Моля за инфо..

Модератор: nkolev66

idtf
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Авг 08, 2015 9:33 pm

Моля за инфо..

Мнение от idtf »

Здравейте колеги,
на 22 август мисля да ходя до гърция за рибка (на струма) та искам да ви попитам за съвет къде да отида по реката , какво кълве сега (ако кълве нещо в тази жега :D ) и на какво , също какво ми трябва за да риболова там (билети и други неща) ...за първи път ще ми е още съм начинаещ :)
Мерси предварително :fishing12: :fishing12: :fishing12:
Аватар
максимов96
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 220
Регистриран на: Съб Мар 22, 2014 4:14 pm
Местоположение: Сандански

Re: Моля за инфо..

Мнение от максимов96 »

Здравей,колега.Като за начало за да риболвстваш в Гърция не се изискват някакви документи,стига риболова да е любителски.Предполагам ще търсиш мирни риби?Добри дестинаций на р.Струма са Нигрита и Миркинос,също и Солунския мост.Излиза предимно едра каракуда,морунаж,червеноперка,костур и някой кефал.Кълве предимно на бял.Фидера също дава много добри резултати.Ако търсиш хищници дестинацийте отново са добри.Има щука,сом,распер,змиорки и морски хищници в по-долната част на Струма.Добри дестинаций също са р.Ангиста,канала Петелинос,яз.Керкини(Бътковски гьол)За съжаление инфо за ниво на реките и активност на рибата не мога да ти дам,но със сигурност ще уловиш някоя рибка.Бъди малко по-конкретен за да мога да ти помогна още ;) наслука.
Разкажи как го води попера?На каква дълбочина ти удари?
idtf
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Авг 08, 2015 9:33 pm

Re: Моля за инфо..

Мнение от idtf »

Мерси много колега!!
По конкретен мога да съм в това , че ще търся мирни риби ! Хищници мисля да хвърля една пръчка на рибе и квото стане. Докато за мирните на щека ли да ги ловя или ? Мерси отново :)
Аватар
максимов96
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 220
Регистриран на: Съб Мар 22, 2014 4:14 pm
Местоположение: Сандански

Re: Моля за инфо..

Мнение от максимов96 »

Аз лично използвам боло 5м.Може да пробваш и на щека,но аз не бих заложил на нея.А и щом ще търсиш мирни,стреляй бял ако можеш.Захранката върши работа,но белият си е класика за Гърция.Наслука ;)
Разкажи как го води попера?На каква дълбочина ти удари?
idtf
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Авг 08, 2015 9:33 pm

Re: Моля за инфо..

Мнение от idtf »

Мерси колега ... но ще хвърлян на дъно на Керкини ... един приятел каза че излизат добри шаранчета :)
Аватар
максимов96
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 220
Регистриран на: Съб Мар 22, 2014 4:14 pm
Местоположение: Сандански

Re: Моля за инфо..

Мнение от максимов96 »

Има да,особено от август до късна есен,когато нивото е ниско ;) И аз сигурно ще ходя на Керкини по това време,ще ти пиша ако ходя ,наслука.
Разкажи как го води попера?На каква дълбочина ти удари?
idtf
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Авг 08, 2015 9:33 pm

Re: Моля за инфо..

Мнение от idtf »

Мерси колега наслука и на теб:)
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен риболов в Гърция (от брега)”