k-karp enduro rod pod
Публикувано на: Сря Дек 12, 2012 4:39 pm
Понеже догодина мисля да съм с въпросното магаре,нека притежателите му да си кажат тежката дума.Благодаря предварително
+
-

+
-
bedini1973 написа:По добре Карп Академи-по тънко ще минеш.Иначе и двете стойки имат по еднакъв брой врътки и кранчета все едно е не стойка,а водопровод на сграда![]()
![]()
+1sapuna написа:Много ме е яд,когато някой каже че Ендурото е малкия брат на Фазер Пода!Едното е кон,а другото магаренце!
Тонка,ако ще даваш 200лв за стойка от този тип,по добре се оглеждай за Пелцер втора ръка!Едндурото с тези бъзбарчета е прекалено тясно!
Бъзбаровете са най малкият проблем колега.Имах Карп Про ето тази https://fishing-market.com/shop/product ... uctID=1538 ами какво да ти кажа след няколко десетки сухи тренировки така и не успях да и свикна с позиционирането и с врътките.Дори на равен терен(на асфалта) ми отнемаше 20 минути за да я позиционирам,а смятай какво остава ако терена е неравенАнтон Тонев написа:Митак, имам едни дебелостенни алуминиеви тръби по 80см.Писал съм на Каменния да премери диаметъра на основната греда на бъз баровете на неговия K-karp.Ако е същия ще стане супер с 80см бъз барове.Освен това ще я търся втора ръка.Не съм чак такава пачка.
Такава като твоята бивша, също е вариант.Абе горе долу като гледам и Академито, и Пелцера, и Карп-Про-то, са идентични, само с различна цена.Да уточня преди да сте ме нападнали, че не съм ползвал нито една от трите.pasator написа:Бъзбаровете са най малкият проблем колега.Имах Карп Про ето тази https://fishing-market.com/shop/product ... uctID=1538 ами какво да ти кажа след няколко десетки сухи тренировки така и не успях да и свикна с позиционирането и с врътките.Дори на равен терен(на асфалта) ми отнемаше 20 минути за да я позиционирам,а смятай какво остава ако терена е неравенАнтон Тонев написа:Митак, имам едни дебелостенни алуминиеви тръби по 80см.Писал съм на Каменния да премери диаметъра на основната греда на бъз баровете на неговия K-karp.Ако е същия ще стане супер с 80см бъз барове.Освен това ще я търся втора ръка.Не съм чак такава пачка.Иначе безспорен факт е че има множество комбинации и варианти за позициониране,но......за мен си е хамалогия