Регистрации!!!

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Регистрации!!!

Мнение от barutchiata © »

Поради зачестилите атаки от ботове новите акаунти ще се активират от мен и другите администратори. Ако някой ваш приятел се регистрира можете да му помогнете като ми пратите ЛС с неговия ник.
saksi
фен клуб-скобар
Мнения: 2656
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 8:34 pm
Местоположение: Божурище

Re: Регистрации!!!

Мнение от saksi »

Много работа ще ви се отвори.
Аватар
Rapala_Team
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 836
Регистриран на: Чет Яну 10, 2008 2:53 pm
Местоположение: Bulgariq Sliven

Re: Регистрации!!!

Мнение от Rapala_Team »

аз пък не виждам от къде идват толкова много нови хора ......... повечето са баннати или разни други недобронамерени ..... признавам си и аз като бях баннат за известно време си направих нов профил ....... :oops:
CARP FISHING :fishing9:
dacko1954
новобранец
новобранец
Мнения: 81
Регистриран на: Съб Сеп 10, 2005 6:15 am

Re: Регистрации!!!

Мнение от dacko1954 »

:ANAL: :axe: :butthead:
Пази боже от гнил мост,неканен гост и прост на висок пост.
Katana
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 253
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 5:51 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Регистрации!!!

Мнение от Katana »

barutchiata написа:Поради зачестилите атаки от ботове новите акаунти ще се активират от мен и другите администратори. Ако някой ваш приятел се регистрира можете да му помогнете като ми пратите ЛС с неговия ник.
Сложете контролен въпрос при регистриране и проблемите с ботовете ще изчезнат. Например - "Кога е създадена Българската държава?" и отговор - "681". Ботовете не могат да четат. Засега.
All we are is dust in the wind...
mario67
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 882
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 3:57 pm
Местоположение: гр.София ж.к Люлин

Re: Регистрации!!!

Мнение от mario67 »

Добра идея :smt023 :smt023 :smt023 ! :idea:
Сега се връщам от риболов и пак ми се ходи!!!
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Регистрации!!!

Мнение от КИРО »

Стига с идеите.
Казано е в началото как е направено.
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Регистрации!!!

Мнение от krokibg »

Да,ще има черпене на поразия :drinkers: :drinkers: :drinkers: Само да попитам,ако гарантира някой за друг човек,и човека излезе че е с няколко Банна,какво следва :shock: :roll: Казвал съм го и пак ще напомня,това е видимо за всеки че никой излязъл напред с неговото си име и снимка,не си е позволил да прави мръсотийте,които ги правят скритите елементи и се правят на луди че виждате ли,ние само сме читатели.Има и коректни читатели,но нека да пишат и споделят а не само да крадът информация къде дава и на какво дава.Да пръснат малко сили,пари за излети,и коректност и да споделят и те каквото знаят,не само да сучат.До кога,до 55 години ли ще сучат,трябва и да се дава не само да се взима.Това е моето мнение и не го налагам а предлагам да се мисли по въпроса.Иначе съм с две ръце и двата крака за начинанието да се спрат хората вредящи на сайта и форума и да останат само тези които живеят реално с него и милеят да се развива и за напред !!!
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Регистрации!!!

Мнение от КИРО »

Любо,време е вече те почерпя с една кичевска ракия,ама на живо.
Размеква душата,и забравяш де си оставил бухалката. :D
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
Herodot
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 12:15 am

Re: Регистрации!!!

Мнение от Herodot »

Rapala_Team написа:аз пък не виждам от къде идват толкова много нови хора ......... повечето са баннати ...
а другите вече са в "Go Fishing" -форума...и са се наши хора, дето тука са "под лупа"...като IDA, например (за радост на "набутвателя") Макар, че не би трябвало да е така! Форумът е "върха", и в него не трябва да има дразги, а само дружба!
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Регистрации!!!

Мнение от krokibg »

КИРО написа:Любо,време е вече те почерпя с една кичевска ракия,ама на живо.
Размеква душата,и забравяш де си оставил бухалката. :D
Кире,това с бухалките е много хамалогия бе братче :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Дай ракията че и аз съм човек,срам ме е понякога като направя простотия,но всеки си изпуска нервите :oops: :oops: :oops: Айде,на здраве !!!
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
takezo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 907
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 10:09 am
Местоположение: Перник , София

Re: Регистрации!!!

Мнение от takezo »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа: Само да попитам,ако гарантира някой за друг човек,и човека излезе че е с няколко Банна,какво следва ...
Банването става:
- по ник
- по айпи
- по ник и айпи


Друга тема е динамичното IP, но и там има начин - вЕрвай ми !
Така че: " ... няколко БАН-а..." , звучи несериозно.
:wink:
Факт !
LynyrdSkynyrd написа:...Това ,че ние ползваме качествени такъми не значи ,че сме по-добри риболовци от доста други...
Vid написа:Днес в един магазин пипнах пръчка с неизвестната марка .... и по всички видими и осезателни показатели според мен беше също като Авида???
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Регистрации!!!

Мнение от krokibg »

Такезо,вчера човек си призна че след като е имал банн,пак се е регистрирал.Какво несериозно видя в писаното от мен ??? Трябва да се научат да приемат наказанията и като мъже да ги истърпяват а не да се регистрират на ново и да правят простотия след простотия.Верно неискате да разберете какво имам в предвит но това вече няма значение.Вече има наченки и подготовка за противодействие на ботове,хакери и т.н.Все пак е стъпка напред а не назад.А тези,като им се отрежат крилцата,спокойствието и нормалните взаимоотношения ще се възтановят.Всичко друго е приказки :!: :idea: :!: :idea: :!: :idea:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
takezo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 907
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 10:09 am
Местоположение: Перник , София

Re: Регистрации!!!

Мнение от takezo »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:Такезо,вчера човек си призна че след като е имал банн,пак се е регистрирал.Какво несериозно видя в писаното от мен ???
Нещо съм в грешка Любо, извини ме . :roll:

Поздрави, Иван Иванов .
:wink:
Факт !
LynyrdSkynyrd написа:...Това ,че ние ползваме качествени такъми не значи ,че сме по-добри риболовци от доста други...
Vid написа:Днес в един магазин пипнах пръчка с неизвестната марка .... и по всички видими и осезателни показатели според мен беше също като Авида???
Sparky
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 6:58 pm

Re: Регистрации!!!

Мнение от Sparky »

Да си призная и аз спадам към една от графите(читател),но това не е заштото нямам опит , просто тук има много хора с много повече опит от мен ,от който си вадя ценни съвети,ако снимката е проблем ОК ще си сложа каква да е.
Между другото да подчертая отново,че сайта е супер и се надявам някой ден и аз да стигна вашето ниво :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”