ЧУДНО МЕСТЕНЦЕ 2

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

ЧУДНО МЕСТЕНЦЕ 2

Мнение от AL KAPONE »

8)
Последно промяна от AL KAPONE на Нед Юни 01, 2008 7:31 pm, променено общо 1 път.
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Аватар
dedeff
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1100
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 6:09 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от dedeff »

Ходил съм там няколко пъти,много ми хареса.Едната страна е много гориста с хубави сенки а другата е гола,дирехме шаран-не хванахме,но за сметка на това извадихме страхотни костури с тегло до 800гр.Имаше и едни сатки на понтони там,те съществуват ли още или си поеха и те по пътя към най близкия пункт за изкупуване на метални отпадъци.
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

8)
Последно промяна от AL KAPONE на Нед Юни 01, 2008 7:31 pm, променено общо 1 път.
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Аватар
Carp Master
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 246
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 2:00 pm
Местоположение: Asenovgrad
Обратна връзка:

Мнение от Carp Master »

Това е захранка , нали :?: :roll:
Изображение
Разговор в къщата на рибар:
- Откъде се връщаш? - пита го съпругата му.
- От язовира!
- А къде е рибата?
- В него ...
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

8)
Последно промяна от AL KAPONE на Нед Юни 01, 2008 7:32 pm, променено общо 1 път.
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
asco
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Май 21, 2006 5:11 pm
Местоположение: Glodjevo

Мнение от asco »

кажете каде е това чудно местенце и след седмица не мож го познаете. :o така ше го префасоним - туби наилони хартия оплетени корди и сякви боклуци че и на нас няма да ни са ходи по-вече там :oops: :lol:
наслука
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

любимата ми притча от Библията(понеже сьм метьл,та треба да познавам и врага преди да го изоблича :twisted: ):един стопанин трябвало да си обере реколтата и за целта всяка година наемал хора.отишьл той на тьржището,в 8 сутринта,видел некви да се мотаят и си попитал:искате ли да работите на моята нива до 4 часа,като за това ще ви дам един грош?да отговорили те и били радостни,че имат работа...отишьл той в 10 часа и пак видял некви да се мотаят-попитал:искате ли да работите на моята нива до 4 часа за един грош?да-отговорили и били щастливи,че си имат работа...отишьл в 12 часа и сьщото,за сьщите пари-и били доволни...отишьл в 2 часа-сьщото...
хубаво,ама тия дето работели от 8,10 и 12 започнали да негодуват,да го псуват и роптаят,че ги преебал,че ги ограбил и пр...
о,неблагодарно племе,казал той тогава,не дойдох ли аз да ви попитам в 8,10 и 12 искате ли да работите до 4 за ЕДИН ГРОШ?вие искахте и бяхте щасливи,защо тогава така се дьржите с мен ,защо е тази неблагодарност и гледате на другия в джоба вместо ДА СИ СВЬРШИТЕ РАБОТАТА...
Библията е за това-кой как си иска да я тьлкува :lol:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

до 5кила:
Аз не познавам Билията ама съм чувал друга история:

Господ дава на този който раздава, на стиснатия не дава понеже го вижда, че той няма да сподели или дари на друг!
Ти ми кажи сега какъв си, да ти кажа аз какъв съм...........! :supz:

:smt081 ДАЙ ПО ДОБЪР ЖОКЕР И ЩЕ ТЕ ИЗНЕНАДАМ! :smt028
Последно промяна от AL KAPONE на Вто Фев 20, 2007 9:48 pm, променено общо 1 път.
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

аз сьм пич :lol: :lol: :lol: ...ЖЕСТОК ПИЧ :lol: :lol: :lol: асоциация с джеймс бонд.. :lol:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

чакай да споделя нещо тогава,аз много чудни местенца не знам,щото около софия ги няма просто,та затова се става в 2 сутринта и на близките реки(около 140-170км :lol: )започва суетене и масов побой за места още докато не си си изпил кафето(или бирата)пьтувайки по Тракия,след ихтиман,на около 10км има разклон за костенец и село мухово,завива се кьм мухово,като се стигне селото-купуват се алкохолни напитки от крьчмата,преминава се през селото и се стига до стената на яз.Тополница(внушителна гледка).преди стената се завива надясно по един не много лощ пьт.отляво е реката.минава се един измислен мост и след това има един норнален-свива се по него наляво и по един пьт след около 30 метра се свива надясно през една поляна..стигате до едни дьрти орехи и пред вас има вир с една отвесна скала отсреща с дьлбочина около (според колко изпускат язовира)3-5мт-в тоя вир има секва риба,квато има в язовира+маришка мряна с внушителни размери!!!мряната е в бьрзея над вира.монтаж-дебело основно-накрая плоско повижно олово,вирбел и повор 30-40 см 0,14 0,16 с кука 0,16 0,12стрьв -мамарец който се набавя от бьрзея ПОД вира без проблеми,прзчка с чувств врьх-кьлването се регистрира или по вьрха или на прьста-чук,чук-2 пьти-всички го знаеме....в самия вир-блесна за клен и костур и плувка за бабушки,клен и пр-нагоре по по дебелите бьрзеи до стената има скобар.пред вира има полянка сьс сянка и за среднощен купон...лощото е ,че не сьм ходил от 2 години най малко и не знам дали ми е обективна информацията ,но това ми е любимото место-ако некой знае как сега стоят нещата нека сподели :lol:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

8)
Последно промяна от AL KAPONE на Нед Юни 01, 2008 7:32 pm, променено общо 3 пъти.
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

пратих ти лично,но нещо не зацепвам :shock: кой и кьде да е "постоянно"? :lol:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
kendo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 176
Регистриран на: Сря Юни 14, 2006 8:58 pm

Мнение от kendo »

Язовирът на Мандра вярно си е чуден,само дето хубава риба почти не остана в него от мрежари и бракониери със сари.Преди винаги се хващаха добри шарани,бяла риба и някой сом 3-5 килца около стената,сега са инцидентни удари. Имаше и сигурно е останал някой грамаден толстолоб,а за големите сомове в дупките откъм гората още се разправят легенди,еххх :wink:
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

До kendo, Верно, че доста тарашат водоема колега......!
Но всяка година като се върнем си дава риба и твае!
Климата си е мек и пополациата си е добра .....А сомчета си има и дремят до стената на шосето ама не са олимпйски размери за каквито си чувал, а са по кило-две! и излизат на голяма кука с горзд торен червей! :smt028 само търпение да има и слуката идва.......айде чао!
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

нещо ПОСТНИЧЬК ми се види форума :cry: както и предполагах,де-то,ако е да си говорим двама човека,по добре да идем некьде да се напием..ето ви едно красиво място...http://www.cyper.hit.bg/fvp_flash001.swf..начин за сутрешно сьбуждане,ххах :lol:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”