Риболов на язовир

Информация за риболовния билет

Модератор: sapuna

Аватар
CERRUTI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1646
Регистриран на: Съб Юни 09, 2007 9:15 pm
Местоположение: СОФИЯ-Кристиян Атанасов

Re: Риболов на язовир

Мнение от CERRUTI »

YordanDanev написа:Според мен, човека със въпроса си искаше да пита дали ще му направят проблем проверяващите, защото няма опит в това, а той също знае че няма право така.
Ясно ама как да се отговори на такъв въпрос?-Все едно да те питам утре като ме спрът катаджий дали ще ми се размине,дали ще пишат акт или ще искат пари?Айде някой да отговори? :)
Изображение
valiouzana
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Мар 23, 2010 4:34 pm

Re: Риболов на язовир

Мнение от valiouzana »

абе сладури като седнеш зад волана и си се хванал за него ще ти направят ли акт че нямаш книжка същото е и за риболова или поне така трябва да е!!! Когато ме хванат че ловя риба и я слагам във живарника даме накажат.В противен случай е все едно да ви накажа КАТ че преди да ви спрат сте настъпили някъде непрекъсната линия.Така че не трябва да се даваме на тия изедници от ИАРА? успешен сезон колеги.
dilmun
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 5:35 pm
Местоположение: Варна, Горна Оряховица

Re: Риболов на язовир

Мнение от dilmun »

В Закона за движение по пътищата ясно е написано, че седнал ли си зад волана и има ключ на таблото, дори и да не си запалил могат да те глобят ако си пил или нямаш книжка. Ако жената е отишла наистина да лови риба , нека си вземе билет. Но ако е отишла да се препича и да прави салатката, не виждам проблем, освен ако не прави салата с въдица в ръка. :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболовен билет и документи”