За и против СПОД въдиците

Модератор: sapuna

Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: За и против СПОД въдиците

Мнение от Димитър Чаушев »

Може, как да не може, всякак може, но спод си е нужен.
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: За и против СПОД въдиците

Мнение от oneillbgm »

Класическият метод за захранване със спод е привлекателен. Тези лодки, лично мнение, личен избор. не ми допадат. Друг е въпросът, че над 80м - 90м (условна) дистанция не мога все още да уцеля точно петното, но това ще променя с практиката. А и про-тата хвърлят много точно и на над 200м със спод и ракета. Дани Феърбрас напр. винаги е защитавал спод въдиците.
Сега на въпросът...
Дали печелиш, според мен да. Не се губи от чарът на риболова, а именно да се осланяш на уменията си. Все пак с годините натрупаният опит и нюх те водят към успехи, които радват повече, отколкото да търсиш рибките със сонар на лодка за захранка, да захранваш със същата лодка и т.н. Не.
Това е моята гледна точка. Харесвам риболов с емоции, отколкото да се усланям на технологии.

Колега Исаков, приличаш на ситски лорд на този аватар. Отбелязвам, добро е.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: За и против СПОД въдиците

Мнение от sapuna »

Лорд не лорд ,щом като публично изразява мнение относно форума и отношението на колегите спрямо него ,си мисля че темата не му е нужна повече!Прекалено заядлива е и нищо поучително няма в нея.
Мразя пошлостта и двуличието!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Заключено

Обратно към “Риболов на тежко”