Страница 1 от 1

яз.Мърчаево?

Публикувано на: Вто Авг 26, 2014 6:26 pm
от kefala87
Здр колеги.Какво стана с този язовир , има ли риба , заслужава ли си да се ходи?Ходихме преди 2 месеца само на разходка и се загледахме във водата и имаше някакви дребосъци.Питам понеже преди 2 години го източиха и сега не знам каква риба има , а мислим тези дни да си пробваме късмета там.Всякаква информация ще ми е полезна. :drinkers:

Re: яз.Мърчаево?

Публикувано на: Вто Авг 26, 2014 11:25 pm
от BIGVAS13
Здравей колега. Рибки в езерото има благодарение на няколко човека които ги пренасят от други водоеми.Ако ходите там занесете някоя рибка а не се опитвайте да ловите дребосъците с които колегите се опитват да зарибят наново езерото.
Поздрави :)

Re: яз.Мърчаево?

Публикувано на: Сря Авг 27, 2014 9:56 am
от kefala87
Аха добре колега мерси за информацията.Значи ние ще се пренесем на Рударци и навръщане ще оставим по някое рибе. :)

Re: яз.Мърчаево?

Публикувано на: Чет Ное 06, 2014 6:42 pm
от az ribara
Пуснал съм доста риби в Мърчаевския гьол,200 малки шаранчета от който половината голи,хванати от мен и баща ми в един утайник в Перник и още много риба сме пускали там,обаче идват рибари и ловят дребосъци,каракуда колкото показалец и ги прибират ,какво мога да им направя?Сега даже и не спирам да видя какво става.Чух,че някой от съседното село е хванал шаран над 5кг.

Re: яз.Мърчаево?

Публикувано на: Съб Ное 08, 2014 2:00 pm
от vwsport89
Аз и един приятел пуснахме 2 кофи каракуди колкото шамарче преди 2-3 месеца :)