хапе ли сома

Модератор: sapuna

Краси_поборника
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2753
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 1:59 pm

Мнение от Краси_поборника »

То и за това има воблери със ниска честота на колебанията-така наречените шадове специално ги препоръчват производителите
за риболов на сом при тролинг,от което би трябвало да се съди
че вибрациите със ниска честота дразни сома и тои атакува.
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от krokibg »

Бъра,бъра,бъра.................и пак няма снимки или видео.Дайте да говорим сериозно.Много малко хора от форума са наистина сомаджий,и ако погледнете по никовете и там във форума имаше нещо като -- На колко години си????? Повечето колеги със много голямя сигурност казват и мене ме е хапал но нямят и по-един хванат сом -БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ КОЛКО ГОЛЯМ,но имат мнение.Вече се пукам от смях.Стига се излагайте !!!! И мене са ми одирали ръцете като ги вадя за устите,както повечето сомаджий го правят,но това не е хапане.И пак повтарям......пускайте ги ако Ви посягат да ви хапят,аз ще ги хващам ,нека мене да хапят :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Фуцата
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 434
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 10:52 am

Мнение от Фуцата »

Krokibg написа:.Вече се пукам от смях.Стига се излагайте :
Кроки ако ти е много смешно се поощипи някъде където боли повече :wink: Какви снимки кво видео какви доказателства търсиш??
При теб проблема е че смяташ своето мнение за миродавно и и не вярваш на колегите.Все едно да ти искам доказателство че си хванал сома от Марица на воблер а не на нещо друго. :lol: :lol: :lol:
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от krokibg »

Приятелю,доста пишем по тази тема и никой нищо доказано не пише,само бръщолевят.АЗ КОГАТО КАЗВАМ ЧЕ СОМА НЕ ХАПЕ,ЗНАЧИ ЗА МЕНЕ НЕХАПЕ.А ЩОМ ВАС ВИ ХАПЕ - ДОБРЕ.Ако искаш от мене доказателства за хванатите от мене риби,ИМАШ ГИ,само кажи какви точно искаш.Ще дам имана на хора който са били със мен,телефоните на същите хора,имена на хора който са били около нас когато съм ги вадил,снимки и т.н.Само кажи какви да са доказателствата.Що се отнася до хапането,от всичките хванати до сега сомове от мен,ми дават право да твърдя че сома НЕХАПЕ,а който твърди обратното нека го докаже.Това мисля че е достатъчно.Хората са наистина неверници,но можеш ли да ме накараш да се съглася със тази глупост като никъде във никой друг сайт чужд или наш не съм видял друга такава глупост,като това безпочвенно твърдение.Сега се качвам на моя язовир и се надявам в понеделник като се върна да видя и прочета нещо реално.За сега чао,че ме върна от вратата,тъкмо тръгвах.Чао - за сега.И без сръдни :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

хапе ли сома

Мнение от Emo-83 »

Естествено че сома хапе.Не зная какво точно искаш да чуеш.Спът ли жените с мъже.Всяко живо съшество,което има уста хапе.А какви доказателства търсиш. Трябва да повярваш на думи.Ако искаш да те ухапе вържи един на късо въже и на другия ден си поднеси ръката леко към него.Но не откам опашката.
Николай Стефанов
новобранец
новобранец
Мнения: 93
Регистриран на: Вто Окт 03, 2006 10:51 am
Местоположение: гр. Търговище
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

Те Ви сега малце на майтап и мойто мнение:
И ХАПЕ и НЕ ХАПЕ !!! / малелееееей познах /
:lol: Мен лично НЕ МЕ Е ХАПАЛ !!!! Мога да го докажа със снимков материал!!
То е или защото съм дърт, грозен и горчив , или защото не съм хващал или щото просто ме хапят мухите... :smt102 .
Пък на тези момченца дет ги хапят поповите лъжички / кат Калинчо да речем / шъ им кажа аз на тях: не ми се правете на сомски зъболекари и не си мийте краката !!!
Щото завчера една зъболекарка ми замириса на хубавичко и рече да ми бръкне в устата...Малеее , как я гризнах за вратлето :smt058
Опитите не се броят - важен е крайният резултат !
Аватар
biserpp
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 424
Регистриран на: Чет Ное 23, 2006 4:54 pm
Обратна връзка:

Мнение от biserpp »

хапе вийдъл сам го с собствените си очи
и то не някои огромен а соме което ненадвишаваше 6-7 кг
Изображение
Аватар
kalins
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 157
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 1:02 pm
Местоположение: София

Мнение от kalins »

