Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Как да направим възможно най-добри снимки от излета.

Модератор: Paublo_Eskobar

Бачо Илия
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7322
Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 9:20 pm
Местоположение: гр. Карлово

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от Бачо Илия »

С.Върбанов написа:По интересното е ,че се наблюдава през всичките му години на развитие физическо - не умствено за жалост едно и също деяние ! Казват ,че хората на село били прости - е тоя е от най-простите ! :ANAL: :butthead:
Колега, гледам си доста активен с публикациите на чужди снимки в тази тема!?? Ми имай поне малко размисъл относно твоите, пък тогава коментирай чуждите! :idea: :wink:

Тези са твои:

Изображение

Изображение


И тези също, само че от друг излет...с една и съща мивка! :wink:

Изображение

Изображение

Така стоят нещата в тази посока и някак си е неетично крадеца да вика "дръжте крадеца"; поне аз така си мисля... :wink:
Изображение
Аватар
mavara76
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Пет Мар 02, 2012 9:49 pm
Местоположение: Плевен

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от mavara76 »

много си прав -Бачо Илия---Изображение утепал е шарана
Последно промяна от mavara76 на Нед Май 06, 2012 11:22 pm, променено общо 1 път.
Изображение



всички рибки плуват само пържените не Изображение Изображение
Аватар
mavara76
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Пет Мар 02, 2012 9:49 pm
Местоположение: Плевен

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от mavara76 »

няма да казвам -къде най (изрядните) ловят шарани :butthead: макар със моито мълчание ставам и аз като тях :roll:
Изображение



всички рибки плуват само пържените не Изображение Изображение
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от Vid »

Към колегата Върбанов - вземи се скрий в миша дупка и не търси лайняните гащи на другите, ами си виж твоите. Ебахти и смешника, че и нагъл на всичкото отгоре..
Ако снимките извадени от Бачо Илия са истина, не смей да напишеш и една дума повече тук... Аман от тарикати, то затова сме на тВа положение.
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от С.Върбанов »

Карловския много добре ЗНАЕ от къде са тези риби и ,че всички са платени ! Това е улова на 5 човека за 4 дни на ПЛАТЕН водоем !!! Още да обяснявам ли или можете да смятате колко прави 4 х 15лв на ден + 4 х 3кг на ден ? Снимките са от един излет не от 10 ! И за финал - риба не ям ! По интересното в случая е ,че пенсионирания военен редовно си прибира риба над нормата , а се чуди как да търси под вола теле ! И тук почваш с твоите селски номера , но няма да стигнеш далеч ! Не виждам да имам снимки в галерията си и да си ги качил от там ! Да ти напомня заглавието на темата - Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Хасковски не бързай с писането !

п.п. И ,ако следвам неговата логика ето тази снимка е негова -

Изображение

ходи доказвай на кого е и от къде е ! Нямам от какво да се срамувам грам защото няма нищо за криене ! Пито платено .
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от Vid »

С.Върбанов написа:от къде са тези риби и ,че всички са платени ! Това е улова на 5 човека за 4 дни на ПЛАТЕН водоем !!! Още да обяснявам ли или можете да смятате колко прави 4 х 15лв на ден + 4 х 3кг на ден ?
Колега, виждам че репликата е отправена към мен, затова да отговоря накратко.
Тук въпроса със снимките опира до етика и морал, а не до прости сметки кой колко е платил "на платено", колко риби е хванал Х кВа цена са рибите в магазина и дали се е набутал или не? Подобни твърдения са просто смешни.
С.Върбанов написа: Не виждам да имам снимки в галерията си и да си ги качил от там ! Да ти напомня заглавието на темата - Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...
Хасковски не бързай с писането !
Нямам от какво да се срамувам грам защото няма нищо за криене ! Пито платено .
Това ми звучи като: тъй като във форума има много моралисти-глупаци, тук снимки няма да публикуваме, ще го правим в други форуми и сайтове за да се направим на големи мъже и да покажем колко сме велики в риболова.
Рибите от платено просто си ги пълни във фризера. Мисля, че снимки на риби в мивката, пълни живарници и нахвърляни риби на двора пред входната врата, в и-нет сайтове качват само българските рибари, просто защото още не са "пораснали"....

