Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Д-р Флекс написа:200 лв за брой :D
И един човек купува два, разликата между двата е една точка. :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:И един човек купува два, разликата между двата е една точка. :D
Ама това си го виждал или ти го е разказал някой а може би е сън?
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Д-р Флекс »

Магнати, Къца, магнати. Сигурно асфалтират някаде по магистрала Хемус в момента.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:И един човек купува два, разликата между двата е една точка. :D
Ама това си го виждал или ти го е разказал някой а може би е сън?
Това ми казва човек, който има три магазина в голям град, той продава и "къца кълве". :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа: Това ми казва човек, който има три магазина в голям град, той продава и "къца кълве". :D

Това обяснява доста неща :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:

Та да резюмирам :D

Не си ловил с нищо друго освен кютюците обаче знаеш , че те са най-добри - Тъпо!

Каниш се да копираш воблерите на Halco, обаче претендираш , че всичко е твоя разработка - Мега тъпо!
Както казах, не ползвам нищо друго освен къца кълве. Спечелил съм няколко състезания с тях и затова мисля така. Що се отнася до HALCO, поради големия интерес реших да направя подобрена версия. Ще има съществена разлика особено вътрешна, което ще ги направи изключително здрави.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа: Както казах, не ползвам нищо друго освен къца кълве. Спечелил съм няколко състезания с тях и затова мисля така.
Едното което си спечелил го знам :D знам и как си го спечелил :D Би ли ме осветлил кои са другите спечелени състезания?
къца - кълве написа:Що се отнася до HALCO, поради големия интерес реших да направя подобрена версия. Ще има съществена разлика особено вътрешна, което ще ги направи изключително здрави.
Браво, дерзай! Не лошо да прочетеш кои са HALCO преди да почнеш да ги подобряваш :D Не е лошо да се консултираш и с психиатър след такива изказвания, ама ти си знаеш най добре!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
М. Сталев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Сря Май 18, 2011 5:00 pm
Местоположение: Димитровград

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от М. Сталев »

а къде евентуално човек може да разгледа моделите и да си поръча воблери ,никъде не намерих да се продават в интернет
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

М. Сталев написа:а къде евентуално човек може да разгледа моделите и да си поръча воблери ,никъде не намерих да се продават в интернет
Тук има лични. :D
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

stefan4etoo написа: Благодаря за което :drinkers:
Къца ама кви са тия воблери бре :lol: то неска за един час с червената и жълтата жаба(най вече червената) изпонабодох де що има кефал бре :lol: .Без да преувеличавам кацнал на едно дърво(дънер изкоренен от водата миналата седмица)имам сигурно над 30 риби като имам и два по около килото.Направих клипчета на първите 10 (нали обещах)и след това само ловя :drinkers: .На всяка проводка удар,на всяка втора риба :rolleyes:
Ама нещо ми се ебава компа и не мога да го свържа с телефона да прехвърля клипчетата.Като отстраня проблема ще ги кача :wink: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers:
В навечерието на Коледа започвам с цитат от 42 ра страница. В тези 177 страници има много такива мнения, което е най-голямата награда за моя упорит труд, вече повече от тридесет години. В тези страници има и позитивна критика, която много ми помогна. Като се вслушвам в това което ми казвате, аз подобрявам качествата на воблерите. За мен най-важно е резултатността, на второ място е здравината, на трето е цената и на четвърто външния вид. Красотата се прави за да се хареса на хората и да се постигне по-висока цена. Когато рибите харесват воблерите и хората започват да ги харесват нищо, че е на второ четене. Ако направиш един воблер за три дни, той ще има една цена, а ако направиш три за един час цената ще е друга. Има и безпочвена критика, но това е солта на живота без която не можем. Много хора които са доволни от воблерите не искат да споделят в този форум, защото не обичат пресолени манджи и аз ги разбирам.
На всички желая ЗДРАВЕ !!!
Весело посрещане на Коледа и Нова Година !
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3553
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Павел Три »

Весели празници и продължавай все така да майсториш . :fishing1:
Късмет.Всичко е до късмет. :D
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Мilena »

Честита Нова година, приятел! :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Мilena написа:Честита Нова година, приятел! :wink:
Честита Нова година и на теб, Миленка!
Исках да станат новите воблери и тогава да пиша, но се забавиха.
IMG_20220206_125815.jpg
IMG_20220206_113412.jpg
IMG_20220205_172831.jpg
IMG_20220205_142627.jpg
IMG_20220204_195340.jpg
IMG_20220124_125503.jpg
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

IMG_20220221_142744.jpg
Може да ви се стори Мега тъпо, но аз се опитвам да копирам природата. Просто много харесвам цветовете на анемониевите риби. Това ми отнема шестдесет процента повече време от обичайното за единица продукт, което означава, че цената ще бъде с шестдесет процента по висока. Вие имате право на избор, евтини със старото уцветяване или шестдесет процента по-скъпи с новото.
Прикачени файлове
IMG_20220221_181604.jpg
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Don4o_62 »

Къци,поздрави за усилията, а относно - Мега тъпо - не е така, повечето хора нямат знания и са оправдани , направи ми впечатление едни определени шарки които използваш.... между другото с новите примамки на които ловя,използвам точно тези цветове,по простата причина че взема 90 пр. на тях :wink: каквото искат рибите,това даваме и няма сърдене че било шарено като великденско яйце :D продължаваи да твориш а колегите кои по рано,кои по късно, ще разберат че тия шарки идват с опита :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”