Одисея по Пазарджишко.

Модератори: bobopeli, sapuna

pavyan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 11:04 am

Одисея по Пазарджишко.

Мнение от pavyan »

Вчера сутринта с един колега тръгнахме за риба на Славовица-при Чичо Митко.Колегата на 82г,учил ме е на риболов и когато съм за по лежерен риболов го взимам.Ктигаме там и ..."ми те условията са промнени.Вече има Клуб и не всеки може да лови".Погледнах по брега,две софииски коли,но си замълчах.Поне да имаше срам от белите коси на колегата.Да,ама не.Апропо,тоя водоем го зачертавам въобще и завинаги :butthead: :butthead: .От там,понеже е най-близо-при Донка,под моста на магистралата.Греда!Заграден с колове и мрежа и навсякъде пише,че риболова е забранен. :finga: .От там към едно язовирче в полето в ляво преди Лесичево.Ограден с мрежа,подобно на Централния затвор и той забранен.От там хайде на бента на Лесичево.Е,там оградено с дървена ограда и надписи,че е Парк по Европейска програма и риболова е забранен.Поради възрастта на колегата се отказах от кози изпълнения покрай бента,отделно,че е спаднал много.Като прибавя и Бошуля,която забраниха,Звъничево,което е със билет от местното Ловно,си изчерпах възможноститеа и стана 10ч.От там,къде,къде,на Огняново,щото другата перспектива беше примерно Нови хан,платеното :mrgreen: .При пазачите колата и от там багажа на три пъти,след папура до стълбите.Разпънахме панаира и стана доста интересен риболов.Храних с "Трапер специал"за червеноперка и бял червей.Хванах от всичко:костур,червеноперка,каракуда,слънчевка,шаранче,лин.Всичко беше върнато обратно.Пробвах и фидер,ама мнооого раци и прецених,че е безмислен..И това на фона на съвсем различната подготовка за друг водоем.Та това е от мен.Чао и наслука.
Аватар
dimmitov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 473
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2012 4:40 am
Местоположение: Пловдив

Re: Одисея по Пазарджишко.

Мнение от dimmitov »

В крайна сметка къде си бил? На Огняново при Тошо ли?
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛОВИ ВСИЧКАТА РИБА С ВЪДИЦА
Изображение
pavyan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 11:04 am

Re: Одисея по Пазарджишко.

Мнение от pavyan »

dimmitov написа:В крайна сметка къде си бил? На Огняново при Тошо ли?
Извинявам се за пропуска.Не,на яз.Огняново до гр.Елин Пелин.
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Одисея по Пазарджишко.

Мнение от oneillbgm »

Големи приключения стават за риболовът. В тази държава всичко си е трудна работа вече. ТЦ ТЦ, да ни управлява охранителя на бай Тошо... и да ми казват, че Magic-carp е топ марка, до къде я докарахме.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”