Страница 1 от 1
"Бойка"
Публикувано на: Сря Авг 05, 2009 9:06 am
от djokoriboloveca
Здравейте колеги.От неофициален източник научих че,има яз. до с.Лом Черковна (Бойка)на пътя Бяла - Попово.Но не този отдясната страна на пътя след селото посока Попово,а някъде от центъра на селото е била отбивката за язовира.Моля споделете.Бил е арендован но арендаторите са се отказали.Благодаря предварително.
П.П. Информацията е взета от мой съсед от гн.Миндев.Русенци знаят за кого става въпрос.
Re: "Бойка"
Публикувано на: Сря Авг 05, 2009 9:25 am
от sapuna
Намира се след разклона за Камен/на около 2км/ и преди с.Водица/на около 3км/ в дясно по главния път!
Познавам собственика и имам координатите му!
Предстоящият договор е непосилен за него и няма да го преподписва.Не е ясно кой,кога и за колко ще го наследи!
Основно в момента се упражнява промишлен риболов на толстолоб и раци!Има някой и друг останал шаран,каракуда и това е!
Снимките са от преди месец!
Re: "Бойка"
Публикувано на: Сря Авг 05, 2009 9:26 am
от Em1l
................... Промяна след поста на сапуна..............
Съжалявам грацки ма нещо съм са объркал.Сапуна мерси за инфото.
Re: "Бойка"
Публикувано на: Сря Авг 05, 2009 9:32 am
от sapuna
Емчо,не обърквай Жорката!Яз.Каваците няма нищо общо с яз.Бойка!
п.п. Как да е пътя!?!?!?Водоемът е на асфалта!
Re: "Бойка"
Публикувано на: Сря Авг 05, 2009 10:16 am
от djokoriboloveca
[quote="sapuna"]Намира се след разклона за Камен/на около 2км/ и преди с.Водица/на около 3км/ в дясно по главния път!
Този водоем съм го посещавал много пъти.Съседа ми говори за друг.По посока Попово от центъра на Лом Черковна се отбиваш на ляво.Или може би съседа не е разбрал правилно.Понеже на картата освен яз.Бойка и яз.Водица наблизо не виждам други.
Re: "Бойка"
Публикувано на: Сря Авг 05, 2009 10:28 am
от sapuna
Ако говорим за яз.Бойка е точно този!Иначе съм съгласен,че наблизо има още три водоемчета,но за тях нямам информация!
Re: "Бойка"
Публикувано на: Сря Авг 05, 2009 12:14 pm
от djokoriboloveca
sapuna написа:Ако говорим за яз.Бойка е точно този!Иначе съм съгласен,че наблизо има още три водоемчета,но за тях нямам информация!
Все пак благодаря.