Страница 1 от 1

Риболовно Изложение Холандия 2007

Публикувано на: Вто Ное 28, 2006 10:14 pm
от Smokey
Здравейте колеги,

преди ден два бях на едно риболовно изложение тук при нас, което сериозно ме въодушеви, ако трябва да използвам малко варненски акцент: Новите продукти на SHIMANO направо късат пражки, къртат зъби и чупат мифки! Аз напрао са искорах!

Изображение

Изображение

Накратко - за 2007ма тия японци са с няколко години напред преди всички останали производители. Нищо не се произвежда от стъклопласт вече, всичко е 100% карбон и корк /точно по мой вкус =)

Изображение

Сомаджийките и лебедките към тях напрао къртат зъби! На всичкото отгоре са сглобили и макара със софтуеар и USB! Абе напрао са искорах на тва изложение!

Изображение

Срамота е че нямат продукти под 100 евра, но затова пък качеството което предлагат е неземно...

Изображение

До скоро!

Публикувано на: Вто Ное 28, 2006 10:46 pm
от Ivak
И аз бях преди няколко седмици на иззложението в Амстердам, само че за кораби и всички прилежащи работи.

Та впечатленията ми са същите. Скъпо но качествено и полезно.

Друго което ме ядоса много беше че имаше надуваеми лодки с твърдо дъно и транец от хипалон на много ниски цени в сравнение с тези в България.

Вярно едната фирма беше украйнска, другите 3-4 бяха турски, но материята си беше хипалон и лодкитя бяха много добри с малки изключения де.

А за сонари и мотори не ми се коментира въобще.

Само електрическите двигатели на Минн Кота бяха 3-4 пъти повече и 2 пъти по евтини от тези в България.

Почвам да си мисля че митото ни е много високо или вносителите ни са най-долнопробни манафи и боклуци.

Публикувано на: Сря Ное 29, 2006 12:02 am
от Mich
май излиза че в България всеки спекулира и надува цените на макс защото алчността и лакомията в тази държава аз съм се убедил, че са безгранични. :smt076
Цените европейски - заплатите африкански и ся ние къде сме никой не знае. Вместо тук да е по евтино защото народа не е толкова платежоспособен се случва точно обратното. Нямам сили даже да коментирам вече това безличие на цялата ни държава.

Публикувано на: Сря Ное 29, 2006 1:22 am
от Smokey
в България всеки спекулира и надува цените на макс защото алчността и лакомията в тази държава аз съм се убедил, че са безгранични.
Изключително си прав, многократно съм се убеждавал че мнозина неща са сравнително и значително по-евтини в европа отколкото вкъщи. И защо - защото:
вносителите ни са най-долнопробни манафи и боклуци
който мамят маймуните с трици, и то успешно! затова пък средният европеец не се поддава на подобни спекулации, а и никога предоставителите и не си позволяват да завишават цените - конкуренцията би ги смачкала. Колкото до нас - ние живеем в средата на джунглата кадето всеки си играе с цените както му изнася... :?

Публикувано на: Сря Ное 29, 2006 1:38 am
от отец Ми Го Нафърфорий
Smokey написа:Колкото до нас - ние живеем в средата на джунглата кадето всеки си играе с цените както му изнася... :?
не е точно : по точно е...

всички си играят с цените както им изнася !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ако се почне с редовна публикация на цени от вън и тук....може и да се замислят много хора в бг !!!

а пък ако не се замислят...2007ма идва...ще си купуваме от Европа...вече нищо няма да ни спира !!!

гяволите тук да си ги продават на албанците или на супа да си ги варят !!!

Публикувано на: Сря Ное 29, 2006 10:51 am
от ivan_yo
отец Ми Го Нафърфорий написа:
Smokey написа:Колкото до нас - ние живеем в средата на джунглата кадето всеки си играе с цените както му изнася... :?
не е точно : по точно е...

всички си играят с цените както им изнася !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ако се почне с редовна публикация на цени от вън и тук....може и да се замислят много хора в бг !!!

а пък ако не се замислят...2007ма идва...ще си купуваме от Европа...вече нищо няма да ни спира !!!

гяволите тук да си ги продават на албанците или на супа да си ги варят !!!
не само на супа да .... ами и да духат в супата :axe: :smt021 :smt041 :lol: