КАКВО НИ ТРЯБВА

Модератор: sapuna

Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Мнение от Emo-83 »

аз ползвам такьв сонар ФУЦА.Свьржи се с мен,ако ТАРЗАН не иска.
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

Торбалан написа:Дедо попе, преподобни Напърпоряне,
Каноника изисква когато си в църквата да пребиваваш во блаженно смирение, а не да залиташ по нещица и дела, нашепвани от дявола :twisted: . Като например – дядова усуканичка, пушкин, ладилно чанте, люто /зло/ чушле, лапай-топа, бирички разни и други предмети на прелюбодеянието. Ей, голям си пезевенк значи. :lol: :lol: :lol:
Сине...чадо...ей тук точно тук требе да се замислиш и да русуждаеш дълго...щото имено тук си согрешил :idea:

тъй..дядя да ти каже...сине тва не е надпревара с дявола бре...превърни го в удоволствие тоя риболов...а не във суха скучна материя :idea: че то риболов ли е ако не куснеш глътчица на задоволство на чист въздух привечер...ми хората на брега се търкалят от напиване...знаш ли ти колко колеги дядо ти го Нафърфори е видял да излизат в 6 следобяд от водата щото салатката им е турната на софрицата ???

пък аз тогази улазям у водата...ми ние Хасан не сме ли ора бре мискин...що да мъчим душите си ???

арно си е чадо да си има ред и табиет !!! млад си и вриш от енергия...но живота друго дума сине...иска да уважиш душицата си.. :idea:

а за Божията връзка (лап-топец) ми чадо зарад вас зех да я нося...да четете фреш инфо..от водата...от мястото на събитието...зарад туй чадо!

не искам да ставаш Ливаче номер 2 и да улазяш у водата с бамбонки лукчета оти чадо оня дрът сом е на диета...за тва не ще да пие..че а зафана а спирка нема... :idea:

знам го тоя хайлазин...винаги има нещо такова за подгряване...и зе да се учи от мен...НЕ МЕ ГЛЕДАЙТЕ ШУ ВЪРША А МЕ СЛУШАЙТЕ ШУ ВИ ГОВОРЯ

маааа пръжки тоя серсемин, а са свети пости ..ма ша зема налъма да го прасна... :lol: :lol: :lol: :lol:

отивам да ви пална свщица та шефа да ви прости :idea: :idea: :idea:

Конката сине е свещен благодат ...туй от мен да знайш :wink:
Господ може всичко чада мой !
Фуцата
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 434
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 10:52 am

Мнение от Фуцата »

Teleto написа:аз ползвам такьв сонар ФУЦА.Свьржи се с мен,ако ТАРЗАН не иска.
Благодаря!!! :lol:
Respect
Фуцата
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 434
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 10:52 am

Мнение от Фуцата »

отец Ми Го Нафърфорий написа:не искам да ставаш Ливаче номер 2 и да улазяш у водата с бамбонки лукчета оти чадо оня дрът сом е на диета...за тва не ще да пие..че а зафана а спирка нема... :idea:
Не лъжи хората,на диета не съм и не съм бил(който ме е виждал знае)
Май е време да изядем едно животинче някъде :wink:(вичките не аз и ти) :lol: :lol: :lol:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

какво ни трябва

Мнение от Emo-83 »

Не подценявайте парашутите.Те са нужни за дрейфа с които се движим.Ползваме минимум 2бр.На Ивайловград може и с един.За сонара-дълго време го подмятах,като ненужен куфар.Сега той ми помогна да хвана сома.След това с Калин показахме на един от неверниците на живо екшана.За съжаление сома се откачи,но ми свали 3 пласта епидермис от ръцете.Настрйките въведе Лъчо от Алемите.Видяни са от Италианци-в сайт.
Последно промяна от Emo-83 на Пон Дек 18, 2006 2:03 pm, променено общо 1 път.
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Re: какво ни трябва

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

Teleto написа:.След това с Калин показахме на един от неверниците на живо екшана.
и при мен се видя на екрана...на всички разказах Емо и тук съм писал как стана...как си се вдигна от 23 м и удари до несвяст...

