ЧУДНО МЕСТЕНЦЕ 2

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

8)
Последно промяна от AL KAPONE на Нед Юни 01, 2008 7:41 pm, променено общо 1 път.
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

понеже,по незнайна причина не мога да туря картинката слагам само линка и обяснявам http://gallery.nariba.com/showphoto.php?photo=8797 както се вижда-Гулянци е доста тарикатски град-НА вит,на 10км от дунав,на около 25 от осьм и на около 40 от искьр и то все готините долни течения.аз до там пьтувам през долна митрополия,комарево и пр ,без да сьм много горд с тая рисунка,ще се опитам да обясня 1.влиза се в града и се хваща наляво пьтя за дьбован,дето го нема на картата..табели обаче има ,спокойно .на самото излизане от градо,след около 800мт има разклон надсясно,асфалтиран-фаща се по него-отдясно ви остава един канал,който може и да има вода,може и да нема,след около 1,5 км се стига до дигата на дунав-няма как да сбьркате-тя просто застава пред вас,качвате се по дигата и веднага слизате надолу и само направо през гората,след около 500м излизате на реката-които ми е видел снимката,как ми дьрпа трактора буса-оттам е :lol: :lol: ама сега не е така,насипаха камьни и направиха нещо като пьт,чака,че се минава-супер место!!!ако пьк завиете наляво по дигата след около неколкостотин м излизате на едни кьщички,има и хижа и сьщо гхотини места,за щука главно и дребна риба-има вливания без грам течение,вьртежи и пр..бе екстра е..2 ако искате на вита-хващате надясно-за никопол и на излизане минавате по един мост,а срещу вас има жп линия-веднага след моста се завива надясно и вира дето стига до моста е трепач,ако не ви хареса-продьлжавате през гораъта-тополи и стгате до едни порти-мисла че са на горското-заобикаляте отдясно и тьрсите място-трепач,пак :lol: 3.ако искате екшьн,тогава подминавате моста,жп линията и цепите кьм никопол,в село милковица-минавате почти цялото село и на един завой виждате спирка,преди кояро има черен не лош пьт,цепите по него-само направо,пак пресичате жп линията и след около 2 км излизате на вита-там,надясно,преди един мост и се оказвате на едно место дето имас дьлбочини по 10м,гони се щука и сом..сори за пр грешки,но имам ужасно вьзпаление на некви мускули,плексит и пр и пишем с една рька :lol: :lol:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

http://gallery.nariba.com/showphoto.php ... 500&page=1 за искьр:пьрвото топче е чомаковци-преди моста-десно има бент и преди моста вляво става дебел и як вир,дето има и бял амур и квото си искате-дестинацията е или преди или след моста,но през селото,ама няма как да обясня,що са хиляди завои-питаите на място,другото което е-минава се през селото и след един мост се завива наляво-там има едно като остров но е трудно достьпно ако си жаслиш мпсето,инак има огромни мрени,после,цепите за койнаре-на влизане в селото се завива веднага в дясно и само направо-преминава се една бензиностанция и след нея се излиза на един гаден бетонен пьт-само по него,докато се стигне един мост,опресича се моста и аз сьветвам в ляво,може и в дясно-пролртта особено излизат морунаши по кило :!: на глава е подобно,както и на пелово-лево и дфесно от моста-староселци ми е любимо обаче-има дьлбочини,водовьртежи,сомове и пр..кат се влезе в селото се хваща за ставерци и вслед селото има един мост-надясно и пак надясно-има нещо като остров дето се пресича една вода дьлбока около 30см,колите не са ти баш до гьза,но са преди тая вода-рькав,на сянка и пр-мнооо яко место,наслука,че ме заболе рьката пак :lol:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

ок,идеята бе добра,но както виждам и си знаех-нема см. аз лично спирам.наслука,колеги :D
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

5кила написа:ок,идеята бе добра,но както виждам и си знаех-нема см. аз лично спирам.наслука,колеги :D
До 5кила:
Знаешли този виц дето в ада само на казана - кадето врели Българите нямало пазач? :!: Ми ние сме такова общество.......само консуматори....... неколко да дават и хиляди да взимат :idea: затова няма никога да се оправим.......нито обществото.....нито народа.......нито рибарите........ :toimonster: на мен лично много не ми пука щото аз съм замесен от друго тесто, общо взето квото е трябвало съм се напънал и съм посдтигнал. Обаче ми е чудно кога останалите ще спрът да чакат и ще решат да дават.....нали за да вземеш първо трябва да дадеш! :idea:
5кила, Кроки и другите които писаха и споделиха своите местенца.......голямо БЛАГОДАРЯ :wink:
5кила и аз ще постъпя като теб..........не губим ние губят останалите :wink:
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

....когато господ питал що на бьлгарския казан няма пазач,св петьр казал:ааа,то нема нужда-и да трьгне някой да излиза,те другите го дьрпат обратно :lol: :lol: :lol: да доуточня,де,че некой може и да не го знае :lol: :lol: а относно всичко това...никой не е искал признания или нещо подобно-моеше да стане интересен форум просто и донякьде стана де,аз поне сьм леко доволен,па като трьгнете кьм хасково-биите един ферман,айде-ще се чуваме тука по форумите :wink:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Мнение от AL KAPONE »

