Мнение за стол при риболов на мач

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
azareus
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 529
Регистриран на: Пет Сеп 27, 2013 9:08 pm
Местоположение: Видин

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от azareus »

Поради сходна дилема с тази на колегата относно това "на какво да се седи за напред", и за да не Ви прозвучи многозначително "онова" се отхвърля и остават стол или платформа :) Спрял съм се конкретно на две неща понеже по начало бюджета ще е около 250-300лв., та идеята е или стола на Middy с прикачните http://megafishing.bg/product/209/stol- ... monty.html" onclick="window.open(this.href);return false; или платформа на марката Milo и конкретно тази http://www.milobg.com/index.php?route=p ... ct_id=6393" onclick="window.open(this.href);return false; , като в последствие ще се оборудвам и с нужните ми прикачни. А сега къде, как и колко: риболова ми се изразява основно в еднодневни излети на диви водоеми или р.Дунав. Водоемите, които посещавам са с не особено удобни брегове на "дашните" места. От по-горе написаното самият аз смятам, че платформа ще е по-удачният вариант, но бих искал и вашето мнение.
Да добавя, че Корума като вариант ми идва доста скъпо и се отказах от него по финансови причини.
"Основен недостатък на човека е, че не предвижда буря, когато времето е хубаво..." /Макиавели/
Аватар
azareus
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 529
Регистриран на: Пет Сеп 27, 2013 9:08 pm
Местоположение: Видин

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от azareus »

За да не си чупите пръстите по клавиатурите да давате идеи и предложения, реших проблема със седенето! :) Взех си стол Корум. :wink:
"Основен недостатък на човека е, че не предвижда буря, когато времето е хубаво..." /Макиавели/
haga
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 729
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 4:52 pm

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от haga »

azareus написа:За да не си чупите пръстите по клавиатурите да давате идеи и предложения, реших проблема със седенето! :) Взех си стол Корум. :wink:
:smt023
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от ivelin_1976 »

azareus написа:За да не си чупите пръстите по клавиатурите да давате идеи и предложения, реших проблема със седенето! :) Взех си стол Корум. :wink:
Значи можеш и сам да взимаш правилните решения :lol:
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от butnik »

Айде и след мачов риболов да се похвалиш колко пъти гърба ти отмаряше на облегалката.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
nasko3333bg
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 5:02 pm

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от nasko3333bg »

Със здрав да си го ползваш колега и много риби!
Todorin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 5:04 pm

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от Todorin »

Браво, да го ползваш със здраве. Правилен избор. Стола го ползвам вече три години и съм много доволен.
Аватар
М. Сталев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Сря Май 18, 2011 5:00 pm
Местоположение: Димитровград

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от М. Сталев »

аз пък си купих платформа за тази цел ,стола също става, по лек е ,но няма къде да си събереш инвертара а и има още доста минуси спрямо платформата според мен
nasko3333bg
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 5:02 pm

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от nasko3333bg »

М. Сталев написа:аз пък си купих платформа за тази цел ,стола също става, по лек е ,но няма къде да си събереш инвертара а и има още доста минуси спрямо платформата според мен
И какви са минусите?
Аватар
М. Сталев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Сря Май 18, 2011 5:00 pm
Местоположение: Димитровград

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от М. Сталев »

Не ми се разисква ,но се замисли защо освен за федер никой на запад не използва стол !!!!
nasko3333bg
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 5:02 pm

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от nasko3333bg »

ОК!Всеки си лови с каквото му харесва.На мене Корума ми върши чудесна работа,обурудвал съм го с почти всички прикачни,предстои ми да си взема и скара.Ловя основно на мач.
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от butnik »

nasko3333bg написа:ОК!Всеки си лови с каквото му харесва.На мене Корума ми върши чудесна работа,обурудвал съм го с почти всички прикачни,предстои ми да си взема и скара.Ловя основно на мач.
Само не прави опити да ни убеждаваш,че шаранджийските столове са за мач.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от ivelin_1976 »

Ясно е, че всеки си има мнение по въпроса, но за мен стола си е по-удобен. За циганиите си имам куфар. По мои наблюдения в повечето случаи при риболов на мач рибите не кълват гол след гол, така, че е един плюс да можеш да се отпуснеш, а не цялден да стоиш като наказан. Като не забравяме, че може да се ползва и при други видове риболов, както и не веднъж съм си поспивал на моя :).
п.п.
butnik написа:само не прави опити да ни убеждаваш,че шаранджийските столове са за мач.
Уважавам опита ти, но би ли споделил, кой е този, който определя стандарта кой стол за какъв риболов е? Не е ли по-важно всеки да се чувства комфортно при упражняване на любимото ни хоби?
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
haga
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 729
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 4:52 pm

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от haga »

Не е ли по-важно всеки да се чувства комфортно при упражняване на любимото ни хоби?
:wink:
:smt023
:smt041
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
nasko3333bg
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 5:02 pm

Re: Мнение за стол при риболов на мач

Мнение от nasko3333bg »

Само не прави опити да ни убеждаваш,че шаранджийските столове са за мач.[/quote]
Не убеждавам никого за нищо.Изказвам си мнението по темата!Много колеги са пред дилемата стол или платформа и се опитвам да бъда полезен!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мач”