4pod na Behr
Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 2:53 pm
Здравейте искам да ви запитам за този род под тук. Някои от вас да ли има такъв и какво му е впечатлението от него.Благодаря предварително!
За колко пари? Ако е за цената от горния линк бих посъветвал да си вземе стоманени колчета от неръждавейка и два бъз-бара за колкото въдици му са нужни.www.***.com написа:Пълна смешка е тази стойка! Не си давай парите за този отпадък.
Колега дай идея каква требе да е стойката от тоз вид,че и аз проявявам интерес-но да е наистина нещо което ще върши работа-цената може и да е къмто 200 кинта.www.***.com написа:За колко пари? Ако е за цената от горния линк бих посъветвал да си вземе стоманени колчета от неръждавейка и два бъз-бара за колкото въдици му са нужни.www.***.com написа:Пълна смешка е тази стойка! Не си давай парите за този отпадък.
Така е наистина, но род под за 100-200 лева трудно може да се намери читав и тоно в тази връзка давам идея за нещо здраво и дълговечно. А за многофункционалност, здраво, и дълговечно от 300 пари нагореsapuna1971 написа:Повярвай ми-има водоеми където съм се чудил как да си укрепя въдиците и съм ги забождал на бронята на колата си!При подобна ситуация подът е в силата си!
За такива ситуации има адаптори на които навиваш 3 колчета и бъзбара и не се налага да забиваш нищо.sapuna1971 написа:Използвам подобна комбинация колега.Вместо бъзове набивам люлки единички/за сигурност и стабилност/ и веднага ти казвам единственния недостатък-винаги нося чук в колата си!Така ще е и в твоя случай. Повярвай ми-има водоеми където съм се чудил как да си укрепя въдиците и съм ги забождал на бронята на колата си!При подобна ситуация подът е в силата си!