На риба в резерват!

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
refab
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 205
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 2:13 pm

Re: На риба в резерват!

Мнение от refab »

firepd69 написа:И така да си продължим по темата.Другарю Redimido, ти си окончателно завършеният продукт на системата управлявала България няколко десетилетия.Тази система която създаде бракониерството, ликвидира, смачка и прогони стотици хиляди сънародници.Издигна в култ саморазправата, заканите , обидите и незачитането на никакви човешки права.В резултат на това ти имаш явни проблеми с психиката си.Доказателство за това са твоите фантасмагории, дива ярост, омраза и грозни закани.Та помисли върху това и се постарай да се промениш:idea: :idea: :idea: Ако искаш де.
Ей такива жалки човечета наливат нарочно - според мен, масло в огъня и получават перверзно удоволствие и удоволетворение, че може да плюят по някой, който ги превъзхожда и да правят впечатление на други хора.
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: На риба в резерват!

Мнение от firepd69 »

Няма по-голяма низост от това едно същество да цитира Библията и да защитава насилието, макар и виртуално :!:
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: На риба в резерват!

Мнение от GODzillata »

firepd69 написа:Няма по-голяма низост от това едно същество да цитира Библията и да защитава насилието, макар и виртуално :!:
+1 :smt023

Низост, лицемерие, словоблудство, изживяване като адвокат, като психоаналитик, като голям разбирач на живота, вселената и всичко останало... :lol:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
refab
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 205
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 2:13 pm

Re: На риба в резерват!

Мнение от refab »

firepd69 написа:Няма по-голяма низост от това едно същество да цитира Библията и да защитава насилието, макар и виртуално :!:
GODzillata написа:
firepd69 написа:Няма по-голяма низост от това едно същество да цитира Библията и да защитава насилието, макар и виртуално :!:
+1 :smt023

Низост, лицемерие, словоблудство, изживяване като адвокат, като психоаналитик, като голям разбирач на живота, вселената и всичко останало... :lol:
hristoogi написа:За повечето от нападките към Редимидо си ги обеснявам , но тия от Годзилата и чируса,да се въртите като гювентии ....е от вас не съм очаквал ,за което и много съжелявам.Мязате ми на тия от контра протеста .,и на 80 г професори които трябвало непременно да си изпеят лекциите,понеже още са на заплата. Стана малко и като защитата на Полизовски. Пъки ако щете наказвайте .
:) GODzillata, поне засега не са ме оприличили на "гювентия" - определение отправено към теб ( на което ти не реагираш, и като се има предвид и позициите ти, трябва да се разбира, че го приемаш?)

firepd69, елементарната култура предполага да се знае, че Библията изобщо не отрича прилагането на сила под егидата на закона. В обсъждания случай е ясно от самото начало и това се изтъкна, че авторът на темата е прав в постъпката си, но не безусловно!... Ясно е, също така, че спекулираш и извърташ нещата, при това по неинтелигентен и недостоен начин.
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: На риба в резерват!

Мнение от firepd69 »

refab, ще ти дам един съвет - като добър християнин / какъвто се съмнявам, че си / от Библията чети и запомни само Новият Завет.Вехтия завет го чети само като литературно произведение.Ако си навътре в нещата ще се сетиш за какво става въпрос, ако ли не твой проблем :idea: :idea: :idea:
Аватар
Redimido
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1139
Регистриран на: Сря Май 16, 2012 4:29 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: На риба в резерват!

Мнение от Redimido »

firepd69 написа:refab, ще ти дам един съвет - като добър християнин / какъвто се съмнявам, че си / от Библията чети и запомни само Новият Завет.Вехтия завет го чети само като литературно произведение.Ако си навътре в нещата ще се сетиш за какво става въпрос, ако ли не твой проблем :idea: :idea: :idea:
Млъкни най-накрая бе, охлюв! Акъли за религия ще дава! Сложи си една снимка като те видим да те плюем по улиците, мекере умрело! :axe:
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: На риба в резерват!

Мнение от firepd69 »

По-горните ми предположения за твоето психично здраве се потвърждават на 100 % :lol: :lol: :lol:
Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Re: На риба в резерват!

Мнение от pacho69 »

Бреее таз тема стана, като махленски кютек. Сопрете се бре, я вадете въдиците и отивайте за риба вместо да се дразните и да търсите кой е по-по-Най...
По-голям шаран от рибаря няма...
Аватар
Redimido
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1139
Регистриран на: Сря Май 16, 2012 4:29 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: На риба в резерват!

Мнение от Redimido »

firepd69 написа:По-горните ми предположения за твоето психично здраве се потвърждават на 100 % :lol: :lol: :lol:
Дреме ми на мене за твойте предположения, ако си мислиш че си критерий, за когото и да било! Ти ще излезеш и поп и психиатър. А си чисто и просто един анонимен малоумник, част от многобройно стадо неуспели шматки! :lol: Добре че ти дадохме тема да натрупаш малко мнения. Това ти е най-активната! И като виждам к'ви ги пишеш жал ми става за тебе! :finga: :rolleyes: :finga:
Последно промяна от Redimido на Вто Ное 12, 2013 12:45 pm, променено общо 1 път.
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: На риба в резерват!

