Тролинг на яз.СОПОТ

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от Emo-83 »

Практикувам тролинга и от няколко годими ми е любима дисциплина.Като цяло мога да определя,че тя е създадена за мързеливци,като мен......за това ще направя следното заключение.
Най-малко риболовни знания и умения изисква именно тя въпреки магията от хубавите закачени риби.
Троли няма как да знае всичко това,след като няма никакво риболовно детство.Риболовец е от девет години,но само в тази дисциплина.За нея един сърбин каза така....."Ово е спорт за инвалиде". :idea:
Това,че този риболов позволява да закачаш големи риби,не означава можене и познания в риболова,като цяло.
Все пак си има азбука и тя започва от буквичката А.Не я ли знаеш цялата до Я,се получават несвързани постове лекуващи единствено комплекси и его с размер на някакви риби предоставени от самата дисциплина,а не от знания. :wink:
NE_ZNAM_KOI_SAM
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Апр 29, 2013 3:08 pm
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от NE_ZNAM_KOI_SAM »

то и тролинга толкова го може.40 кг. риба и то изтървана беше рибата на живота му :lol: :lol: :lol:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от Troli Rapala »

NE_ZNAM_KOI_SAM написа:то и тролинга толкова го може.40 кг. риба и то изтървана беше рибата на живота му :lol: :lol: :lol:
Не бързай да се изказваш по Шекспир! :wink: Годината е пред нас,а за жигосването треа бая да почакате!Ако тролингът беше лесен,немаше да ви е толко труден! :mrgreen: Изпуснал съм една,па ше фаним две по-големи! :drinkers: Вервай ми! :drinkers:
NE_ZNAM_KOI_SAM
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Апр 29, 2013 3:08 pm
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от NE_ZNAM_KOI_SAM »

Troli Rapala написа:
NE_ZNAM_KOI_SAM написа:то и тролинга толкова го може.40 кг. риба и то изтървана беше рибата на живота му :lol: :lol: :lol:
Не бързай да се изказваш по Шекспир! :wink: Годината е пред нас,а за жигосването треа бая да почакате!Ако тролингът беше лесен,немаше да ви е толко труден! :mrgreen: Изпуснал съм една,па ше фаним две по-големи! :drinkers: Вервай ми! :drinkers:
ха дано ама не вярвам :lol: :lol: :lol: с твоите такъми които хвалиш и ловиш не повече от 20 кг.
Вервай ми! :wink:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от Troli Rapala »

Трай бабо,за хубост! :wink: Вервай,ми! :drinkers:

Изображение
NE_ZNAM_KOI_SAM
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Апр 29, 2013 3:08 pm
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от NE_ZNAM_KOI_SAM »

те тези като ги гледам са там някъде 20 кг. и си ги ловил преди 100 години на кльонк сигорно...
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от Troli Rapala »

На язовир Сопот съм тролил веднъж за няколко часа преди години,когато имаше арендатори и в един момент се оказах заобиколен от мрежи,па почнаха да ги вадят! :cry: Та си тръгнах капо и повече не съм стъпил там,та се радвам,че от 2-3години бялата риба се е възстановила и е зарибено с малко количество сомета! :wink:
milen4o84
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Фев 01, 2011 1:03 pm

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от milen4o84 »

Дайте ново инфо за Сопот.
Галидо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 191
Регистриран на: Сря Юни 09, 2010 2:00 pm

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от Галидо »

http://www.nariba.com/forum/viewtopic.p ... start=1710" onclick="window.open(this.href);return false;
milen4o84
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Фев 01, 2011 1:03 pm

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от milen4o84 »

Благодаря,но имах предвид за тролинг на яз. Сопот
Аватар
dido ov4arica
новобранец
новобранец
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Фев 12, 2014 10:06 am

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от dido ov4arica »

Emo-83 написа:Практикувам тролинга и от няколко годими ми е любима дисциплина.Като цяло мога да определя,че тя е създадена за мързеливци,като мен......за това ще направя следното заключение.
Най-малко риболовни знания и умения изисква именно тя въпреки магията от хубавите закачени риби.
Троли няма как да знае всичко това,след като няма никакво риболовно детство.Риболовец е от девет години,но само в тази дисциплина.За нея един сърбин каза така....."Ово е спорт за инвалиде". :idea:
Това,че този риболов позволява да закачаш големи риби,не означава можене и познания в риболова,като цяло.
Все пак си има азбука и тя започва от буквичката А.Не я ли знаеш цялата до Я,се получават несвързани постове лекуващи единствено комплекси и его с размер на някакви риби предоставени от самата дисциплина,а не от знания. :wink:
Емич риболова започва на 7г с триметрова гола пръчка за уклей на Доспат и от там насетне другите схеми :-D
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от Troli Rapala »

dido ov4arica написа:
Emo-83 написа:Практикувам тролинга и от няколко годими ми е любима дисциплина.Като цяло мога да определя,че тя е създадена за мързеливци,като мен......за това ще направя следното заключение.
Най-малко риболовни знания и умения изисква именно тя въпреки магията от хубавите закачени риби.
Троли няма как да знае всичко това,след като няма никакво риболовно детство.Риболовец е от девет години,но само в тази дисциплина.За нея един сърбин каза така....."Ово е спорт за инвалиде". :idea:
Това,че този риболов позволява да закачаш големи риби,не означава можене и познания в риболова,като цяло.
Все пак си има азбука и тя започва от буквичката А.Не я ли знаеш цялата до Я,се получават несвързани постове лекуващи единствено комплекси и его с размер на някакви риби предоставени от самата дисциплина,а не от знания. :wink:
Емич риболова започва на 7г с триметрова гола пръчка за уклей на Доспат и от там насетне другите схеми :-D
Игнорирано! :axe:
Аватар
allex
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 9:00 pm
Местоположение: Симитли

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от allex »

Сега в почивните дни ще видите дали е забранена бялата...Опазете поне този язовир.
bobi_tr
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 2:11 pm

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от bobi_tr »

Тролинга не е никакъв спортен риболов и не знам колко е уместно да бъде разрешен. Трябва да можеш със своите знания, умения и опит да привлечеш рибата и да я ловиш, седнал на брега на водоема. Това е удоволствието от риболова. Другото е мързел и снобизъм.
batzeto
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 1:39 pm
Местоположение: София

Re: Тролинг на яз.СОПОТ

Мнение от batzeto »

bobi_tr написа:Тролинга не е никакъв спортен риболов и не знам колко е уместно да бъде разрешен. Трябва да можеш със своите знания, умения и опит да привлечеш рибата и да я ловиш, седнал на брега на водоема. Това е удоволствието от риболова. Другото е мързел и снобизъм.
:lol: :lol: :lol: Колега ,ако искаш да направим един облог ,аз да ти дам 100бр.воблери и лодката ми ,а ти да ми дадеш твоите такъми за риболов на плувка и да видим ,кой ще хване повече риба /щом мислиш ,че е лесен тролинга /. А колкото до мързела,не виждам разлика да седиш в лодката или на брега :lol: :lol: :lol: Даже на брега можеш да си врътнеш и една скара :lol: :lol: :lol:
Всеки риболов си има тънкости и тайни ,вервай ми !!!
Последно промяна от batzeto на Пет Май 01, 2015 12:04 pm, променено общо 1 път.
Зависим от риболова !!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”