Яз. Пясъчник

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

gqvolа
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 7:26 pm

Яз. Пясъчник

Мнение от gqvolа »

Бих искал да попитам как е положението на яз. Пясъчник в момента. Преди две седмици колеги се оплакваха, че не дава нищо. Подготвям двудневен излет в събота и ми се ще някой хубав язовир, а не платени дупки.
Благодаря на отзовалите се
Аватар
Shark Hooks
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Сря Мар 15, 2017 3:50 pm

Re: Яз. Пясъчник

Мнение от Shark Hooks »

Масово язовирите се източват до дупка от напоителни системи .
Алтернативата са само платените водоеми там поне вода има и дават студена бира .
http://bigfish.bg/news/novini/Skandalno ... oviri.html
Аватар
falco2
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 479
Регистриран на: Сря Мар 30, 2011 8:23 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Яз. Пясъчник

Мнение от falco2 »

Костур и бяла около кулата в сутрешните часове. /не ползвай никакви мрежи за улов на стръв, че глобите са солени/.
valentino63
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 11:19 am
Местоположение: sofia

Re: Яз. Пясъчник

Мнение от valentino63 »

Зравей колега.Само погледни колко земни труса стават на последък.После анализирай.А рибите първи спират динамиката си.Благодаря :fishing12:
gqvolа
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 7:26 pm

Re: Яз. Пясъчник

Мнение от gqvolа »

Така колеги, незнам за земните трусове, но втори ден съм на язовира без удар. Първо, като гледам всички лодки наоколо, които си бръмчат над шамандурите на хората, мисля че и на вас ще ви се отще да се храните. Да не говорим, че водата пада с метър на ден. А какво да кажем за зарибителя от бели рибки, които са пуснати и със сигурност няма да дочакат да пораснат. Защото костура не кълве, малките гладни бели рибки взимат настървено и нали се сещате колко от тях оцеляват, ако бъдат пускани изобщо. Защо се пуска такъв зарибител, а не се забранява улова на хищник за една година, да може малко поне да пораснат. Забравих да спомена, че освен моите въдици на всички колеги бяха вътре за през нощта, нека да е забранен нощния риболов.
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Яз. Пясъчник

Мнение от bobo_33333 »

нека да е забранен нощния риболов.
:partyman: :supz:
Да бъде ,таман да нямат проблем с пускането на мрежите,ептен да ги улесним :prayer: дай боже
Аз там съм пораснал...
gqvolа
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 7:26 pm

Re: Яз. Пясъчник

Мнение от gqvolа »

За съжаление, май наистина нямат проблем с мрежите. Колегите преди мен имаха бинокъл и споделиха, че с тези лодки освен да гонят хищник си пускат и мрежи. Проверяващи не видях никъде в района въпреки уж завишения контрол. Да си го кажем направо, усвояваме си Евро парите и другото е прах в очите на хората. Ето затова години наред ходих по платени дупки.
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”