Счупено рибарско столче

Счупили сте любимия си такъм? Попитайте останалите как да се справите с проблема

Модератор: emo vasilev

Публикувай отговор
Аватар
pano64
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 877
Регистриран на: Вто Дек 21, 2010 6:06 pm
Местоположение: София

Счупено рибарско столче

Мнение от pano64 »

Счупи ми се чисто ново рибарско столче от тези които,продават в бриколаж,практикер и другите големи магазини и по точно отзад тези джаджи дето държат кръстачките.Някой ако има чаркове да ми пише.
Изображение
Аватар
icefire
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 9:11 am
Местоположение: София

Re: Счупено рибарско столче

Мнение от icefire »

Доста странно ... столчето.. ама от онези ... точно отзад...
А бе ти добре ли си !??? Що за описание , как хората ще разберът за кой точно модел става дума ??? КАК????
Поне публикувай снимка на въпросният артикул ... Знаеш ли в тези магазини колко видове столове се продават !?!??
И кой ще е този дето БИ имал чаркове .. Точно заради тебе .. ще си прави труда ... Щом се е счупило значи си закупил някой евтин боклук ... който най-накрая ще си намери мястото на боклука .. в най-добрият случай на вторични суровини ...
Съжалявам за грубият тон , но на идиотски въпроси и теми се отговаря .. като на идиот...
Никой не полудява толкова бързо като абсолютно нормалният човек ...
Животът е навик , от който се отвиква много трудно ...
Terry Pratchett
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3650
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Счупено рибарско столче

Мнение от dantho.mihov »

icefire написа: Нед Ное 26, 2023 3:29 am ........
Съжалявам за грубият тон , но на идиотски въпроси и теми се отговаря .. като на идиот...
:D
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Счупено рибарско столче

Мнение от Don4o_62 »

pano64 написа: Съб Ное 25, 2023 5:42 pm Счупи ми се чисто ново рибарско столче от тези които,продават в бриколаж,практикер и другите големи магазини и по точно отзад тези джаджи дето държат кръстачките.Някой ако има чаркове да ми пише.
Там им е слабото място понеже са от някаква тънка сплав,чупили са ми се няколко и проблема го реших кардинално,търкаш на шмиргела или зеге нитовете на кръстачката,надяваш една водопроводна тръба на краката,бележиш,дупчиш, хващаш с болтове 5 мм и си решаваш проблема завинаги
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Как да си поправя или направя...?”