Помощ при избора на неопрен

Модератор: nkolev66

Публикувай отговор
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от Булти »

а някой знае ли телефона на Юлиан от Видракс , да ми го прати на лични , да му се обадя , пратих му мейл ама докато го провери :D ...естествено , че си поръчах :D :D :D ...4,5мм. за 26 лв - просто супер :D :D :D
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от Булти »

...баси ...дори сварих да намеря едни други чорапи ...но тия от Видракс знаят как да убеждават хората :wink: ...Юлиане благодаря ти за вниманието дето ми отдели :D :D :D ...още едно по-голямо меру ти пожелавам :drinkers:
Vidrax
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 109
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 8:35 pm
Обратна връзка:

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от Vidrax »

baretata написа:Вчера си поръчах Навата, буи ,нож, гумен колан Salwi, купих си чорапи. Ама голям зор беше да намеря магазина на ул. Раико Жинзифов 40 във Варна. Наврян в едно мазе, никаква индикация за магазин. Уж са дистрибутори на Видракс, а продавачката ми казва,,Стига със стоките от тоя саит бе. Не им разбирам,, . След хиляда уговорки и проверки из магазина се появи един мъж, които провери в саита стоките и благодарение на него си поръчах стоката. Дадоха ми единствения размер XL които при проверката се оказа скъсан на 3-4 места. Колегата Vidrax ми написа че моят номер е XL дано да е така, че такъв поръчах. Не знам ако не ми стане как ще го връщам.
Така става като дават на клиентите да го пробват на сухо или без да го обръщат наопаки. И това дето са го казали "Стига със стоките от тоя саит бе" от една страна е добре, но от друга страна се учудвам колеги търговци как държат на работа такива продавачи.
Барета вземи го, прибери се, намокри го, ако трябва сложи и малко разтвор с лосион и го пробвай в банята. В случай че ти малък, изполей го и го изсуши. След това ми пиши на лични ще го сменим с по-голям. Важното е да не го скъсаш отвътре при проба на сухо.
Булти написа:...в тая връзка да запитам колегата Видракс : влязох в сайта ви и като най-дебели чорапи видях тва :
http://www.vidrax-fishing.com/catalog/p ... cts_id=626
за цена 26 кинта ..въпросите са три :
1. това ли са най-дебелите чорапи , по-дебели има ли ? ...като говорим за чорапи , не за боти , боти си имам :D , ама за тях требе си купувам нови плавници :twisted: :D
2. ако ги поръчам при Мишел или да ги доставиш там същата цена ли ще имат :?:
3. аз нося 41 номер - моя размер М ли е :?:
1. Това са най-дебелите
2. Да, същата
3. Точно М е :D
Юлиян ти отговори на мейла вече :D
The worst day of fishing is better than the best day of working!
http://www.vidrax-fishing.com
deso_bg
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 320
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 4:45 pm
Местоположение: София

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от deso_bg »

Яко я оспамихте тая тема, направо на чат я обърнахте :mrgreen:
baretata написа: Дадоха ми единствения размер XL които при проверката се оказа скъсан на 3-4 места. Колегата Vidrax ми написа че моят номер е XL дано да е така, че такъв поръчах. Не знам ако не ми стане как ще го връщам.
Колега би ли споделил какви са ти "размерите" :D И аз съм се ориентирал май към XL ама не знам ....Висок съм 185 и съм 115 кила,та се чудя дали XL или XXL.Пък от тия размери рядко има по магазините-да обърна некой да мерна.Колегата Vidrax би било добре също да помгне ако иска :D Ако трябва да давам още размери обиколки разни ....
vatus56 написа:Абсолютно съм ЗА пикалото. От както ползвам тази високо-технологична измишльотина, вече не мога да си представя, че ще се опикавам целият и лафа за "уринотерапията" и "парното", отдавна не върви. На този пич който го е измислил, трябва Нобелова награда да му се даде. Само си мисля, че жените гмуркачки са ощетени, защото те горките си нямат пишки и не виждам как ще избегнат опикаването. :D
vatus56: Би ли споделил за лаиците, пикалото какво представлява , как се прави ,като се реже неопрена цип ли се слага ???Поръчка , откъде и т.н.По силите ли е на човек сам да си го направи.
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от Булти »

deso_bg написа:Яко я оспамихте тая тема, направо на чат я обърнахте :mrgreen:
аве Десо за едни чорапи нова тема ли да правим :D ...можех и само на лични , но смятам , че засягам неща които всички вълнуват ...най-важното в случая е , че добре се получава диалога Клиент - Търговец :wink: ...ползата е взаимна :drinkers:
gogo26
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 9:06 am

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от gogo26 »

От тази фирма са много точни особено когато става въпрос за подводна екипировка,на мен не стига че ми сглобиха плавниците(пантоф+пера)безплатно,ами и отстъпка ми дадоха :smt023 :smt023 :prayer:
Аватар
justinian
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 572
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 7:19 pm
Местоположение: In Female Dreams
Обратна връзка:

