Страница 1 от 1

Ярджеловци

Публикувано на: Съб Апр 28, 2012 8:53 pm
от Trout
Здравейте колеги, много не ги обичам тия платените язовири ма сега нема начин.И така посетих гореспоменатия язовир след инфо че е зарибен.Пристигнах още по тъмно да съм сигурен че местото каде съм набележил в по плиткото че е свободно, разтоварвам багажа до като разпънем и вече се беше съмнало.Риболова беше на 13м като дълбочината беше 1,60-70 , захраних първоначално с 5-6 големи топки и после дохранвах, ма повече стрелях бел червеи и гранули с надеждата и за некоя пастърва.От начало започнаха да излизат каракудки после по некоя пастърва като мине пасажа, и по едно време изненада, ловех около 40 см над дъното шото гонеше на близо пастървата и ми кълве нещо ма тръгва по тежко и мощно, след малко борба се показа шаран малко над 1,5кг с повод 0,10 кука 16 и ластик 1,2 имаше екшън, после излезнаха още два всичките над дъното даже и каракудата даваше по добре над дъното, сигурно защото е по топла водата.Рибите зимаха до обед после така си седех само каквото и да правех.Ето и некоя снимка:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Re: Ярджеловци

Публикувано на: Съб Апр 28, 2012 8:59 pm
от Красимир Кюрпеков
Браво , колега. Направо перфектен. :drinkers:

Re: Ярджеловци

Публикувано на: Съб Апр 28, 2012 9:21 pm
от vaskost
добре е улова колега и пастървичките са хубави, :drinkers: за съжаление платени но няма начин успехи и наслука за в бъдеще.

Re: Ярджеловци

Публикувано на: Нед Апр 29, 2012 8:32 am
от SL1m
Браво, колега. Добре си ги накъсал. :)

Re: Ярджеловци

Публикувано на: Нед Апр 29, 2012 8:59 am
от {>The SHARK<}
Много силен риболов.

Re: Ярджеловци

Публикувано на: Нед Апр 29, 2012 9:14 am
от lubomirco
Браво колега.Това на новия гьол ли е? Дай малко повече инфо за условията ,че мисля тия дни да го посещавам.Нали нещо собственика се сменя там,ала-бала,как е сега?
Мерси предварително.

Re: Ярджеловци

Публикувано на: Нед Апр 29, 2012 9:53 am
от pepi64
lubomirco написа:Браво колега.Това на новия гьол ли е? Дай малко повече инфо за условията ,че мисля тия дни да го посещавам.Нали нещо собственика се сменя там,ала-бала,как е сега?
Мерси предварително.
Браво на колегата за добрия улов.Това е стария язовир.

Re: Ярджеловци

Публикувано на: Нед Апр 29, 2012 10:36 am
от renvan3
чудесно свършена работа

Re: Ярджеловци

Публикувано на: Нед Апр 29, 2012 11:01 am
от Trout
Да това е стария, за новия ми казаха че щели да пускат 500кг пастърва па колко е верно незнам а условията там незнам как са

Re: Ярджеловци

Публикувано на: Нед Апр 29, 2012 11:57 am
от lubomirco
А да,сега забелязах на снимките ,че е стария :) .Викаш ,зарибили са го-браво.А таксата как е,още ли е 8 лв. на пръчка или.....?

Re: Ярджеловци

Публикувано на: Нед Апр 29, 2012 9:22 pm
от joroNH
:smt023

Re: Ярджеловци

Публикувано на: Пон Апр 30, 2012 6:31 pm
от Trout
7лв е таксата ма вече се поизлови рибата :wink: