Фидер за риби до 2 кг ?

Модератор: Paublo_Eskobar

doktora27
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 9:30 am
Местоположение: Варна

Re: Фидер за риби до 2 кг ?

Мнение от doktora27 »

dimmitov ,би ли съпоставил новата серия на Филстар - SUPREME с по-старата PREMIER ?
+ - как ги виждаш ?
ценово са на едно ниво ,а иначе.... ?

По въпроса на колегата мисля ,че тук има много истина :
naskobo написа:При избор на фидер, по-важно е да оцениш къде и как ще ловиш, какви хранилки/форма и грамаж/ ще хвърляш, колко далеч, дълбочина, река или гьол и т.н и т.н. Големината на рибите е последна грижа
За близка и средна дистанция ,изключая река ,аз също бих предпочел лайта пред медиум .
Аватар
dimmitov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 473
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2012 4:40 am
Местоположение: Пловдив

Re: Фидер за риби до 2 кг ?

Мнение от dimmitov »

Новата серия Сюприйм като цяло има повече модели и по- голям избор. Модела Премиер освен пикера на 2,70 имаха един мулти фидер 3,60 с удължител за 3,90 медиум с акция до 75 гр и един медиум на 3,60, Новата серия има цели 5 модела като при тях няма пикер а е заместен от лайт фидер на 3,30 и освен него има два медума на 3,60 и 3,75 и две хевита на 3,60 и 3,90. Като фидера на 3,90 вече си е чисто хеви с акция до 150гр.Избора е много по- голям. Пръчките Сюприйм са с много добра изработа и удобна дръжка,добър баланс и тегло, стегнати като цяло и са малко по- леки от Премиера там където размерите се дублират. В този ценови клас мисля че няма по -добри предложения от тези на Филастар. Старата серия Премиер е признат модел, не съм чул лоша дума за него а пикера Премиер също е отлична пръчка и при това говорим за пръчка на цена под 50лв. Новите фидери са от съвсем скоро на пазара и впечатленията от тях са само от тестване в магазина и от четене на параметри, рано е да се даде оценка още ,но поне на първо четене изглеждат добре като за този ценови клас.
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛОВИ ВСИЧКАТА РИБА С ВЪДИЦА
Изображение
doktora27
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 9:30 am
Местоположение: Варна

Re: Фидер за риби до 2 кг ?

Мнение от doktora27 »

Благодаря за изчерпателния
отговор !

:smt023
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”