8)
Последно промяна от AL KAPONE на Нед Юни 01, 2008 7:42 pm, променено общо 1 път.
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Аватар
kendo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 176
Регистриран на: Сря Юни 14, 2006 8:58 pm

Мнение от kendo »

Така е,колеги 5 кила и Ангеле - никой не си казва ``тайните местенца`` ,и не е само в риболова :D Май като се позамислим имат право,сега ще поясня. Поне по нашия край никой не обича пловдивските бригади от ``месари``.По зле са от колония корморани - надушат ли водоем с риба,окупират го и го напускат едва след като го изловят.Имат си бусчета,които минават периодично и прибират улова - продават рибата и си докарват прилични доходи.С риск да засегна някои колеги от форума - това е факт! Май от пишещите пловдивски братя във форума само Кроки е като нас спортист :D По-миналата есен така изтърбушиха щуката на с.Злато поле,варварски.Спряха едва след инцидент....Тъй че да оставим настрана учудването защо някой си крие златните местенца с надеждата че си ги знае само той и са му бащиния,ние не ядем доматите с колчетата :?
Аватар
Kiko38
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Авг 21, 2018 9:14 pm
Местоположение: София/Ловеч

Re:

Мнение от Kiko38 »

георги н. написа:Близо до село Столник ( не далеч от София ) има едно страшно готино микроязовирче . В него има много добри запаси от риба и понеже е много закътано НЕ Е АРЕНДОВАНО . Има великолепни по размер каракуди , лин , шаран , едър уклей , червеноперка , бабушка и кротушка. По дъното има места където има хвърлено арматурно желязо и затова не е мрежено в него . гьола е малък обаче в него има доста едри риби. ако някой прояви интерес ще му пусна едно ЛС.
Здравей , колега!

Нещо не мога да уцеля как да ти пиша на лично. Би ли споделил къде е това водоемче? Л'бител съм на каракудите и бих го постил с удоволствие.

Благодаря предварително!
Аватар
Kiko38
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Авг 21, 2018 9:14 pm
Местоположение: София/Ловеч

Re: ЧУДНО МЕСТЕНЦЕ 2

Мнение от Kiko38 »

Здравейте , колеги!

Поздравления за темата! И аз до сега само четох , но мисля да се включа.

Мястото , за което искам да ви кажа е в бившата вилна зона на град Долна Баня , сега село Свети Спас. Там има едно микро язовирче, което е наистина чудно. Пътя до там не е за ниски коли , но си заслужава. По информация от местен колега има едра каракуда , шаран , лин , щука и безброй слънчеви пирани. :)

Дълбочината е голяма, аз успях да хвана една доооста прилична каракуда , но взема само на хляб. Слънчевките не дават на другата стръв да стигне до дъното....

Ето координатите: 42.283096, 23.741711

Поздрави и наслука!
Аватар
Kiko38
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Авг 21, 2018 9:14 pm
Местоположение: София/Ловеч

Re: Re:

Мнение от Kiko38 »

Kiko38 написа:
георги н. написа:Близо до село Столник ( не далеч от София ) има едно страшно готино микроязовирче . В него има много добри запаси от риба и понеже е много закътано НЕ Е АРЕНДОВАНО . Има великолепни по размер каракуди , лин , шаран , едър уклей , червеноперка , бабушка и кротушка. По дъното има места където има хвърлено арматурно желязо и затова не е мрежено в него . гьола е малък обаче в него има доста едри риби. ако някой прояви интерес ще му пусна едно ЛС.
Здравей , колега!

Нещо не мога да уцеля как да ти пиша на лично. Би ли споделил къде е това водоемче? Л'бител съм на каракудите и бих го постил с удоволствие.

Благодаря предварително!
Толкова правописни грешки на едно място не съм правил от 3 клас ... Извинявам се!
Аватар
Kiko38
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Авг 21, 2018 9:14 pm
Местоположение: София/Ловеч

Re: Re:

Мнение от Kiko38 »

Kiko38 написа:
георги н. написа:Близо до село Столник ( не далеч от София ) има едно страшно готино микроязовирче . В него има много добри запаси от риба и понеже е много закътано НЕ Е АРЕНДОВАНО . Има великолепни по размер каракуди , лин , шаран , едър уклей , червеноперка , бабушка и кротушка. По дъното има места където има хвърлено арматурно желязо и затова не е мрежено в него . гьола е малък обаче в него има доста едри риби. ако някой прояви интерес ще му пусна едно ЛС.
Здравей , колега!

Нещо не мога да уцеля как да ти пиша на лично. Би ли споделил къде е това водоемче? Л'бител съм на каракудите и бих го постил с удоволствие.

Благодаря предварително!
Мисля , че намерих въпросното водоемче. На излизане от село Столник се отделя един черен път вдясно... Самото гьолче обаче е почти пресъхнало , нямам нито едно пипане за около 1 час . Играят дребнио рибета , но само толкова.
Това са координатите - 42.726987, 23.636202
Поздрави и наслука!
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”