Страница 1 от 3

Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Съб Фев 02, 2013 6:32 pm
от alankulu1987
Привет колеги :) Най-накрая ми се сбъдна мечтата да посетя въпросния язовир! Беше голям панайр на язовира :mrgreen: Явно риба си има,но днес за целия ден едно изпуснато костурче на симеон и нищо друго. До мен на фидер изкараха една хубава американка. Един с лодка мина и каза,че по към аза на пружина,стръв торен били изкарали един шаран 2 кг и това е. Иначе местните говорят,че до преди седмица хващали повече. Също така на отсрещния бряг имаше колеги с лодка и там дълбочината е към 9-10 метра,та бяха изкарали околи 4-5 червеноперки хубави,ние хвърляхме на 4-5 м. дълбочина и рибата просто я нямаше. Сутринта беше адския студ :D На няколко шъти чупих леда от водачита,а да закачиш червей на куката беше истинско предизвикателство понеже пръстите изтръпваха яко :D На места по земята имаше люспи,което издаваше,че е вадена хубава риба ! Ето ви и обещаните снимки от язовира ! Малко са кофти,понеже са от телефона. Имам големи надежди за този язовир,но му трябват още 2-3 годинки да развъди повечко риба ;) На пролет ще се пробва там шарана определено,но лятото съм си на Антона ;)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Съб Фев 02, 2013 6:43 pm
от nikolaiiliew
:drinkers:

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Съб Фев 02, 2013 7:02 pm
от krasimir n.
[quote]На пролет ще се пробва там шарана [/quote]

Напролет, вероятността да е забранен клони към 100%. ;)

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Съб Фев 02, 2013 7:08 pm
от alankulu1987
krasimir n. написа:
На пролет ще се пробва там шарана


Напролет, вероятността да е забранен клони към 100%. ;)
Това е така за което и аз се надявам ! По-добре е да го забранят за още 2-3 години поне и тогава ще е шоуто ! Носят се слухове,че след падане на забраната за размножителния период и Цанков камък офицялно ще бъде открит за риболов. До колко е вярно не знам. Иначе местен ми каза,че есента е вряло от малки шаранчета в брега. Буквално казва,беше почерняло. Дано се развива добре рибата в него !

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Съб Фев 02, 2013 7:10 pm
от Батко Емо
Защо забрана?Да не питеен? :D

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Съб Фев 02, 2013 7:26 pm
от Христо Рангелов
Като гледам на последната снимка шишето , стигам до мисълта , че сте си прекарали страхотно.. :)

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Съб Фев 02, 2013 7:26 pm
от alankulu1987
Батко Емо написа:Защо забрана?Да не питеен? :D
За да може да се развие по-добре рибата в него колега ;)

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Съб Фев 02, 2013 7:28 pm
от alankulu1987
Христо Рангелов написа:Като гледам на последната снимка шишето , стигам до мисълта , че сте си прекарали страхотно.. :)
За някой беше колега :D Аз като шофьор пуших нервно отстрани и ги гледах :lol:

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Съб Фев 02, 2013 7:43 pm
от jivko.uzunov
Сигурно си наблегнал на мезето!!! :lol:

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Съб Фев 02, 2013 7:44 pm
от alankulu1987
jivko.evn написа:Сигурно си наблегнал на мезето!!! :lol:
Нямаше начин :D Сутринта бях съсредоточен повече в сгряването на крайниците,че студа беше адски :D На няколко пъти съм чистил водачите от лед :)

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Съб Фев 02, 2013 8:16 pm
от pano64
Хубав излет сте спретнали и жадни не сте останали. :drinkers: :drinkers:

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Нед Фев 03, 2013 12:38 am
от sis79
Ебаси свинщината!

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Нед Фев 03, 2013 8:28 am
от alankulu1987
sis79 написа:Ебаси свинщината!
Пич,забелязал съм,че във всяка втора тема плюеш и си недоволен ! Да вземеш да спреш да влизаш в сайта вече ли ?? Мисля,че ти е врема да се осъзнаеш малко !

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Нед Фев 03, 2013 9:26 am
от Батко Емо
Не му обръщай внимание! :D Има си ядове сигурно.Да се развие язовира откъм риба ако има забрана не е лошо,но и ти в репортажа си/да има повече като тебе/ сам посочваш-,,местен ми каза,,местните хващали повече,,.Та да не стане като навсякъде където се зарибява,местните,горските и едни други да се облажат а ние с тебе като отидем дори и само след година забрана да пием по една студена :drinkers:

Re: Яз. Цанков Камък 2.2.2013

Публикувано на: Нед Фев 03, 2013 11:00 am
от krasimir n.
[quote="Батко Емо"]Да се развие язовира откъм риба ако има забрана не е лошо,но и ти в репортажа си/да има повече като тебе/ сам посочваш-,,местен ми каза,,местните хващали повече,,.Та да не стане като навсякъде където се зарибява,местните,горските и едни други да се облажат а ние с тебе като отидем дори и само след година забрана да пием по една студена :drinkers:[/quote]

Други очаквания ли имаш? :D
.....па и щом си тръгнал да "блажиш"....,
От такива"блажещи" само за ,месец ,два (след откриването), предимно ще се пие :drinkers:

Иначе там водата е мнооо добра (особено, кат е студена) :wink:

Иначе,шаранчета има мнооого,шарани вече-също има,толстолоб (лятото,кат ги гледах имаше и по 2,3 кила),каракуди -вече има и по 300-400 гр(явно в зарибителния материал е имало и доста каракудки) ,бабушките са ясни,костурчетата също,пъстърви - сериозни,мряна-доста имаше, ама вече сигурно е на залез....,единични сомчета,щуки..За бяла --мога само да предполагам(не съм виждал или хващал) ;).