руская рибалка 2.0

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
versace
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Май 30, 2008 11:18 pm
Местоположение: Dortmund

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от versace »

vse oste q razuznavam 10 razrqd sam veche super qka e igricata...
Изображение
natrii
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 748
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 6:36 pm
Местоположение: Столичанин =[

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от natrii »

Малко тъп въпрос ама как се навива? :shock: Засича се или със спейс или с ентър...ама как се навива? Как се пише на руски навиване? :D :oops:
ПАЗЕТЕ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

Изображение
Аватар
Николай Неделков
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5489
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:25 am
Местоположение: Перник

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от Николай Неделков »

Даде ми грешка и сега не мога да я инсталирам отново :cry: Всъщност я инсталирам , зарежда и точно преди да почне ми излиза един жълто-бежов правоъгълник с някакви символи и най-отгоре изписва ГРАШКА :evil:
Някакви предложения как да я оправя :|
А я кажете как сте я инсталирали , по начина , по който е обяснено там ( че може и в това да ми е грешката )или ... :roll:
http://www.krakra-fishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
spas48
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 11:51 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от spas48 »

Николай Неделков написа:Даде ми грешка и сега не мога да я инсталирам отново :cry: Всъщност я инсталирам , зарежда и точно преди да почне ми излиза един жълто-бежов правоъгълник с някакви символи и най-отгоре изписва ГРАШКА :evil:
Някакви предложения как да я оправя :|
А я кажете как сте я инсталирали , по начина , по който е обяснено там ( че може и в това да ми е грешката )или ... :roll:
Интерсно ми е как си я инсталирал.По принцип играта не се инсталира,ако компа ти отговаря на системните изисквания играта тръгва без проблем.Ако найстина имаш някакъв проблем дай скрийншот да видим за какво става въпрос.
Имам известен опит с играта,ще се опитам да помогна,ако мога.
Изображение
Аватар
Николай Неделков
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5489
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:25 am
Местоположение: Перник

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от Николай Неделков »

Ами играта не ми тръгваше и прочетох , че трябва да си сваля някакви програмки. Тях инсталирах и тръгна. Извинявам се ако не съм се изразил правилно в предния пост :oops:


-----------------------------------------------------------------------------------------------

Вече всичко е ОК. Готов съм за риболовни вируални подвизи цяла зима :twisted:


------------------------------------------------------------------------------------------------

Някой може ли да ми даде информация , имали риба , с която може да се спечелят набързо пари ( както с краснопеката в 1.6 ) , а къде да я ловя и на какво и пак ли рибата се изкупува на 2 места за различни пари. Абе подробности ми трябват :lol:
http://www.krakra-fishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
spas48
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 11:51 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от spas48 »

@ Николай Недeлков
Прочети Това и после,ако имаш конкретни въпроси готов съм да ти отговоря.В противен случай трябва да пишем цяло ръководство на български.Тънкости има много,но в процеса на игра се добива опит.
Успех!! :smt023
Последно промяна от spas48 на Пет Дек 05, 2008 3:40 pm, променено общо 1 път.
slavi253
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 643
Регистриран на: Съб Май 24, 2008 8:08 am

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от slavi253 »

абе колеги от къде да я свала тая игра бе да и е а мамата полудех направо
Аватар
spas48
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 11:51 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от spas48 »

slavi253 написа:абе колеги от къде да я свала тая игра бе да и е а мамата полудех направо
Има я на няколко места,но не те съветвам да я сваляш от където ти падне,има голяма вероятнос да налетиш на троянец или други боклуци.
Сваляй само от Тук
Ако имаш проблеми,питай!!
Приятни забавления!! :smt023
Аватар
versace
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Май 30, 2008 11:18 pm
Местоположение: Dortmund

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от versace »

otkade da si kupq instrumentite za da si opravqm vadicite nemoga da go namerq nqma go nikade dori i tam kadeto sa sonarite
Изображение
Аватар
spas48
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 11:51 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от spas48 »

versace написа:otkade da si kupq instrumentite za da si opravqm vadicite nemoga da go namerq nqma go nikade dori i tam kadeto sa sonarite
От никъде неможеш да го купиш.С малко повече късмет можеш да го получиш като подарък от спонсора на някой турнир.Това обаче се случва много рядко,до сега само двама Руснаци са се похвалили,че са получили такъв.А и чесно казано не виждам за какво ти е. :roll: Всичко счупено и азносено продаваш за около четвърт от цената,купуваш нови и заминаваш щастлив на гьола!
Наслука!! :smt023
Аватар
Николай Неделков
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5489
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:25 am
Местоположение: Перник

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от Николай Неделков »

А някой може ли да каже къде мога да ловя успешно красноперки и плотови над 0.550 , че до момента ги ловя яко ама всичките са под 500 грама , рядко излиза някой над това тегло. А и каракуди на 1.5 освен на " Под сенью клена " в Озеро.
На 1.6 бях доста напред в играта. Печелех почти всеки турнир , дори офицялния БГ рекорд за черен амур беше мой , а за 3 дни от както играя тази версия мода да се похгваля само с 5-6 шарана 0.700 - 1.5 и един 3.170 :?
Но пък това май й е хубавото на тази версия , че не се трупат толкова лесно пари и е малко по-трудна :D
http://www.krakra-fishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
MuTaKa
фен клуб-скобар
Мнения: 521
Регистриран на: Вто Авг 26, 2008 3:15 am
Местоположение: Sofia

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от MuTaKa »

Николай Неделков написа:А някой може ли да каже къде мога да ловя успешно красноперки и плотови над 0.550 , че до момента ги ловя яко ама всичките са под 500 грама , рядко излиза някой над това тегло. А и каракуди на 1.5 освен на " Под сенью клена " в Озеро.
На 1.6 бях доста напред в играта. Печелех почти всеки турнир , дори офицялния БГ рекорд за черен амур беше мой , а за 3 дни от както играя тази версия мода да се похгваля само с 5-6 шарана 0.700 - 1.5 и един 3.170 :?
Но пък това май й е хубавото на тази версия , че не се трупат толкова лесно пари и е малко по-трудна :D
лови ги на Пруд лок 3 Личинка Короеда.
Аватар
spas48
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 11:51 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от spas48 »

MuTaKa написа:лови ги на Пруд лок 3 Личинка Короеда.
Колега май не си обърнал внимание,че ства въпрос "Руская рыбалка 2.0",а не за версия 1.6.Тук база "Пруд" просто няма. :roll:
Аватар
versace
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Май 30, 2008 11:18 pm
Местоположение: Dortmund

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от versace »

az sam veche 10 razrqd imam sharan 7 800 hvanat karas 3 i nesto zlaten karas 2 kila plotva 1 kg i taka si4ko na ozero :) hvastam si ribki imam kam 23 000 rubli i tri vadici gore dolu dobri
Изображение
Аватар
spas48
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 11:51 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: руская рибалка 2.0

Мнение от spas48 »

versace написа:az sam veche 10 razrqd imam sharan 7 800 hvanat karas 3 i nesto zlaten karas 2 kila plotva 1 kg i taka si4ko na ozero :) hvastam si ribki imam kam 23 000 rubli i tri vadici gore dolu dobri
А такива имаш ли? :lol:

Изображение Изображение Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”