за пясъка

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

merj66
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:04 pm
Местоположение: plovdiv

Re: за пясъка

Мнение от merj66 »

Нещо ме бъркаш с Леонид Брежнев ми се чини!!!! :roll:[/quote]

Нямам нищо против теб,но явно не знаеш,за какво иде реч.
Тази сеч ,просто трябва да се види,за да разбереш ,колко е грозна.
slivnalia
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3343
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 6:29 pm
Местоположение: Стоян Петров- Сливен

Re: за пясъка

Мнение от slivnalia »

Молбата ми е да запазим добрия и приятелски тон :wink:
Изображение
Аватар
beis
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1806
Регистриран на: Сря Окт 29, 2008 7:50 am
Местоположение: Пазарджик

Re: за пясъка

Мнение от beis »

не е редно да слагаме всички под един общ знаменател има хора и хора :wink:
Изображение Изображение Изображение Изображение
slivnalia
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3343
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 6:29 pm
Местоположение: Стоян Петров- Сливен

Re: за пясъка

Мнение от slivnalia »

beis написа:не е редно да слагаме всички под един общ знаменател има хора и хора :wink:
:smt023
Изображение
n1kk1
новобранец
новобранец
Мнения: 38
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 1:07 pm
Местоположение: Пещера

Re: за пясъка

Мнение от n1kk1 »

ДАм ... бракониерска раота .. и който ми казва,че на пясъка се хващат мирни риби на изкуствени примамки мн му здраве .. :) Познавам водоема добре ... рибите са диви и борбени заради топлата вода .. но не е от "Дивите водоеми " ,на които можеш да хванеш шаран на блесна :)
rokoradkoff
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Мар 17, 2005 3:32 pm

Re: за пясъка

Мнение от rokoradkoff »

Еми аз се опитах в една друга тема да кажа,че това си е живо косене,но никой не ме подкрепи и хората си мислят,че това си е позволено и стават все повече.
Изображение
Разговор по телефона:
-Ало-о,о-о-о кво стаа...
-....
-Ами-и,аз съм тука за каракуди.
-....
-Еми-и-и ловим ги на едни блесни...

Има ли смисъл да коментирам,аз също хванах един шаран на единична кука номер 4 със симеон на нея,естествено за окото.

Ето и един,който си косеше както си му е реда,извинявам се за лошото качество:
http://www.youtube.com/watch?v=ngp3o5NhJC8

Това е моя улов:
Изображение
HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: за пясъка

Мнение от HAZART »

n1kk1 написа:ДАм ... бракониерска раота .. и който ми казва,че на пясъка се хващат мирни риби на изкуствени примамки мн му здраве .. :) Познавам водоема добре ... рибите са диви и борбени заради топлата вода .. но не е от "Дивите водоеми " ,на които можеш да хванеш шаран на блесна :)
Колега(не ти знам името,от НИК-а ми прилича на интегрална схема), вместо да си чешем езиците, да идем и да проверим,но ако се хване мирна риба на зимна блесна по всички правила ,блесна с ед.кука уловена за устата,ще се извиниш ли публично?
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
rokoradkoff
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Мар 17, 2005 3:32 pm

Re: за пясъка

Мнение от rokoradkoff »

HAZART написа:
n1kk1 написа:ДАм ... бракониерска раота .. и който ми казва,че на пясъка се хващат мирни риби на изкуствени примамки мн му здраве .. :) Познавам водоема добре ... рибите са диви и борбени заради топлата вода .. но не е от "Дивите водоеми " ,на които можеш да хванеш шаран на блесна :)
Колега(не ти знам името,от НИК-а ми прилича на интегрална схема), вместо да си чешем езиците, да идем и да проверим,но ако се хване мирна риба на зимна блесна по всички правила ,блесна с ед.кука уловена за устата,ще се извиниш ли публично?
Еми хайде веднъж завинаги да го решим този спор,ти ще ловиш аз ще те снимам.Само да уточним,една от 10 ли ще е за устата или...
По добре първо вземи най-малката си зимна блесна и пробвай да я натикаш в малката каракудска уста без да я сцепиш,да не се гледаме с наведени глави после.
HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: за пясъка