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от justinian »

Митак, ти за зимата ли се екипираш ве моой?... :D :D
Сърцето на глупавите е в техните уста, а устата на мъдрите са в тяхното сърце.
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от Булти »

justinian написа:Митак, ти за зимата ли се екипираш ве моой?... :D :D
точно преди 1 година ми отрязоха палеца :evil: и сега имам да наваксвам , смятам да не закривам сезона - все пак божа работа :D...с горница 9мм. , долница 7 мм. ръкавици 6мм. , чорапи 3мм обути в ботинки 5мм и после в плавник с каишка даяна 12 часа в температура около 5 градуса :D ...джуките ти изтръпват и не ги усещаш , но винаги проблем ми правят краката , сега ще пробваме с тия чорапи , ако не станат с по-дебели , ако плавниците стягат , ще се купуват нови и т.н. ....е скоро няма да си обзаведа апартамента :D
Последно промяна от Булти на Вто Ное 03, 2009 5:20 pm, променено общо 1 път.
gunman
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 545
Регистриран на: Пет Фев 06, 2009 5:52 pm

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от gunman »

Десо, ти батка, направо се пиши при XXL-ците. Пък за пикалото питай колегата Vidrax на лични, дали могат да ти организират нещо там. Те при него са много сплотена дружина и си мисля, че ще ти решат проблема, ако разбира се, сериозно си решил да купуваш. :wink:
Обожавам мъже с прякори, означаващи женски полови органи.
Аватар
baretata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:55 pm
Местоположение: varna

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от baretata »

Мите вече съм екипиран с 3 и 5 мм чорапи, 3 и 5 мм ръкавици, 3 и 7 мм неопрен, водолазни плавници с каишки, харпунджииски Бюша. Патоса токущо му смених стрелата от 7 мм на 6,25 Демка, екипиран и готов за бои с талибаните. След малко ще пробвам в банята и Навата. И сега ако няма риба се връщам в Талибания. :D
Пашата обича смелите.
gunman
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 545
Регистриран на: Пет Фев 06, 2009 5:52 pm

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от gunman »

baretata написа:Мите вече съм екипиран с 3 и 5 мм чорапи, 3 и 5 мм ръкавици, 3 и 7 мм неопрен, водолазни плавници с каишки, харпунджииски Бюша. Патоса токущо му смених стрелата от 7 мм на 6,25 Демка, екипиран и готов за бои с талибаните. След малко ще пробвам в банята и Навата. И сега ако няма риба се връщам в Талибания. :D
:lol: Бе я си стой на задника тука !!!! При талибаните ша ми ходиш :roll:
Той язовира е близо до Кабул, ама ония идиоти като съм гледал как ловят сом с РПГ-тата, току виж са ти метнали една от брега, ей тъй за кеф.
Като искаш риба, обади ми се предния ден да размразя някоя и друга торба от фризера, че да се освободи място за ракийката и мастичката и идвай да хапнем и да се видим. Нали знаеш, че домът ми е отворен за теб ? :wink:
Хем ще сменим и ластика на Патос-а с един дето само мои хора го ползват.
Обожавам мъже с прякори, означаващи женски полови органи.
adventurebg
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 10:01 pm
Местоположение: Слънчев Бряг
Обратна връзка:

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от adventurebg »

Владо Владо егати неопрена егати костюма :D :D :D иде ми и аз да дойда :D ай :drinkers:
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ ТОВА, КОЕТО МИ ДАВА МОРЕТО!
terzo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 703
Регистриран на: Съб Авг 29, 2009 1:52 pm
Местоположение: Равда

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от terzo »

Владе много се заиграхте,че ако идва Баретата да сменя от ония ластици да мине през Равда и аз да взема да ги сменям макар че имам оше от тях :drinkers: :drinkers: :drinkers:
deso_bg
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 320
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 4:45 pm
Местоположение: София

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от deso_bg »

gunman написа:... сом с РПГ-тата, ей тъй за кеф...
ИзображениеИзображениеИзображение towelhead-и батенцееее

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/vcM3VZpUnCA&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/vcM3VZpUnCA&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
deso_bg
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 320
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 4:45 pm
Местоположение: София

Re: ИЗБОР НА КОСТЮМ (НЕОПРЕН)

Мнение от deso_bg »

deso_bg написа: Бихте ли споделили за лаиците, пикалото какво представлява , как се прави ,като се реже неопрена цип ли се слага ???Поръчка , откъде и т.н.По силите ли е на човек сам да си го направи.
Некъв чорап за баблюгата и изход с цип към морето ли е?

Траете братче не е истина, човек трябва думите с ченгел да ви вади - ебати партизанското движение :evil: :evil: :evil:
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”