Страница 1 от 1
КОЙ ЛЪЖЕ?
Публикувано на: Нед Апр 01, 2007 6:47 pm
от snegk
Значи на макарата пише влакно 0,35-230до250 а аз му навих доволно 300м.0,35.Макарата ли лъже,или влакното

Публикувано на: Нед Апр 01, 2007 7:35 pm
от dimitar_
По - скоро влакното , но най - сигурно , ако имаш терен му удари една мярка и всичко ще си дойде на място .
Публикувано на: Нед Апр 01, 2007 8:38 pm
от rikosheth
Ами обикновено реалните диаметри на влакната са завишени с цел "демонстриране" на здравина

Но ако е така следва да събере по малко от написанато на шпулата а случая не е такъв, така че варианти много
Я кажи каква марка е влакното и в каква разфасовка и марката и модела на макарата?
По - скоро влакното , но най - сигурно , ако имаш терен му удари една мярка и всичко ще си дойде на място .
Ако са грешни обозначенията на влакното(или на шпулата) или пък и двете...какво точно ще си дойде на мястото с измерване???
Публикувано на: Нед Апр 01, 2007 8:46 pm
от snegk
Публикувано на: Нед Апр 01, 2007 9:04 pm
от Local
Влакното със сигурност няма да е точно , аз за макарата дали побира точно толкова никога няма да разбереш , не си компютър, трябва да се има доверие на производителя.
Публикувано на: Нед Апр 01, 2007 9:43 pm
от Troli
Според мен ти лъжеш.Не те бива като лъжец.Значи не си лъжец.А може и аз да съм се излъгал за теб.Най-вероятно никой не лъже днес.

За какво се лъжехме и какъв беше въпроса?

Каква макара,кво влакно,кви 5 лева?

Честит празник!
Публикувано на: Нед Апр 01, 2007 11:43 pm
от seefeel
Маи маи влакното, аз на моите плитките(№5) не можах да навия 300 мт,а някаде към 250,260мт.Ми то зависи и дали навиваш плътно до ръба на шпулата ,повече или по-малко!!!

Публикувано на: Пон Апр 02, 2007 5:17 am
от snegk
Благодаря колеги,сигорно нетрябва да се пълни цялата шпула.Навита е на 1-2мм.до ръба на шпулата.