Мнение от HAZART »

rokoradkoff написа:
HAZART написа:
n1kk1 написа:ДАм ... бракониерска раота .. и който ми казва,че на пясъка се хващат мирни риби на изкуствени примамки мн му здраве .. :) Познавам водоема добре ... рибите са диви и борбени заради топлата вода .. но не е от "Дивите водоеми " ,на които можеш да хванеш шаран на блесна :)
Колега(не ти знам името,от НИК-а ми прилича на интегрална схема), вместо да си чешем езиците, да идем и да проверим,но ако се хване мирна риба на зимна блесна по всички правила ,блесна с ед.кука уловена за устата,ще се извиниш ли публично?
Еми хайде веднъж завинаги да го решим този спор,ти ще ловиш аз ще те снимам.Само да уточним,една от 10 ли ще е за устата или...
По добре първо вземи най-малката си зимна блесна и пробвай да я натикаш в малката каракудска уста без да я сцепиш,да не се гледаме с наведени глави после.
Научете се да четете бе колеги,нито четете,нито ловите.А пък ако случим на търмъкчии,ще видиш на живо как плуват вампор или по гемиджийски.
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
Аватар
sampo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1218
Регистриран на: Сря Юли 13, 2005 7:38 am
Местоположение: София

Re: за пясъка

Мнение от sampo »

Любимата ми блесна е Касмастъра, ползвам го целогодишно, споделям само факти... На Искъра посред лято на помпане между костура и бялата съм хващал и едри каракуди, но винаги за устата. Ако ще говорим за търмъчене за к'во ти е да слагаш блесна ?
ps: Никога не съм участвал в зимните кланета на Пясъка :roll:
На платено не одим !
n1kk1
новобранец
новобранец
Мнения: 38
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 1:07 pm
Местоположение: Пещера

Re: за пясъка

Мнение от n1kk1 »

Колега всичко е ок но защо трябва да говорим така грубо .. Нито съм обидил някой, нито съм казал нещо лошо.. :).Не отричам че шаран се хваща на изкуствона примамка,но само на така диви водоеми,с голяма надморска височина водоеми... (аз не съм хващал никога !) Ако твърдиш че си хванал шаран на тролинк на аз.Пясъчник ... незнам какво да кажа.. Шаранджийте по форумите хвърлят по 200 метра .. плувкарите по 300-400 оклей за 1 час , а ти на тролинг с блесна хващаш шаран на Пясъка с тройката вътре в устата ...евала ти ..
Поздрави !!!
n1kk1
новобранец
новобранец
Мнения: 38
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 1:07 pm
Местоположение: Пещера

Re: за пясъка

Мнение от n1kk1 »

А да и +това няма за какво да се извинявам :).Форумите са за това през свободното време да се забавляваме и да споделяме опит и емоции ...и HAZART името ми е Николай(Ники)(n1kk1)-не е толкова сложно..
ПС:Съжалявам за спама .., ако се брои за такъв .
merj66
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:04 pm
Местоположение: plovdiv

Re: за пясъка

Мнение от merj66 »

Риба се лови и от брега,на плувка.

Изображение
27.12.2009
ringo_6
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 7:35 am
Местоположение: Пловдив

Re: за пясъка

Мнение от ringo_6 »

merj66 ,тези риби кога си ги хащал
yzyna
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1411
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 12:15 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: за пясъка

Мнение от yzyna »

Значи ако реша да потърся хищник на Пясъчник на зимна блесна,то тогава аз съм бракониер............,така ли да го разбирам?Ми който има желание и между редовните риби хване някоя за ръчичката,да я пусне тогава!Предполагам.че голяма част от колегите са ловили алай и карагьоз през зимните месеци на река,та там измежду рибите хванати по правилата,задължително при интензивен риболов има поне 10-тина риби не в устата,кой е виновен??Или дай да спрем нацяло зимния риболов,защото аджеба рибата се е групирала!
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”