На гърба на децата !!!

Информация за риболовния билет

Модератор: sapuna

Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

На гърба на децата !!!

Мнение от dunavski »

Вече от 2 месеца работя в "Майсторски риболов" в Ст. Загора. В магазина издаваме и билети и както знаете за деца до 14 годишна възраст билета е безплатен обаче хитрия българин се е научил и на няколко пъти ми направи впечетление, че "бащи" идват да вадят билети за уж децата си и на техен гръб си вадят безплатни билети, а изказването на един човек беше цитирам "Че к'во това са още три въдици". Сами преценете дали тези "бащи" вадят билети на децата си зада ги запалят по риболова или се възползват от децата си зада си извадят безплатен билет за "още три въдици"
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от GODzillata »

dunavski написа:Сами преценете дали тези "бащи" вадят билети на децата си зада ги запалят по риболова или се възползват от децата си зада си извадят безплатен билет за "още три въдици"
Аз съм извадил билет на едната щерка (6г.), сега ще извадя и на другата (2г.), за да мога да си джиткам безгрижно 9 въдици!
Е, и?!
ТОВА ли е проблема?
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от dunavski »

Еми днес извадих билет за момчето един човек и неговия въпрос беше "Може ли с този билет да лова и аз" или пък всеки път като ходиш на риба да мъкнеш и малкия с тебе зада му ползваш безплатния билет или пък както казваш ти да вземемеш децата с тебе и да разпънеш 9 въдици и като минат на проверка и те питат кои лови с други 6 въдици и кво ще отговориш двете ми дъщери на 2 и 6 години :D :D
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
Аватар
felippemassa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1365
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 11:28 am
Местоположение: Варна, морето сините вълни
Обратна връзка:

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от felippemassa »

dunavski написа:Еми днес извадих билет за момчето един човек и неговия въпрос беше "Може ли с този билет да лова и аз" или пък всеки път като ходиш на риба да мъкнеш и малкия с тебе зада му ползваш безплатния билет или пък както казваш ти да вземемеш децата с тебе и да разпънеш 9 въдици и като минат на проверка и те питат кои лови с други 6 въдици и кво ще отговориш двете ми дъщери на 2 и 6 години :D :D
Ако те са там, защо да не каже?
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от dunavski »

Идеата ми е, че някои хора целенасочено злоупотребяват с безплатния билет !!!!!! :!: :!: :!: :!:
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
Аватар
sonax
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 217
Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 10:30 am
Местоположение: Варна

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от sonax »

david_1995 написа:А и някои хора не си вадят билети а ловят с над 10 въдици а и това е хитро !
:lol: Кое му е хитрото :?:
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от krokibg »

С билет или без билет,българина е такъв боклук че ако има начин и камъните ще извади от язовира.Защо се учудвате на такива хора,просто не се занимавайте с тях,пък ако ползва билета на детето без то да е там,те ИАРА си знаят работата и ще му тряснат акта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от GODzillata »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:...пък ако ползва билета на детето без то да е там,те ИАРА си знаят работата и ще му тряснат акта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Добрееееееее, точно така ще стане, няма начин! :lol:
Ако сме тайфа няколко човека и моите въдици са във водата, но ми се наложи да ме няма на брега няколко часа - к'во?! - да си изкарам въдиците ли?...тцъ, остават си, а аз пък си оставам билета на хората, които остават покрай водата.

И да дойде ИАРА - к'во? - Дрън една жица и жената ще докара децата. :mrgreen: :mrgreen:

Абре, вие вярно ли си мислите, че проблемът НАИСТИНА е в броя въдици?! :shock:
Т'ва мрежи, токове и бомби не дават значка, а?...ако щете цял живот да висите на даден водоем със сто въдици, пак няма да изловите рибата.
А знаете ли за какъв чанч иде реч на Дунава, ако си с много въдици?...Ако има водорасли и трябва да презареждаш N броя въдици през половин-един час?...до обяд вече нямаш сили и две да облужваш, камо ли повече!!!

Предвид разнообразието от риби по Дунава и т'ва, че ме мързи да преправям въдици, ще продължа да си хвърлям колкото искам и колкото имам! Няколко на царевичка, няколко на пружини и няколко с различни монтажи за хищници, както и две на плувка да си цъкам, докато чакам дънните...ъъъ...упс! - да не забравяме и спининга! :D
Т'ва е, което е! Ако трябва - и на жената ще изкарам билет. :lol: Обичам да хващам поне 300 метра ивица с мои въдици, така имам по-голям шанс за повече риби. :mrgreen:

Грешка!!! На жената няма да изкарвам билет, защото се плаща :mrgreen: , ама се замислям за бабите и дядовците, че май пенсионерския билет е с намаление... :roll:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
snegk
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 13896
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 9:11 pm
Местоположение: св.Влас

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от snegk »

Кире ти не си опасен, и 30 да хвърлиш........ :lol: :lol:
Да хванеш риба е удоволствие,но да и дариш живот,това не се описва с думи.
Аватар
kesh
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 318
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 2:36 pm

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от kesh »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:пък ако ползва билета на детето без то да е там,те ИАРА си знаят работата и ще му тряснат акта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Наистина нищо не могат да направят..... дупка в закона му се вика :) често срещано явление в България
Когато човек е на лов или риболов, Господ не му брои дните!
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от GODzillata »

snegk написа:Кире ти не си опасен, и 30 да хвърлиш........ :lol: :lol:
:lol: :lol: :smt023 :D

Това прави билети на 9 роднини. :wink:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от krokibg »

Кире,Киреее,там може и да ти мине номера по Дунава :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Я да та заклещат на Ивайловград и да видим на кой ще се обадиш да ти докарва децата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Не е редно да се прави така и това е.Че има хора дето го правят е ясно,но се чудя,ти къде се навираш сега да дразниш хората :lol: :lol: :lol: Все сме големи тарикати българите и все затова ни е вътре.Като гледам обаче,скоро няма изглед да се оправим :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Младенов_78
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 420
Регистриран на: Нед Дек 28, 2008 6:05 pm
Местоположение: София

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от Младенов_78 »

GODzillata написа:
Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:...пък ако ползва билета на детето без то да е там,те ИАРА си знаят работата и ще му тряснат акта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Добрееееееее, точно така ще стане, няма начин! :lol:
Ако сме тайфа няколко човека и моите въдици са във водата, но ми се наложи да ме няма на брега няколко часа - к'во?! - да си изкарам въдиците ли?...тцъ, остават си, а аз пък си оставам билета на хората, които остават покрай водата.

И да дойде ИАРА - к'во? - Дрън една жица и жената ще докара децата. :mrgreen: :mrgreen:

Абре, вие вярно ли си мислите, че проблемът НАИСТИНА е в броя въдици?! :shock:
Т'ва мрежи, токове и бомби не дават значка, а?...ако щете цял живот да висите на даден водоем със сто въдици, пак няма да изловите рибата.
А знаете ли за какъв чанч иде реч на Дунава, ако си с много въдици?...Ако има водорасли и трябва да презареждаш N броя въдици през половин-един час?...до обяд вече нямаш сили и две да облужваш, камо ли повече!!!

Предвид разнообразието от риби по Дунава и т'ва, че ме мързи да преправям въдици, ще продължа да си хвърлям колкото искам и колкото имам! Няколко на царевичка, няколко на пружини и няколко с различни монтажи за хищници, както и две на плувка да си цъкам, докато чакам дънните...ъъъ...упс! - да не забравяме и спининга! :D
Т'ва е, което е! Ако трябва - и на жената ще изкарам билет. :lol: Обичам да хващам поне 300 метра ивица с мои въдици, така имам по-голям шанс за повече риби. :mrgreen:

Грешка!!! На жената няма да изкарвам билет, защото се плаща :mrgreen: , ама се замислям за бабите и дядовците, че май пенсионерския билет е с намаление... :roll:
Колега,Годзила това мислене от работата в митниците ли го придоби.
Много хубав анонс на тема как да нарушим закона по различни начини,
все си мисля че ти също ставаш бракониер с твоите N-брой въдици.
А не мислиш ли че тези деца чийто бащи използват тези тактики ще са бъдещите мрежари и бомбаджии.
Докато има хора с такова мислене като твоето риболова ще е на това дередже
Поздрави :butthead:
Колекционирам лампови радиоприемници
HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от HAZART »

Това е супер идея,ще извадя билети на жена ми и двамата сина и ще влача с 12 въдици :mrgreen:
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
host200
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 9:34 am
Местоположение: Карлово -София и околностите

Re: На гърба на децата !!!

Мнение от host200 »

Колеги мечтата на българина е вечната кяр, ама не мисля че няколко въдици отгоре ще унищожат рибата ако няма мрежари и тям подобни спортисти
Празнотата е форма и формата е празнота, риболова е някъде по средата
Публикувай отговор

Обратно към “Риболовен билет и документи”