Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Модератор: sapuna

Аватар
tamihal
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1872
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 9:01 pm
Местоположение: ХAРМАНЛИ
Обратна връзка:

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от tamihal »

Изображение
6-цата...ама прашасва вече... :idea:

Изображение

Изображение
7-ца...с ластик и жило...изключителна пръчка, от към лекота, строй и баланс... :!:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от fozi073 »

TRABUCCO SYGNUM TRX-T -5005 5м.
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от fixxer »

Според мен, двата оптимални размера са 5-ца и 7-ца.
5-цата може да е евтина (има на ДАМ евтини сопи с прилично тегло), но 7-цата задължително по-скъпичка(лека)
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Аватар
pacho109
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2440
Регистриран на: Вто Фев 09, 2010 6:52 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от pacho109 »

7-ца Тубертини престиж,взета от колега от форума :idea: 6 колена-290грама,усилени снадки,не се произвежда от години :!: Четох,че е състезателен директен телескоп висок клас :wink: Много изпънат,провисване 3-4см :idea:
Изображение
Чърчил: "Нима искате избори, които се решават от най-ненужните гласове, дадени за най-ненужните кандидати?"
Чърчил:" На Балканите има повече история,отколкото те могат да понесат!"
http://vremeto.v.bg/
Аватар
diavolo666
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 276
Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:28 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от diavolo666 »

Да се включа и аз,макар със закъснение.Та ловя със следните-Casini Impala 7 м.(195 гр.),отскоро имам и такава 6 м.(130 гр.),и двете са със жило,много,много добри пръчки,с тях съм вадел и 2,700 кг. шаран!Следващата е Colmic Record Alborella 4 м.(124 гр.),Garbolino Rocket Speed Whip 3,60 м.(125 гр.),Маver Stealth 3 м.(79 гр.),Garbolino Rocket Comfort Speed Whip 2,50 м.(80 гр.),Hakuyo Boss 2 м.(43 гр.),на който сложих жило,два китаеца-Fu Di 4,50 м.(111 гр.),доста лигав,но ми е извадил много риба откакто си го купих миналото лято от Ахтопол(за 40 лв.),и последния е Jul Eisi 2,10 м.(41 гр.),пръчка за...4 лв. която си взех от Тетевен :D Надявам се скоро да имам попълнение и на 5 м. :drinkers:
ЕДИН СВЯТ,ЕДИН ГРАД-СТАРА ЗАГОРА,ЕДИН ОТБОР -"БЕРОЕ" ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!!!
Аватар
nikolaiiliew
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1228
Регистриран на: Нед Юни 17, 2012 9:07 pm
Местоположение: Русе

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от nikolaiiliew »

diavolo666 написа:Да се включа и аз,макар със закъснение.Та ловя със следните-Casini Impala 7 м.(195 гр.),отскоро имам и такава 6 м.(130 гр.),и двете са със жило,много,много добри пръчки,с тях съм вадел и 2,700 кг. шаран!Следващата е Colmic Record Alborella 4 м.(124 гр.),Garbolino Rocket Speed Whip 3,60 м.(125 гр.),Маver Stealth 3 м.(79 гр.),Garbolino Rocket Comfort Speed Whip 2,50 м.(80 гр.),Hakuyo Boss 2 м.(43 гр.),на който сложих жило,два китаеца-Fu Di 4,50 м.(111 гр.),доста лигав,но ми е извадил много риба откакто си го купих миналото лято от Ахтопол(за 40 лв.),и последния е Jul Eisi 2,10 м.(41 гр.),пръчка за...4 лв. която си взех от Тетевен :D Надявам се скоро да имам попълнение и на 5 м. :drinkers:
:shock:
Късаш, вържеш и продължаваш. Упоритост и търпение му е майката!
Аватар
RAAZIEL
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1436
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 5:16 pm
Местоположение: Варна

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от RAAZIEL »

diavolo666 написа:Да се включа и аз,макар със закъснение.Та ловя със следните-Casini Impala 7 м.(195 гр.),отскоро имам и такава 6 м.(130 гр.),и двете са със жило,много,много добри пръчки,с тях съм вадел и 2,700 кг. шаран!Следващата е Colmic Record Alborella 4 м.(124 гр.),Garbolino Rocket Speed Whip 3,60 м.(125 гр.),Маver Stealth 3 м.(79 гр.),Garbolino Rocket Comfort Speed Whip 2,50 м.(80 гр.),Hakuyo Boss 2 м.(43 гр.),на който сложих жило,два китаеца-Fu Di 4,50 м.(111 гр.),доста лигав,но ми е извадил много риба откакто си го купих миналото лято от Ахтопол(за 40 лв.),и последния е Jul Eisi 2,10 м.(41 гр.),пръчка за...4 лв. която си взех от Тетевен :D Надявам се скоро да имам попълнение и на 5 м. :drinkers:
Колега седмака и шестицата ти са с впечатляващи данни-дай малко повече инфо/някое линкче,колко струват,от къде си ги купил/ .Не можах да намеря нищо в мрежата за тази фирма,а и да си призная не съм я чувал никога...
ПАЗЕТЕ ЧИСТОТА НА ВОДОЕМИТЕ
stich
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2708
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 4:44 pm
Местоположение: "Резерват Северозапад"
Обратна връзка:

