Pontoon 21

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
m65
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 7:22 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Pontoon 21

Мнение от m65 »

Здравейте, колеги.
Бихте ли споделили руски - украински сайт от където могат да се закупят спининг пръчки на Pontoon 21, става въпрос за GAD серията.
Това което ми трябва като модели не се намира в България, не присъствало и в европейският склад.
Благодаря Ви за предложенията предварително.
"Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо." К. Иричек
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: Pontoon 21

Мнение от Bigmarlin »

А гледа ли по румънските сайтове
Аватар
m65
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 7:22 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Pontoon 21

Мнение от m65 »

Bigmarlin написа:А гледа ли по румънските сайтове
От румънските проверявам този сайт, понеже от там съм пазарувал: http://bigfish.ro/en//predator-products ... 21-rapitor
Обаче това което е нужно липсва и там.
На мен лично ми трябва този модел: GAD Gancho GAN602ULF.
Други двама колеги се интересуват от GAD Chaser CRS712LF и GAD Gancho GAN662LLF.
"Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо." К. Иричек
Аватар
rosboz
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 359
Регистриран на: Нед Юли 23, 2006 7:13 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Pontoon 21

Мнение от rosboz »

ski today
work tomorrow
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: Pontoon 21

Мнение от Bigmarlin »

И на мен така ми се видя преди малко,стига да е актуално
Аватар
m65
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 7:22 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Pontoon 21

Мнение от m65 »

Не, нито един от трите модела го няма там. А моделът GAD Gancho GAN602ULF въобще не е бил внасян в България, или поне така казват.
"Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо." К. Иричек
slavv
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Ное 17, 2013 9:23 pm

Re: Pontoon 21

Мнение от slavv »

w.w.w. moscanella.ru
Аватар
m65
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 7:22 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Pontoon 21

Мнение от m65 »

slavv написа:w.w.w. moscanella.ru
Вие пазарувал ли сте от този сайт, понеже ми се струва че това не е онлайн магазин?
"Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо." К. Иричек
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: Pontoon 21

Мнение от Bigmarlin »

Май ще е трудна задача :smt017
slavv
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Ное 17, 2013 9:23 pm

Re: Pontoon 21

Мнение от slavv »

Представител за Бг. е fishing tackle- П. Вукадинов говори с него.
Аватар
m65
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 7:22 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Pontoon 21

Мнение от m65 »

slavv написа:Представител за Бг. е fishing tackle- П. Вукадинов говори с него.
Водени са разговори, и кореспонденция с няколко онлайн магазина в България. Поради тази причина пуснах и темата, за закупуване от руски - украински сайтове.
"Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо." К. Иричек
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14921
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Pontoon 21

Мнение от Павел Иванов »

По принцип можеш да си поръчаш и директно от Москанела , кофтито обаче , че плащането с Мъни Грам , Уестър Юниън и пр. съчетано с кофтият шипинг за трите , плюс митническите сборове и такси , варианта три броя Мейджър Крафт директно от Япония , ще ти дойде по-изгоден :wink:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
m65
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 7:22 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Pontoon 21

Мнение от m65 »

Павел Иванов написа:По принцип можеш да си поръчаш и директно от Москанела , кофтито обаче , че плащането с Мъни Грам , Уестър Юниън и пр. съчетано с кофтият шипинг за трите , плюс митническите сборове и такси , варианта три броя Мейджър Крафт директно от Япония , ще ти дойде по-изгоден :wink:
Благодаря за уточнението.
Никога не съм пазарувал чрез упоменатите методи, а и нямам намерение да го правя. Двата начина на които се доверявам са PayPal и Alipay.
Има руски сайтове които работят с PayPal, та затова пуснах темата. Може би има колеги от форума които са пазарували от подобни.
Цяла зима търсим упоменатите пръчки, в наши онлайн риболовни магазини, но няма. Тъй като, явно, сме общо взето никакъв пазар за фирми подобни на Pontoon 21, нашите вносители доставят това което е останало, и най-вече според цената.
"Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо." К. Иричек
Аватар
m65
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 7:22 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Pontoon 21

Мнение от m65 »

Павел Иванов написа:По принцип можеш да си поръчаш и директно от Москанела , кофтито обаче , че плащането с Мъни Грам , Уестър Юниън и пр. съчетано с кофтият шипинг за трите , плюс митническите сборове и такси , варианта три броя Мейджър Крафт директно от Япония , ще ти дойде по-изгоден :wink:
След доста обстойно и задълбочено обсъждане, вследствие на което днес имам махмурлук, двамата мои приятели решиха че има доста резон в това да се закупят пръчки Major Craft от серията NEXTINO Stream.
Тук вече въпросът ми е конкретно към Г-н Павел Иванов:
кои модели от пръчките на Major Craft NTS са съпоставими на моделите GAD Chaser CRS712LF и GAD Gancho GAN662LLF.
Ако предложите и читав продавач кръгът ще бъде затворен. А ние ще се чувстваме длъжници, относно оказаната помощ за правилен избор.

Време е да си отворя една супичка с капачка, че главоболието става нахално като конска муха :drinkers:
"Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо." К. Иричек
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14921
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Pontoon 21

Мнение от Павел Иванов »

NTS е едно много по-добро решение от Chaser и Gancho , мое си виждане . Но пък над седем фута не ме влече особено и за това за по-дългият вариант , бих препоръчал FTS . Респективно вместо GAN662LLF препоръчвам NTS-622L , нищо , че го има и в 6.6 вариант . Докато вместо CRS712LF препоръчвам FTS-722L . Селъри и шопове ще ти пратя след малко на лични .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”