Мнение от firepd69 »

Лечение трябвааа, лечение баце.И наблягай повече на играта с кофичките и пясъка :D Аиде, че както казва пашо, трябва да се поднесе следобедната закуска на щуката :wink: Довечера след 6 ч. съм на линия.Чао.
Аватар
refab
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 205
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 2:13 pm

Re: На риба в резерват!

Мнение от refab »

:D
firepd69 написа:refab, ще ти дам един съвет - като добър християнин / какъвто се съмнявам, че си / от Библията чети и запомни само Новият Завет.Вехтия завет го чети само като литературно произведение.Ако си навътре в нещата ще се сетиш за какво става въпрос, ако ли не твой проблем :idea: :idea: :idea:
Ето от Евангелие според Матей: 5. "17. Не мислете, че съм дошъл да наруша закона или пророците: не да наруша съм дошъл, а да изпълня." (Христос)

Естествено, че има нов момент в Евангелието (Нов завет), но той не зачерква изцяло и всичко в Стария завет.

Никакъв християнин не си, ако разглеждашщ разни неща откъслечно, по сектантски!
Аватар
Redimido
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1139
Регистриран на: Сря Май 16, 2012 4:29 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: На риба в резерват!

Мнение от Redimido »

refab написа::D
firepd69 написа:refab, ще ти дам един съвет - като добър християнин / какъвто се съмнявам, че си / от Библията чети и запомни само Новият Завет.Вехтия завет го чети само като литературно произведение.Ако си навътре в нещата ще се сетиш за какво става въпрос, ако ли не твой проблем :idea: :idea: :idea:
Ето от Евангелие според Матей: 5. "17. Не мислете, че съм дошъл да наруша закона или пророците: не да наруша съм дошъл, а да изпълня." (Христос)

Естествено, че има нов момент в Евангелието (Нов завет), но той не зачерква изцяло и всичко в Стария завет.

Никакъв християнин не си, ако разглеждашщ разни неща откъслечно, по сектантски!
+1

Остави го, не виждаш ли че е е пълен кретен! :lol:
Аватар
Paublo_Eskobar
Модератор
Модератор
Мнения: 3794
Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 8:05 pm
Местоположение: София

Re: На риба в резерват!

Мнение от Paublo_Eskobar »

Аз имам супер предложение,дайте да си заформим един як форумен мариз на некоя поляна,кво се занимаваме с глупости и ходиме за риба.Ще се помлатиме там 20-тина минути и ще установиме,че любовта към риболова ни е събрал в тоя форум,а не кой колко е як. :lol:
Последно промяна от Paublo_Eskobar на Вто Ное 12, 2013 2:21 pm, променено общо 1 път.
Този който никога не е грешил, никога не е опитвал нещо ново!
Алберт Айнщайн
Аватар
Redimido
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1139
Регистриран на: Сря Май 16, 2012 4:29 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: На риба в резерват!

Мнение от Redimido »

Paublo_Eskobar написа:Аз имам супер предложение,дайте да си заформим един як форумен мариз на некоя поляна,кво се занимаваме с глупости и ходиме за риба.Ще се помлатиме там 20-тина минути и ще установиме,че риболова ни е събрал в тоя форум,а не кой колко е як.
Прав си! Аз дойдох тук и досега съм заради отношението ми към рибата, риболова и опазването на природата. Моля те надникни на въпросния г-нчо как му започват мненията в тая тема, коя му е най-активната тема въобще, и какво е единственото, което прави в тоя форум. Аз определено не обичам някой да ми говори по тоя начин и не съм от тия дето си мълчат. Но на подобни лекенца, просто не им е тука мястото! Съжалявам за офтопика!
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: На риба в резерват!

Мнение от firepd69 »

Здравейте! Отварям темата и хоп пак куп глупости и невежество.

Първо да отговоря на refab - Между твоето твърдение, че "Библията не отрича прилагането на сила под егидата на закона'' и този цитат "Ето от Евангелие според Матей: 5. "17. Не мислете, че съм дошъл да наруша закона или пророците: не да наруша съм дошъл, а да изпълня." (Христос)'', - Няма абсолютно никаква връзка.Такова сравнение може да даде само този който е чул-недочул и нещо прочел от некъде.
А пък това:
" Естествено, че има нов момент в Евангелието (Нов завет), но той не зачерква изцяло и всичко в Стария завет."
Може да предизвика са :lol: в теологията.Връзка има само в една друга религия ама както гледам още ти е много рано да я схванеш.И ако спреш да хвърляш такива теологични бомби ще бъде най-добре.Пуснах ти един жокер относно Библията но ти не искаш упорито да се възползваш -твой проблем!

Redimido - Това, че си прочел всички мои постове може само да ме радва.Но мисля, че прекаленото любопитство е присъщо на жените и на мъже с по нежни души.
На чуденето ти какво правя във форума - Една от причините е да оспорвам глупостите и фантасмагориите на такива като теб и refab.
И накрая вие двамата никога няма да бъдете ПЕРСОНИ т.е. ЛИЧНОСТИ. Злобата ще ви съсипе без да разберете :!:
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”