Ай чистито!!!!

Модератор: sapuna

Потребителски аватар
djokoriboloveca
разбира нещата
разбира нещата

Ай чистито!!!!

Мнениеот djokoriboloveca » ср мар 15, 2017 6:47 pm

За всеки отделен ден за риболов,Господ дава два..

Ай чистито!!!!

Реклама

Мъро
новобранец
новобранец

Re: Ай чистито!!!!

Мнениеот Мъро » ср мар 15, 2017 7:24 pm

Това е от преди 1 г.

kostadin11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко

Мнениеот kostadin11 » ср мар 15, 2017 8:10 pm

Мъро написа:Това е от преди 1 г.

Но като стане сега.... какво правим? Предполагам че сега ще се реализира, защото тези сдружения ще могат да кандидатстват по европрограми..... тези пари са целта!

Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Контакти:

Мнениеот Петър Недев » ср мар 15, 2017 8:20 pm

чИстито и на теб.
Когато няма риба.......не кълве!

Мъро
новобранец
новобранец

Мнениеот Мъро » ср мар 15, 2017 9:28 pm

То се разбра вече защо някой хора пазят уж язовирите от бракуниерите

galin_fcb
разбира нещата
разбира нещата

Мнениеот galin_fcb » ср мар 15, 2017 9:37 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Реклама

CarposGTA
новобранец
новобранец

Мнениеот CarposGTA » ср мар 15, 2017 9:44 pm

Мъро написа:То се разбра вече защо някой хора пазят уж язовирите от бракуниерите

Прав си колега . Явно всяка добра инициатива в България не е съвсем добра и всичко отново се прави за пари .

Gosheto
научил се да хвърля
научил се да хвърля

Мнениеот Gosheto » ср мар 15, 2017 10:49 pm

Това, ако стане- ЕВАЛА! Това е пътят! Вместо тия 25лв, дето потъват в небитието, ще си вадиме членски карти за различни водоеми, в които ще има риба! Склонен съм да плащам и 100лв билет на ИАРА, но нищо няма да се промени. Така ще има контрол и нещата ще се пооправят. Мисля, че Дъбника до Плевен е пример в това отношение. Аз така виждам нещата.

Потребителски аватар
Shark Hooks
новобранец
новобранец

Мнениеот Shark Hooks » чет мар 16, 2017 6:13 am

До колкото виждам след едно сухо лято язовирите ще бъдат празни .
Заради ВЕЦовете и необходимоста от напояване .
Честита бабави Марта !

Потребителски аватар
azareus
ще става разбирач
ще става разбирач

Мнениеот azareus » чет мар 16, 2017 9:47 am

В Германия, Англия е нещо такова и работи добре тази система. Дано и тук сработи, само да не я опорочим типично по български ...
"Основен недостатък на човека е, че не предвижда буря, когато времето е хубаво..." /Макиавели/

Потребителски аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч

Мнениеот naskobo » чет мар 16, 2017 10:17 am

Ако арендаторите са делови и амбициозни хора, които ще усвояват еврофондове, ще зарибят язовирите с разнообразна риба и създадат ред и условия за спортен риболов, аз съм ЗА !, вкл и за допълнителни такси.
Дълбокото ми опасение обаче е, че едни "наши хора", ще крадат пари от еврофондовете, ще мрежат язовирите, ще отглеждат риба за продан в садки и ще ги отрежат за любителски риболов
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн

Реклама

firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля

Мнениеот firepd69 » чет мар 16, 2017 7:27 pm

naskobo написа:Ако арендаторите са делови и амбициозни хора, които ще усвояват еврофондове, ще зарибят язовирите с разнообразна риба и създадат ред и условия за спортен риболов, аз съм ЗА !, вкл и за допълнителни такси.
Дълбокото ми опасение обаче е, че едни "наши хора", ще крадат пари от еврофондовете, ще мрежат язовирите, ще отглеждат риба за продан в садки и ще ги отрежат за любителски риболов

Според мене най - вероятният сценарий за развитие е втората част от поста на Наско :!: Ако някой си мисли, че ще стане по-добре в рибарският сектор въобще, според мен е завършен идиот :!: - според мене де :D

aglad
фен клуб-скобар

Мнениеот aglad » чет мар 16, 2017 7:40 pm

Gosheto написа:Това, ако стане- ЕВАЛА! Това е пътят! Вместо тия 25лв, дето потъват в небитието, ще си вадиме членски карти за различни водоеми, в които ще има риба! Склонен съм да плащам и 100лв билет на ИАРА, но нищо няма да се промени. Така ще има контрол и нещата ще се пооправят. Мисля, че Дъбника до Плевен е пример в това отношение. Аз така виждам нещата.

Ти сигурно можеш да платиш, но какво да кажат хилядите пенсионери с по 200+ лева пенсия, а колкото до ИАРА, за какво взимат заплати, които ние всички им ги формираме, там е разковничето, някой да ги накара да си ги заработят и заслужат- и това е държавта.

lozzy.68
ще става разбирач
ще става разбирач

Мнениеот lozzy.68 » чет мар 16, 2017 8:20 pm

По-спокойно,Колеги!!!Предварително, сами се настройваме ,,за най-лошото,, ?!?! :( Нека внеса ,,леко,, уточнение.....поне за област Бургас!!! ,,Вая,, и ,,Мандра,, са си ЕЗЕРА!!!!!!!!!!!! :wink: Няма как да бъдат,давани,отдавани или продавани!!!!Те са в друг СТАТУТ (почти всички се водят,защитени зони!)!!! Законно никой не може да ги ,,Докопа,, ,но ,да не забравяме ,че оцеляваме в бълхария...(бивша БЪЛГАРИЯ !!!!!!) :( Много слука на всички,четящи РИБОЛОВЦИ БЪЛГАРИ !!!

Gosheto
научил се да хвърля
научил се да хвърля

Мнениеот Gosheto » чет мар 16, 2017 8:49 pm

aglad написа:
Gosheto написа:Това, ако стане- ЕВАЛА! Това е пътят! Вместо тия 25лв, дето потъват в небитието, ще си вадиме членски карти за различни водоеми, в които ще има риба! Склонен съм да плащам и 100лв билет на ИАРА, но нищо няма да се промени. Така ще има контрол и нещата ще се пооправят. Мисля, че Дъбника до Плевен е пример в това отношение. Аз така виждам нещата.

Ти сигурно можеш да платиш, но какво да кажат хилядите пенсионери с по 200+ лева пенсия, а колкото до ИАРА, за какво взимат заплати, които ние всички им ги формираме, там е разковничето, някой да ги накара да си ги заработят и заслужат- и това е държавта.

Всеки работещ може да си позволи по няма и 10 лв на месец, стига да се виждат резултати. Сегашните 25 отиват на вятъра! Нито зарибяват, нито пазят! А Пенсионерите не ги бъркай, колега, те си имат преференции, както и учащите.

Мисля, че коментарите на повечето колеги отиват в грешна посока- тук не става въпрос за даване под аренда. Пак казвам- вижте модела на Дъбника, ще бъде прекрасно, ако се получи същото с всички големи язовири! Дано!

Върни се в “Риболов на мирни риби”