много място в нея,толкова ли е трудно да съберем един чувал с боклук и да го изхвърлим в контейнера.Знам,че не е трудно,но всеки си мисли-защо пък аз да му събирам боклука на простака.Простака колкото и да е такъв,като види ,че около него е чисто едва ли ще си остави празните опаковки от бира,царевица,захранка и т.н.Ако го направи мога да кажа само-Боже пази България!
Мнозина може би не са прочели:
http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=32&t=54389
...нека ние всички организираме такива събирания и съм сигурен,че ще имат успех.
Колега,смени си заглавието,това МЪРЛЯВИТЕ ПЛОВДИВЧАНИ звучи малко гадно,едва ли само ние посещаваме местата.И след като си видял,че са коли с Пловдивска регистрация можеше да щракнеш някой и друг номер,все щяхме да разпознаем колата на някой познат.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
lefera1
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 353
Регистриран на: Вто Яну 13, 2009 11:13 am

Re: МЪРЛЯВИТЕ ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от lefera1 »

ПАЗЕТЕ БОКЛУЦИТЕ - ТЕ СА СИ ВАШИ БОКЛУЦИ.
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: МАЙСТОРИТЕ НА БОКЛУКА-ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от butnik »

Никой не оспорва мръсотията покрай Марица,но тези места а и около Пловдив се посещават и от други колеги,без да назовавам градовете им.По важното е заедно да помислим как да спрем свинщината.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: МАЙСТОРИТЕ НА БОКЛУКА-ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от chirusa_bg »

Колега, другия път като я видиш кочината си вземи чувалчета и почисти. Всичко започва от личния пример!
Ако сам не ти се занимава може да се включиш към някоя от акциите за почиставен на реката, пак "мърлявите" пловдивчани ги организират. Линк има в поста на Бутник.

Що се отнася до участието ти във форума, моля те, бъди по-сдържан.

ПП. Поразчистих най-крайните мнения от темата
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
dimitar rashev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 248
Регистриран на: Съб Фев 26, 2011 8:43 am

Re: МАЙСТОРИТЕ НА БОКЛУКА-ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от dimitar rashev »

Проблема с боклука....
Колеги,няма река ,езеро или язовир в Р.Бьлгария около който да не сьществува този проблем.Няма какво да се правим на ощипани госпожици-да се обиждаме,заканваме,да размахваме ....(БОКЛУКА СЕ ПРАВИ ОТ "боклуци").Начин за справяне с проблема :
-Всеки по собствен начин да "премахва боклуците"
-Колкото по малко "боклуци" се разхождат по БГ водоемите толкова по чисти ще бьдат
Извинявам се за хапливия си и невьздьржан език !!!
ВЕСЕЛА КОЛЕДА !
Аватар
joro_ko
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 258
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 3:13 pm
Местоположение: ПАЗАРДЖИК

Re: МАЙСТОРИТЕ НА БОКЛУКА-ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от joro_ko »

butnik написа:Никой не оспорва мръсотията покрай Марица,но тези места а и около Пловдив се посещават и от други колеги,без да назовавам градовете им.По важното е заедно да помислим как да спрем свинщината.

Ице нали знаеш че от нашия град не използваме стръв и захранки , така че най-много някой фас да хвърлим по реката :lol: . Сигурно от другите околни градове правят мизерията.
Изображение
Динков
новобранец
новобранец
Мнения: 92
Регистриран на: Нед Ное 13, 2011 4:41 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: МАЙСТОРИТЕ НА БОКЛУКА-ПЛОВДИВЧАНИ

Мнение от Динков »

То майтап, майтап ама наистина петицията се прави май само от Пловдив, а само май и Пазарджик гледам помагат ... другите май само знаят да лаят тук, но никой не идва да събира мръсотията, дори има тапанари, дето минават с колите си и се смеят ... толкова ни е акъла и манталитета ..., много е смело да напишеш едно заглавие Сестра ти е к*рва, пък после иди доказвай, че нямаш сестра ... Колкото до шараните на колегата, бъди спокоен, не колегите от Пловдив са ти ги хванали, а мангалите с мрежите и бомбите ... огледай се, виж каква гладна напаст има около теб, плюс това, въпреки колата да е била с PB регистрация, не значи, че е точно от Пловдив. Знаеш ли, колко малки градчета и колко села носят PB на автомобилите си ... Все тая Бутник да не се пали .. няма смисъл, пред компютъра всеки е бог, ще кажа само, че не казаното има тежест, а стореното, а от снимките личи, кой какво е сторил и кой само е говорил ...
Публикувай отговор

Обратно към “Екосистемата около Бивака”