Николай Стефанов написа:Те Ви сега малце на майтап и мойто мнение: .
Пък на тези момченца дет ги хапят поповите лъжички / кат Калинчо да речем / шъ им кажа аз на тях: не ми се правете на сомски зъболекари и не си мийте краката !!!
Щото завчера една зъболекарка ми замириса на хубавичко и рече да ми бръкне в устата...Малеее , как я гризнах за вратлето :smt058
:D :D :D То и поповите лъжички хапят ама ние не можеме да го видим.А ако на зъболекарката щерката е мед.сестра и аз ще хапя.Не само за вратлето
Добре е да си добър
Николай Стефанов
новобранец
новобранец
Мнения: 93
Регистриран на: Вто Окт 03, 2006 10:51 am
Местоположение: гр. Търговище
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

kalins написа:
Николай Стефанов написа:Те Ви сега малце на майтап и мойто мнение: .
Пък на тези момченца дет ги хапят поповите лъжички / кат Калинчо да речем / шъ им кажа аз на тях: не ми се правете на сомски зъболекари и не си мийте краката !!!
Щото завчера една зъболекарка ми замириса на хубавичко и рече да ми бръкне в устата...Малеее , как я гризнах за вратлето :smt058
:D :D :D То и поповите лъжички хапят ама ние не можеме да го видим.А ако на зъболекарката щерката е мед.сестра и аз ще хапя.Не само за вратлето
Явно голяма глупост съм постнал по-горе :smt024
Как го позна туй за дъщерята, верно е мед. сестра, ма голяма сомица е да знайш. :smt061
И ква стана тя сега - то сичко живо хапе, даже и сома!!!/ ма не всички -явно отбира/ :lol: :lol:
Опитите не се броят - важен е крайният резултат !
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

хапе ли сома

Мнение от Emo-83 »

Калине,кво се се редиш в А група.Млад си,а така и неразбра-ти наблягаш на количеството-а ние на качеството.
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Мнение от Emo-83 »

Доказателство дали хапе сома-може ли да приемете думите на 7 човека.На Емил Крастев му свали цялата кожа от ръката-с доста дълбоки рани.Канибала му я проми веднага с реванол,но въпреки това забра.Ходихме до аптеката на Цонево за антибиотик.Там аптекарката е убийство в Ориент Експрес-особенно след 3 ден.Сома хапе когато отпочине и не го дарпаш за въжето.Мен ме е хапал и докато му бъркам с ръкавица в устата.Случвало ми се 2 пъти.Беше хванат за главата и посягайки кам устата ми свали ръкавицата.Но не очаквайте да видите плуващи краиници и отхапани гребла.Зъбите могат само да те ужулят.
Николай Стефанов
новобранец
новобранец
Мнения: 93
Регистриран на: Вто Окт 03, 2006 10:51 am
Местоположение: гр. Търговище
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

Teleto написа:Доказателство дали хапе сома-може ли да приемете думите на 7 човека.На Емил Крастев му свали цялата кожа от ръката-с доста дълбоки рани.Канибала му я проми веднага с реванол,но въпреки това забра.Ходихме до аптеката на Цонево за антибиотик.Там аптекарката е убийство в Ориент Експрес-особенно след 3 ден.Сома хапе когато отпочине и не го дарпаш за въжето.Мен ме е хапал и докато му бъркам с ръкавица в устата.Случвало ми се 2 пъти.Беше хванат за главата и посягайки кам устата ми свали ръкавицата.Но не очаквайте да видите плуващи краиници и отхапани гребла.Зъбите могат само да те ужулят.
Ауууу, много страшно, уплаших са , ама много. Ма да имаше и някоя снимчица - щех да повервам. Ма тъй на голи призказки....
Шъ взема да си ходя аз за каракудки....от тез дет ги хапе сома.....
Опитите не се броят - важен е крайният резултат !
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Мнение от Franko »

Мисля,че темата се изчерпа.За тези които ги интерисува,това дали хапе сома,нека да пресметнат мненията на колегите и сами да си направят извода.Достатъчно е писано(според мен).Да се спори е безмислено.Как да го документирам,като става мигновенно и супер изненадващо.Все едно да вземеш фотоапарата и да чакаш да снимаш падаща звезда или нещо такова.И пак да се върна на точната дума/ХАПЕ ЛИ/,а не отхапва,отгризва и т.н. Имам достатъчно опит,доста сомета(до 11кг.)и само веднъж ме е хапал.Айде хващайте много и да ви се случват такива нещица.Пожеланието ми е с добро намерение към тези които не вярват и спорят. :smt056
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
Заключено

Обратно към “Риболов на хищници”