Страница 1 от 1
Къде около Кърджали
Публикувано на: Съб Юли 29, 2017 12:20 am
от alexx818
Здравейте , плануваме да посетим някой язовир около Кърджали обаче проблема е , че не знаем къде да отидем .. Бихте ли ме посъветвали къде да отидем няма значение дали язовира е частен или не е . Търсим място със сом (може и други хищници) и шаран обаче да е зарибено и шанса да хванем да е по-голям отколкото да не хванем.. Ще се хвърля от брега ако това има значение.. Сега сме се спряли на яз. Даскалово , само че не знаем заслужава ли си пътуването до там.. Всякакви съвети за язовири ще са ни от полза ..
Re: Къде около Кърджали
Публикувано на: Съб Юли 29, 2017 5:43 am
от Петър Недев
На Даскалово ще останете доволни.Но там няма хищна риба.Много и трофейни шарани и амури. Хубавите места не са достъпни с кола. Собствениците имат голяма лодка и ви закарват с багажа. Ако тези неща ти се нравят,ми пиши на ЛС.Ще ти дам телефон за връзка,и ще ти кажа кой сектор да си запазиш.
Re: Къде около Кърджали
Публикувано на: Съб Юли 29, 2017 12:38 pm
от CarposGTA
alexx818 написа:Здравейте , плануваме да посетим някой язовир около Кърджали обаче проблема е , че не знаем къде да отидем .. Бихте ли ме посъветвали къде да отидем няма значение дали язовира е частен или не е . Търсим място със сом (може и други хищници) и шаран обаче да е зарибено и шанса да хванем да е по-голям отколкото да не хванем.. Ще се хвърля от брега ако това има значение.. Сега сме се спряли на яз. Даскалово , само че не знаем заслужава ли си пътуването до там.. Всякакви съвети за язовири ще са ни от полза ..
Здравей колега ! Днес получих информация за яз. Даскалово от един познат . Каза ми , че излизат добри шарани на фидер и мач . Даже ми препоръча да отскоча до там през уикенда , защото и аз се чудя къде да отида . За сега обаче моят излет отпада и ако искаш можеш да се разходиш до там и да споделиш какво е положението . Според думите на този познат положението на Даскалово е добро и шараните са доста активни .