Риболов на лефери

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
radoadvokat
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 389
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 5:05 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов на лефери

Мнение от radoadvokat »

ivalpetkov написа:.Много лично и без Грам уважение конкретно към теб.А за поздравите ти...запази си ги за по късно ако искаш даже на живо може да ми ги предадеш.Като ти гледам профила и активноста и в кои теми е...гледай да не хапнеш ти пражените таранки.
Като ти гледам аватара много се стреснах!!! Много страшен!!!
Вместо да пълниш темата с ненужни умозаключения дай нещо градивно. Иначе си оставаш драскач със страшен аватар, ако ме разбираш!!!

п.п. Един съвет колега, това че имаш специална подготовка е супер, много уважавам пагона, но не и такива като теб, които въпреки, че са получили тея умения и носят униформа с призвание, ги ползват да заплашват по форумите и да бачкат при мутрите. Ако си от другите, достойните за уважение, то би трябвало да се засрамиш, че в поста си погоре съвсем открито ме заплашваш!!! Съмнявам се обаче!!! И понеже си правиш изводи от профили, така в твой стил да ти кажа нещо: Чичо Ми е много по добър от чичо Ти. :finga: Дерзай друже!!!

Иначе днес на Аладжа банк лефери нехванах.
Последно промяна от radoadvokat на Нед Авг 24, 2014 4:21 pm, променено общо 1 път.
Ваньо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 141
Регистриран на: Сря Юли 23, 2008 8:59 pm
Местоположение: Бургас

Re: Риболов на лефери

Мнение от Ваньо »

днес на ставрова банка до обяд намам удар
имаше колега с девет риби едната е видях около 300- 350 чернокопче :lol: :rolleyes:
дано колегата да сподели някоя подробност че явно нещо не ни беше наред
успех на всички :drinkers:
Аватар
baretata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:55 pm
Местоположение: varna

Re: Риболов на лефери

Мнение от baretata »

bsgold написа:Извинявам се за офтопика. Това не е ли Дионис от Несебър?
Да това е Дионис Пинков от Несебър.
Пашата обича смелите.
Аватар
bananaman
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 263
Регистриран на: Вто Фев 15, 2011 7:07 pm
Местоположение: Най-големото село, София

Re: Риболов на лефери

Мнение от bananaman »

Еййй супер колеги , да е честит хубавия улов .. аз неделя, 24.08, завъртях 1 бързо капо на Аладжа банк , бях само за 2.5 часа де .. нещо беше много бурно , а и бях с жената ... :oops: :drinkers:
За 1 ден НАРИБА Господ два дена дава :)
Там, седнал на един нос, Дарий I огледаждаше Понта (Черно море). В действителност, това море заслушаваше възхищението му, тъй като то е най-прекрасното от всички морета.
"История" , Херодот , 5в.пр.Хр.
Аватар
smel1968
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 543
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 6:50 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов на лефери

Мнение от smel1968 »

[quote="bananaman"]Еййй супер колеги , да е честит хубавия улов .. аз неделя, 24.08, завъртях 1 бързо капо на Аладжа банк , бях само за 2.5 часа де .. нещо беше много бурно ,

И ние капо сутринта.
Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита.” -Христо Ботев
Аватар
vesofr
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 131
Регистриран на: Чет Авг 14, 2008 6:55 am
Местоположение: Бургас

Re: Риболов на лефери

Мнение от vesofr »

Колеги,всичкото е лефер,просто с различни нарицателни-до 350-500гр. чернокоп,от 500гр. до кило-"лефер" и над кило-гофус(ловен най вече от харпунджии).Същото е при паламуда-циганка,"паламуд",турук.Извън темата-в сряда на Аркутино-Пангоза вреше от циганка,появи се и някой друг сафрид.
Не кълве,не кълве,че спре.
didooo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 546
Регистриран на: Пон Мар 12, 2007 1:54 pm

Re: Риболов на лефери

Мнение от didooo »