но като се намери ръката на дявола да се появи в тоя миг и....айде Спайдър и ти не ударжа...

а и ние с интерсес наблюдавахме и колкото бе екрана голям толко бе дълга и дъгата...сома бе огромен...

всичко очаквах но не и това някой да ми възседне пръчката и да не я пуска... :twisted: :twisted: :twisted:

още съм бесен...все едно да ти удари на теб а аз да я натисна с все сила и да ти викам вади го ако мож...а той сома си натиска в тоя миг до болка..............

камшичен удар...и чао соме ! :twisted: :twisted: :twisted:
Господ може всичко чада мой !
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

май си прав...време е да се съберем на печено...за съжаление моето барбею не е готово...в момента се строй комплекса...другаде ще е за сега...

а павурчето заедно ще смукнем...а ти досега що и дума не си ми обелил че имаш проблем ?

как и да е...моя сонар пак изгоря...за втори път му е...

май ще дам 1800 $ знаеш за кой модел..мамицата му..ще го взема да знаеш !

къде ти отиде писанието бре...затри се!
Господ може всичко чада мой !
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Мнение от Emo-83 »

Не пиша,защото ми смениха знаците на клавиатурата и сега съм Уди кълвача.А относно изпусканията го има в играта.Един изпуснах щото бях много сигурен.Изморен държа го за устата на 1м. от брега-само да го ушия.Но нали сам Леваков не сам отпуснал аванса.А и не предположихя,че ще скаса 1мм.след като е изморен.Тогава се сетих за Петьо.Беше някъде около 70кг. А ти превързвай по-често и вземи по здрав хипрон.Ще пиша по кратко,че иначе ще седя цял ден пред компютъра.
Краси_поборника
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2753
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 1:59 pm

Мнение от Краси_поборника »

Аз да попитам :?: когато сома вече е засечен и случаино легне на дъното възможно ли е да го вдигнеме като изпъниме влакното вертикално на горе и по него пуснеме един голям камък да го удари по главата :smt021 до колкото знам става въпрос за голям сом,ако легне на дъното вдигането му е доста трудно. :roll:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Мнение от Emo-83 »

Kоето мене ме учуди,че и двата големи сома ми стигаха до дъното на затегнат аванс.Само дето не лягаха долу.На едното място беще 24м а на другото 20м.Застояваха на 12м без да можеш да ги повдигнеш.На едното място имаше дървета и влакното ми беше наранено до 20 м.Добре е,че не е шаран иначе много малко от големите ще изваждаме.Това за дъното според мен важи за вадене на сом от брега.Тогава и влакната са по-тънки и за напъване не се говори.
AAAAAA
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 217
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 3:04 am

Мнение от AAAAAA »

Аз ли съм кьорав или никъде не видях слънчеви цаиси?
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

има..пропуснал си ги !
Господ може всичко чада мой !
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

Поборников написа:.. и случаино легне на дъното възможно ли е да го вдигнеме като изпъниме влакното вертикално на горе и по него пуснеме един голям камък да го удари по главата
е тва ме разсмя до сълзи..евала Побойников...ашколсун :idea:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

има си техника чадо...академична при това...кат доеш..ши та светна...и нема да е с камик углави... :idea:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ей разби ме...да знаеш :idea:
Господ може всичко чада мой !
AAAAAA
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 217
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 3:04 am

Мнение от AAAAAA »

:wink:
Последно промяна от AAAAAA на Съб Дек 23, 2006 2:36 am, променено общо 1 път.
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

iogo написа:Поляризиращи очила биха били полезни а също и слънцезащитен крем за хора които имат проблеми.
ех Асене, Асенееее

се требе ти да видиш и да ти се доказва :idea:
Господ може всичко чада мой !
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”