Избор за макара?

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
pavelrusnaka
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Дек 19, 2016 1:31 pm

Избор за макара?

Мнение от pavelrusnaka »

Здравейте,
Ще правя коледен подарък на бащата и се нуждая от малко помощ. Искам да му купя хубава макара, с която да ходи за риболов на илария и пачура( главно лови на бомбарда).
Бюджета ми е около 300 лв. Моля за малко помощ в избора на макара, защото нищо не разбирам
Поздрави,
Бобo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2011 9:33 pm

Re: Избор за макара?

Мнение от Бобo »

Сега двеста човека ще изкажат мнения за Шимано,Дайва или Рьоби.Няма лошо,ама зависи каква му е сопата на баща ти.Да не стане кофти подарък...Бомбардовият риболов не е кой-знае колко натоварващ ,тъй че и малка макара ще свърши работа.Поне гледай да е за море правена,че да не засвири музики след три риболова.

Поздрави!
pavelrusnaka
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Дек 19, 2016 1:31 pm

Re: Избор за макара?

Мнение от pavelrusnaka »

Бобo написа:Сега двеста човека ще изкажат мнения за Шимано,Дайва или Рьоби.Няма лошо,ама зависи каква му е сопата на баща ти.Да не стане кофти подарък...Бомбардовият риболов не е кой-знае колко натоварващ ,тъй че и малка макара ще свърши работа.Поне гледай да е за море правена,че да не засвири музики след три риболова.

Поздрави!
Благодаря за мнението.Моля модератор да ми изтрие темата, защото съм я пуснал на още едно място във форума, а там има вече над 10 коментара.
Поздрави,
cvetelintodorov
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Ное 06, 2012 1:10 pm

Re: Избор за макара?

Мнение от cvetelintodorov »

Здравей колега аз бих ти препоръчал като другите колеги отиди до магазина на риби и такъми вземи ваучер и го дай на баща си така хем мй правиш изненада хем той ще си избере каквото му харесва и му трябва . Поздрави
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Избор за макара?

Мнение от lozzy.68 »

Колега,доколкото,разбрах ме,вече,темата,не само е преместена но и приключила! :wink: Честита
коледа на всички!!! :D Весели празници,много слука и късмет!!! :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици, макари и такъми”