Е...ти глупостите кое било лефер кое чернокоп кое шаран кое шаранче кое жена кое травестит .... Толбухин ли било или Добрич ..........
, а като хванеш риба си бил на риболов , а ако нехванеш си бил на разходка така ли ?
Лефер , чернокоп , гофар каква е разликата - кот се хване ? Радвайте се , че е вкусна тука и дребната и едрата щото съм ял почти всяка от тукашните риби и от други морета и океани и тука 300 грамово леферче те кара да облизваш и кокалите ........
Отваряйте си тема и спорете , оставете тая на принципа ТУКА ИМА РИБА-ТАМ НЯМА РИБА , ЕДИСИ КЪДЕ-НА ЕДИСИКАКВО - СТИГА С ТЕЯ 100000000000000000000000000000 СТРАНИЦИ И НИЩО ПОЛЕЗНО . ЧОВЕК ПИШМАН СТАВА ДА ЧЕТЕ СТРАНИЧНИ ГЛУПОСТИ , от 5-6 дена небях влизал и викам днеска да видя някой може да е написал къде има риба и за 5-6 дена гледам 3 нови страници - УХАААА ТУКА ЗНАЧИ ВРИ ОТ ИНФОРМАЦИЯ .... чета , чета , чета ама само 1 или 2 поста имаше по темата и само плява :(
Достатъчно теми станаха дето има 5-6 полезни мнения и само дразги на "безделници"
!!!ПОЗГРАВИ!!!
dido_di
новобранец
новобранец
Мнения: 94
Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 3:42 pm
Местоположение: Добрич

Re: Риболов на лефери

Мнение от dido_di »

[quote="didooo"]Е...ти глупостите кое било лефер кое чернокоп кое шаран кое шаранче кое жена кое травестит .... Толбухин ли било или Добрич ..........
, а като хванеш риба си бил на риболов , а ако нехванеш си бил на разходка така ли ? Мноого точно.Поздрави.Малко инфо в неделя на Калиакра малко сафрид и първи чернокопчета.Събота е било значително по добре.
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Риболов на лефери

Мнение от КИРО »

didooo написа:Е...ти глупостите кое било......................... ама само 1 или 2 поста имаше по темата и само плява :(
Достатъчно теми станаха дето има 5-6 полезни мнения и само дразги на "безделници"
!!!ПОЗГРАВИ!!!
Абсолютно съгласен.Въпреки,че съм и участник в това "меле"

Предлагам всичко ненужно да се изтрие - Митев,действай без компромиси.
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
k00
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 8:31 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов на лефери

Мнение от k00 »

Хайде стига глупости дайте да пишем за риби. Днес на Бяла пред боруна 2 чернокопа около 200-250 грама от 19 до 20.14 часа.
Живи и здрави!!!
Xa-uBaH
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Вто Май 18, 2010 10:33 am

Re: Риболов на лефери

Мнение от Xa-uBaH »

Днес на Аладжата - капо.
valio_suzumar
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 217
Регистриран на: Нед Юни 17, 2012 9:02 pm

Re: Риболов на лефери

Мнение от valio_suzumar »

Вчера от 17-19.30ч.на фарватера Бочка 100 -хванах 30бр.чернокопчета и малко граца.
Tarfa
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Авг 31, 2013 2:41 pm

Re: Риболов на лефери

Мнение от Tarfa »

Здравейте, при нас на юг - Царево, Лозенец ,Китен яко паламуд, че и пораснал, чакайте го нагоре и се гответе.
Аватар
fishmaster_M
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 7:27 pm
Местоположение: Варна,Шкорпиловци

Re: Риболов на лефери

Мнение от fishmaster_M »

Tarfa написа:Здравейте, при нас на юг - Царево, Лозенец ,Китен яко паламуд, че и пораснал, чакайте го нагоре и се гответе.
:) БРАВО,мноооого добре,чакаме го с нетърпение!!!
harley666
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 227
Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 7:59 am
Местоположение: БУРГАС
Обратна връзка:

Re: Риболов на лефери

Мнение от harley666 »

ха дано добър улов на всички
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”