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от stich »

http://www.askari-fishing.co.uk/pages/p ... 661213FC48" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение
Аватар
RAAZIEL
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1436
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 5:16 pm
Местоположение: Варна

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от RAAZIEL »

....тук casini директен не открих.....само някакво боло мернах.....
ПАЗЕТЕ ЧИСТОТА НА ВОДОЕМИТЕ
Аватар
diavolo666
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 276
Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:28 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от diavolo666 »

RAAZIEL написа:
diavolo666 написа:Да се включа и аз,макар със закъснение.Та ловя със следните-Casini Impala 7 м.(195 гр.),отскоро имам и такава 6 м.(130 гр.),и двете са със жило,много,много добри пръчки,с тях съм вадел и 2,700 кг. шаран!Следващата е Colmic Record Alborella 4 м.(124 гр.),Garbolino Rocket Speed Whip 3,60 м.(125 гр.),Маver Stealth 3 м.(79 гр.),Garbolino Rocket Comfort Speed Whip 2,50 м.(80 гр.),Hakuyo Boss 2 м.(43 гр.),на който сложих жило,два китаеца-Fu Di 4,50 м.(111 гр.),доста лигав,но ми е извадил много риба откакто си го купих миналото лято от Ахтопол(за 40 лв.),и последния е Jul Eisi 2,10 м.(41 гр.),пръчка за...4 лв. която си взех от Тетевен :D Надявам се скоро да имам попълнение и на 5 м. :drinkers:
Колега седмака и шестицата ти са с впечатляващи данни-дай малко повече инфо/някое линкче,колко струват,от къде си ги купил/ .Не можах да намеря нищо в мрежата за тази фирма,а и да си призная не съм я чувал никога...
OK,на драго сърце :) http://www.acquariopescasport.it/index. ... 1&Itemid=1" onclick="window.open(this.href);return false; Доставката до България е 30 евро.A ето и малко за марката(с Google translate няма да имаш грижи) http://www.matchfishing.it/2012/01/20/i ... co-casini/" onclick="window.open(this.href);return false; :drinkers:
ЕДИН СВЯТ,ЕДИН ГРАД-СТАРА ЗАГОРА,ЕДИН ОТБОР -"БЕРОЕ" ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!!!
stich
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2708
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 4:44 pm
Местоположение: "Резерват Северозапад"
Обратна връзка:

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от stich »

RAAZIEL написа:
....тук casini директен не открих.....само някакво боло мернах.....
http://www.askari-fishing.co.uk/__WebSh ... detail.jsf" onclick="window.open(this.href);return false;
А сега?
Изображение
Аватар
RAAZIEL
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1436
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 5:16 pm
Местоположение: Варна

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от RAAZIEL »

stich написа:
RAAZIEL написа:
....тук casini директен не открих.....само някакво боло мернах.....
http://www.askari-fishing.co.uk/__WebSh ... detail.jsf" onclick="window.open(this.href);return false;
А сега?
Сега стана.Баси 'кви разлики има в цените.Това от италианско си е жива кирия...Ако реша да сменям нещо ще се замисля :idea:
Благодаря за инфото колеги.......... :drinkers:
ПАЗЕТЕ ЧИСТОТА НА ВОДОЕМИТЕ
Аватар
diavolo666
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 276
Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:28 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от diavolo666 »

stich написа:
RAAZIEL написа:
....тук casini директен не открих.....само някакво боло мернах.....
http://www.askari-fishing.co.uk/__WebSh ... detail.jsf" onclick="window.open(this.href);return false;
А сега?
Има нещо нередно тук,нещо fake :) Грамажи,цени...ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение В италианския сайт дават грамажа ''аpproximately'',като предполагам,че без втулката на която се завива капачката и конектора на върха ги докарва до тези данни.Е,не съм убеден и в точността на ел. везната ми :D Важно е,че пръчката е S Class,поне за мен.Сташно съм доволен от нея :drinkers:
ЕДИН СВЯТ,ЕДИН ГРАД-СТАРА ЗАГОРА,ЕДИН ОТБОР -"БЕРОЕ" ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!!!
Аватар
RAAZIEL
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1436
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 5:16 pm
Местоположение: Варна

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от RAAZIEL »

И аз забелязох това и си мисля,че англичановете са се пообъркали нещо:shock:
Но данните на италианците съвпадат с твоите измервания така,че това приемаме за истина :!:
ПАЗЕТЕ ЧИСТОТА НА ВОДОЕМИТЕ
Аватар
diavolo666
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 276
Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:28 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Koй с какъв директен...4,5,6,7 или 8 м. ???

Мнение от diavolo666 »

RAAZIEL написа:И аз забелязох това и си мисля,че англичановете са се пообъркали нещо:shock:
Но данните на италианците съвпадат с твоите измервания така,че това приемаме за истина :!:
Абсолютно!Така или иначе,пръчката ми дойде от Италия,няма как да е менте :D
ЕДИН СВЯТ,ЕДИН ГРАД-СТАРА ЗАГОРА,ЕДИН ОТБОР -"БЕРОЕ" ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”