Съдействайте

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

Съдействайте

Мнение от Божидар »

Търся матч пръчка колеги посъветвайте каква да закупя комплект с макара за около 50 -60 лв За връзка bozko_bg@bitex.bg 048914083
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Мнение от fixxer »

Здравей, като за начало - и на теб казвам добре дошъл във форума :lol: , а след това неумишлено ще трява да те разочаровам че няма толкова евтини мачове. Има разни пръчки ментета които може би и за начинаещи не вършат работа за по 20-30 лв. но всичко качествено започва от поне 80 лв (с връзки) поемайки стремително нагоре. За макарите специално нямам представа как вървят :roll:
MapuaH
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 769
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 11:59 pm
Местоположение: София

Re: Съдействайте

Мнение от MapuaH »

Zdrawei prijatel... sajaljawam, no i az 6te te razo4arowam , njama tolkowa ewtini match prinadlejnosti.... Match prachkite warwjat okolo 100 - 130 sreden klas..... Az imam strahoten model na Tica , model Winner 4,20 m. , kupil sam go za 120 lv. i to s wrazki.... sorry no towa e istinata . Za makari sa6to moga da ti kaja, 4e pod 30 lv. njama.. Moje6 da si kupi6 na DAM, ima edin dobar machow model s tri lagera, prewodno 4islo 6:1 , ako ne se laja i malko po-malko , no war6i dobra rabota Tozi model e 30 lv.!!! Ina4e wsi4ki matchovi makari sa nad 50 lv. , goworim za dobri modeli , ne za gadnite menteta , s koito e zapljat celija ni pazar :))) Towa e kolega.... ako iska6 njakakwo info i moga da ti pomogna pi6i....
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Съдействайте

Мнение от fixxer »

Божидар написа:Търся матч пръчка колеги посъветвайте каква да закупя комплект с макара за около 50 -60 лв За връзка bozko_bg@bitex.bg 048914083
poneze mi beshe pisal da te nasocha kym nqkakva marka - za evtin variant ima na DAM neshto ot roda na DEMON ili neshto takova sataninsko beshe :) s 3 smenqemi vyrha, podhodqshta i za feeder s maksimalna akciq na naj-tvyrdiq vryh do 40 grama i struva okolo 50 - 54 leva i mislq che e udachen variant. A ot po visokite klasove mislq che Marian dobre ti e otgovoril :) Syshto ne sa za prenabregvane i Shakespeare matchovete :idea: Za sravnitelno evtina makara moga da ti preporycham edna (ne se vodi match) Shakespeare Supreme Medalist - aluminieva/grafitna shpula, 5,2:1 s 5 lagera ima raznovidnosti 0,25 0,30 0,35 i 0,40 mislq. Az licho imam takava 0,25 i sym mnogo dovolen. I tq struva mezdu 50 - 56 lv
MapuaH
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 769
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 11:59 pm
Местоположение: София

Re: Съдействайте

Мнение от MapuaH »

Zdrawei otnowo kolega, zabrawih da ti kaja, edin prijatel prodawa mnogo dobar match , wtora raka e , no e perfekten 4,50 Maver - 70 lv. Ako iska6 pi6i za info.
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Мнение от Ribar »

май и аз трябва да си купя защото нямам почти нищо .. единствените ми такъми са 1 въдица с макара (въдицата е по-стара от баба ми сигурно) супер гадна за нищо нестава имам и 1-2 резервни кукички и плувки ей тва имам аз :D
за това и аз ще се включа тук и да приемам пердложения :D
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Аватар
bigfisherman
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 227
Регистриран на: Пет Юни 04, 2004 11:58 pm
Местоположение: гр.София
Обратна връзка:

Евтиното излиза СКЪПО !!!

Мнение от bigfisherman »

Колеги, май ще трябва да ви разочаровам ... за мачов риболов - 50 - 70 лв. няма да ви оправят !!!
Трябва да отделите малко повече парички и да си вземете нещо свесно иначе можете да ловите и с обикновен телескоп ... няма разлика между евтиния мач и обикновенния телескоп. Като начало е добре да почнете на дължина 3.90м. средна акция. Ако ви хареса след време може да си вземете 4.50м. твърда акция / за по- тежки ваглери/. До тогава трябва да се научите на правилно хвърляне и подредба на линията !!! Много важни неща при мачовия риболов!
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Мнение от Ribar »

мерси за инфото аз лично ще го имам в предвид :D
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

ОТГОВОР

Мнение от Божидар »

:oops: Колеги оказа се че има и евтини и то истински пръчки в съседна нам държава от там си взех макара за мачов риболов 12 лагера и ги има за 35 лева а сега чакам да ми изпратят и мачов прът също с високо качество но тънка лайстна :?:
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

ОТГОВОР

Мнение от Божидар »

:idea: Във всеки случай не е ТУРЦИЯ а не искам да кажа защото това ми е БИЗНЕС :!: :!:
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
Аватар
bigfisherman
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 227
Регистриран на: Пет Юни 04, 2004 11:58 pm
Местоположение: гр.София
Обратна връзка:

Re: ОТГОВОР

Мнение от bigfisherman »

Божидар написа::oops: Колеги оказа се че има и евтини и то истински пръчки в съседна нам държава от там си взех макара за мачов риболов 12 лагера и ги има за 35 лева а сега чакам да ми изпратят и мачов прът също с високо качество но тънка лайстна :?:
Чакам с нетърпение да ми кажеш марката и моделите за да се обзаведем и ние с тези космически такъми хем безумно евтини, хем невероятно качествени ... 8)
ГОСТ

Re: ОТГОВОР

Мнение от ГОСТ »

bigfisherman написа:
Божидар написа::oops: Колеги оказа се че има и евтини и то истински пръчки в съседна нам държава от там си взех макара за мачов риболов 12 лагера и ги има за 35 лева а сега чакам да ми изпратят и мачов прът също с високо качество но тънка лайстна :?:
Чакам с нетърпение да ми кажеш марката и моделите за да се обзаведем и ние с тези космически такъми хем безумно евтини, хем невероятно качествени ... 8)
Копега през месец СЕПТЕМВРИ на ИЛИЕНЦИ представителят на корейската фирма ще направи СКЛАД така че да му мислят ГОЛЕМИТЕ лакомии от СОФИЯ Орозов и всички останали :roll: Гост съм аз Божидар :!:
Kapinkov
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 8:31 pm

Мнение от Kapinkov »

Божидаре няма да чакаме ся илиенци има цял месец дай ся инфо за марката дай сайт с каталог не ни казвай коя е страната ама дай каталог да видим се пак колеги сме туй онуй :wink: :roll:
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

ОТГОВОР

Мнение от Божидар »

http://www.gipo.ro Извинявайте но отсъствувах :idea:
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
Аватар
pet55
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Вто Юли 20, 2004 11:19 am
Местоположение: Sofia

Мнение от pet55 »

Здравей Божидаре моля те пиши къде точно на илиенци ще е този склад :) септември идва вече
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с щека, уип и директен”