п.п. Поздрави и нищо лично спрямо теб колега... Дано мнението ми е от полза...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от С.Върбанов »

Аз бих реагирал , като теб при качване на подобни снимки - качени от въпросния интригант ! И е нормално да реагираш по подобен начин без да знаеш от къде и как е получил снимките и ги е съхранил в галерията си за да злорадства с тях по мой адрес ! Пак повтарям риба не ям и не се правя ! Който ме познава знае ,че това е факт ! Няма да му търпя и тук глупостите на човек който вместо с кафе се събужда с ракия ! Дано и ти си ме разбрал ! А когато ти взимат парите и ти казват да взимаш каквото си хванеш ( без ограничения ) с мазната и ехидна усмивка ,че нищо няма да хванеш ти как би се почувствал да те попитам ? Мога и друг пример да ти дам пак на платен водоем с 10лв такса и ни вика каквото хванете взимате - е познай какво му се случи на алчния арендатор с мазната усмивка ! Имаше поне 35 човека , които нямаха риба - всички си тръгнаха с риба ! Помолихме го да не плащаме и че риба няма да взимаме - е не се получи и после си скуба косите защото останалите бяха пуснати в свободния водоем извън неговите заграждения ! Не мога и нямам право да казвам на хората с които ходя за риба дали да взимат риба или не щом е в рамките на закона - това е тяхно решение !
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от Vid »

Колега, не искам никого да обидя, нито да се правя на господ като определям кой крив, кой прав. Само казвам, че подобни снимки е неетично да бъдат публикувани в и-нет, предизвикват отвращение. Пак го казвам - само в Б-ски сайтове или публикации виждам подобни снимки, което не говори добре...
Иначе, за платените водоеми и гадните арендатори съм напълно съгласен. И я ходя по такива, основно през забраната и в момента им ям ама здраво попарата. Откак е в сила забраната, не съм смятал с кви пари съм им напълнил гушата... Плащам, пък ловя във водоеми къде няма риба и продължават да ме лъжат най нагло, че видиш ли днес не кълвяла, ама вчера..... И така..
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Радо Троев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 518
Регистриран на: Сря Апр 01, 2009 5:33 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от Радо Троев »

С.Върбанов написа:Аз бих реагирал , като теб при качване на подобни снимки - качени от въпросния интригант ! И е нормално да реагираш по подобен начин без да знаеш от къде и как е получил снимките и ги е съхранил в галерията си за да злорадства с тях по мой адрес ! Пак повтарям риба не ям и не се правя ! Който ме познава знае ,че това е факт ! Няма да му търпя и тук глупостите на човек който вместо с кафе се събужда с ракия ! Дано и ти си ме разбрал ! А когато ти взимат парите и ти казват да взимаш каквото си хванеш ( без ограничения ) с мазната и ехидна усмивка ,че нищо няма да хванеш ти как би се почувствал да те попитам ? Мога и друг пример да ти дам пак на платен водоем с 10лв такса и ни вика каквото хванете взимате - е познай какво му се случи на алчния арендатор с мазната усмивка ! Имаше поне 35 човека , които нямаха риба - всички си тръгнаха с риба ! Помолихме го да не плащаме и че риба няма да взимаме - е не се получи и после си скуба косите защото останалите бяха пуснати в свободния водоем извън неговите заграждения ! Не мога и нямам право да казвам на хората с които ходя за риба дали да взимат риба или не щом е в рамките на закона - това е тяхно решение !
Вярно е! Това съм го чувал доста пъти и от други хора. Става въпрос за платения на Гълъбово, нали.. :D
Изображение
Аватар
brandon76
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 348
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 10:22 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от brandon76 »

Тогава по един тон риба си вземете :evil: и дано ви стигне господа :idea:

пп.Колега Върбанов,ти от къде си сигурен ,че всички снимки на които се смееше до вчера са от свободни водоеми :!: Или като те настъпаха и теб , започна да хапеш.Нищо лично-само факти :!:
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от С.Върбанов »

dundurma написа:Вярно е! Това съм го чувал доста пъти и от други хора. Става въпрос за платения на Гълъбово, нали.. :D
Правилно си чул :wink:

Бранко да ти отговоря и на теб за да не си помислиш нещо -

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

тук сигурно и зайци и сомове гледа арендатора !

Изображение

Амурите и шараните съм склонен да приема ,че може би са от ТЕЦ-2 или друг частен водоем ! За останалите сам си прецени ! И до колкото знам никой арендатор няма да позволи да му се взима маломерната риба !
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от Vid »

Ако бях на твое място щях най малко да се извиня и да продължа...., а ти продължаваш да бъдеш нагъл и да се оправдаваш с некви вече де да знам чужди или свои снимки. Просто си жалък, тук приключвам.
Все пак това е форум който си има модератори и администратори и ако решат да вземат отношение в тази тема...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от chirusa_bg »

Айде стига толкова. Поредната грозна история сътворихте. 4х 15лв, по 20лв по 100лв, на баба ми хвърчилото. Единия си бил платил, за да напълни мивката с карантия, другия щуки по 30-40см му били напаст и спасил света от тях...
Вместо да се биете в гърдите в интернет, пробвайте да сте по-истински в реалния живот.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Заключено

Обратно към “Фотография”