Кога и къде за илария ???

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
Аватар
SeaHunter
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 2:03 pm
Местоположение: Варна

Кога и къде за илария ???

Мнение от SeaHunter »

Моля предложете кога и къде да отида за илария. От варна съм. Днес ходих на Траката към 5:00 сутринта, но до 10:00 нищо не удари, нямаше дори и попчета и се прибрах с празна раница. Моля и някои опитен да ме светне дали за илария е по- добре сутрин или след обед.
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Мнение от barutchiata © »

Дано да се появи Дорума да ти обясни щото аз съм идвал във Варна само 3 пъти . :?
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

barutchiata написа:Дано да се появи Дорума да ти обясни щото аз съм идвал във Варна само 3 пъти . :?
... а сега...така ли стана.... бе Барут ?????????

Защо не вземеш ти да ми се появиш и да му хвърлим заедно едни пръчки....аре едно гости към Варна, да те запозная с майстори на морския , които не ебават форуми и дрън-дрън :lol: :lol: :lol:
Чакам та...обади се - отпуска за тебе няма ли :wink:

Понеже Сий Хънтъра ме моли да кажа къде и как .... :lol: :lol: :lol:
......ето му един Доктор от Англия ко'прай на Траката ... не си тръгва с празна раница.
Изображение
едра платерина тръгнала да му се опъва в час по английски на италианско сбиро Trabucco 20гр. full потъващо - бидем флуорокарбон-0,14 и кука 8ка с ушенце...щото Док тия с лопатките не може да ги вързва без куковързачката :wink:
Последно промяна от durumov на Пет Юли 07, 2006 1:10 pm, променено общо 1 път.
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Мнение от barutchiata © »

durumov написа:
barutchiata написа:Дано да се появи Дорума да ти обясни щото аз съм идвал във Варна само 3 пъти . :?
... а сега...така ли стана.... бе Барут ?????????

Защо не вземеш ти да ми се появиш и да му хвърлим заедно едни пръчки....аре едно гости към Варна, да те запозная с майстори на морския , които не ебават форуми и дрън-дрън :lol: :lol: :lol:
Чакам та...обади се - отпуска за тебе няма ли :wink:

Понеже Сий Хънтъра ме моли да кажа къде и как .... :lol: :lol: :lol:
......ето му един Доктор от Англия ко'прай на Траката ... не си тръгва с празна раница.
Изображение
едра платерина тръгнала да му се опъва в час по английски на италианско сбиро Trabucco 20гр. full потъващо - бидем флуророкарбон-0,14 и кука 8ка с ушенце...щото Док тия с лопатките не може да ги вързва без куковързачката :wink:

Батка не познавам Варна затова :wink:
Иначе хубави риби сте хванали с Док.....БРАВООООО..на вас :lol: :lol:
chaikata
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 9:22 pm
Местоположение: varna vlvovo

Мнение от chaikata »

абе риба да искаш навсякъде я има и аз гледах един ден че вадят на траката . аз 2 пъти вече ходя пък под моста да ловя излизат иларийки и на петрол също ловят но не са много едри . само да имаш мерак да я ловиш аз ходих надвечер и , бе начесваш си крастата :)
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

barutchiata написа:Батка не познавам Варна затова................
...eeeeeeeeeeeee....eeeeeeeeeee т'ва как можа да го напишеш, бе.............. мен щом познаваш, нямаш грижи.......... за братята по оръжие правим всичко.........дори и насила за риболов ги водим като се опъват да идват в Морската столица......... :wink: завързваме ти краката и няма мърдане... ръце свободни-такъмите до тебе-пръчки мръчки, влакна , куки ,евритинг, стръв-всякаква..................... също...чадърче ако трябва и т.н. ако не ти кълве - правя един кастинг за и ще ти прескачат пръчката докато 'фанеш - Това е присъдата ти !!! :wink:

......тюх...сакън да ни'ма чуй "дявола" :lol: :lol: :lol:
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
babushka
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 410
Регистриран на: Сря Ное 12, 2008 6:45 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Кога и къде за илария ???

Мнение от babushka »

До колкото знам, иларията се размножава от юни до септември. Част от рибите остават в бургаското и варненското езеро. Придържа се в близката крайбрежна ивица, след затоплянето и се храни с микроорганизми.Тя е стадна риба и много подвижна. Това лято я видях почти на повърхността на морето край Ченгенето/през август/ Лови се на морски червей, на плувка.Старите рибари от Бургас я хващат от моста. Иларията зимува в бургаското езеро, а също и във варненското.
Най-добрият начин да запазиш своите приятели е да не ги предаваш!
/Мизнер/
Аватар
milen kordov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Сря Окт 08, 2008 8:53 pm
Местоположение: Варна

Re: Кога и къде за илария ???

Мнение от milen kordov »

Нооо...главно в Бургаското...Нали? :D
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Кога и къде за илария ???

Мнение от КИРО »

Абе,вий не виждате ли датите? Майтапчии , кат мен , я в кюпа.
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”